חייב להפטר ממודם USB ALE 150 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב להפטר ממודם USB ALE 150

KKK

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי מודם ADSL ALE 150 בחיבור ובשבוע האחרון יש לי ניתוקים כל עשר דקות. בעבר הייתה לי אותה תקלה עם מודם ALE 130 והטכנאי החליף למודם הנוכחי אך הנה לאחר תקופה התקלה חוזרת.

ביררתי את העניין ומתברר שמודמים בחיבור הם בעיתיים ועדיף להחליף למודם שמתחבר לכרטיס רשת.

בכל אופן המצב הוא כזה:

המחשב שלי מחובר למודם ומחשב בחדר אחר מחובר למחשב שלי עם כבל רשת (ICS).

אני לא מבין הרבה בעניין הזה אבל נראה לי הגיוני שאם אני מחליף למודם רשת לא ישאר שקע פנוי כדי לחבר את המחשב השני.

בנוסף, אני קונה מחשב נייד כך שבסופו של דבר יהיו שלושה מחשבים שיתחברו לאינטרנט.

דיברתי עם טכנאי והוא אמר שעדיף להחליף למודם ראוטר, ככה גם אתפטר ממודם וגם אוכל לחבר את שלושת המחשבים.

פה אני צריך את עזרתכם.

ביום שישי אני הולך לבזקסטור כדי להחליף למודם ראוטר,איזה דגם אני צריך? אם זה עולה כסף אז אני מחפש מודם ראוטר הכי זול שיעשה את העבודה.

אני מתכוון לחבר את המחשבים עם כבלי רשת אז לא צריך .

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צריך להחזיר את המודם שלך לבזקסטור ולבקש ראוטר

כל הנתבים בבזקסטור עולים\שווים אותו דבר ואתה תקבל לפי מה שיש במלאי.

הנתב מחייב התחייבות לבזק לשנתיים ואם חבילת הגלישה שלך נמוכה מ2.5 מגה גם תצטרך לשלם עליו כמה שקלים כל חודש.

בנוסף, אם אתה לא ממש מבין בחיבור מחשבים באלחוטי\קווי וכ"ו או בניהול הנתב באופן עצמאי כנראה תצטרך להתייעץ פה או לשלם לבזק תשלום חודשים על תמיכה....

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אם אני רוצה לקנות את המודם ראוטר ללא שום התחיבות,כמה בערך זה עולה?

Skepper הבנתי שאם הייתי רוצה להחליף בסך הכול את המודם אז במידה והייתי עושה משהו בסגנון לא הייתי משלם על ההחלפה (או פשוט מחרטט שנדפק לי הUSB).

אבל אני רוצה מודם ראוטר ועל זה צריך לשלם בכל מקרה. כך הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענקקקק Skepper מעולם לא חשבתי על הרעיון הזה... אם כי הוא ממש מסוכן..

בעיקרון אני לא הייתי לוקח מבזק נתב כל שהוא אלא רק מודם עם יציאת רשת והייתי קונה כל שהוא פשוט שמחירו מתחיל ב 130 שקל ועולה למעלה לפי מה שאתה רוצה שהוא יעשה בשבילך.

אני ממש לא הייתי מתחייב לבזק לשנתיים רק בשביל איזה מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר ראוטר אז תקנה עם כי ההבדל לא גדול.

נתב מתחיל מבערך 110 שקל לקווי ו 130 לאלחוטי.

יש נתב של TPLINK שעולה 130 שקל

נתבים של אדימקס BR6204WG בערך 180 שקל

אצלי בבית מותקן BR6204WG והיום אני סופר את היום ה 29 שהוא עובד ברציפות בלי שעשיתי אתחול(האתחול האחרון היה עקב הגדרת ניתוב יציאות ולפניו עבד די הרבה זמן בלי תקלות בכלל למעט פעמים שהיו הפסקות ובעיות בחשמל שאז הייתי חייב לכבות אותו) הוא אצלי כבר משהו כמו שנה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם מה שמומלץ לעשות זה להחליף את המודם הנוכחי במודם שמתחבר לכרטיס ואז בנפרד לקנות ראוטר ב150 נניח?

יש לי כרטיס אחד במחשב האם אוכל עם הציוד הנ"ל לחבר עוד שני מחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סונוטורי(ביפנית "בדיוק")

מה שתקבל זה שיהיה לך מודם ונתב ובנתבים האלה בד"כ יש 4 שקעי רשת ככה שתוכל לחבר עד 4 מחשבים בחיבור קווי לנתב ועוד מלא מחשבים בחיבור .

ככה שהמבנה של מה שיהיה לך הוא כמו בתמונה הזאת בערך (תתעלם מהמספרים פשוט רק בקטע של התמונות להמחשה)

02_lan_router.gif

ואז זה לא כמו כרגע שמחשב אחד תלוי בחיבור של השני אלא כולם בעצם תלויים במודם ובנתב ואגב מבחינת צריכת חשמל זה הרבה יותר חכם ככה שאתה לא צריך מחשב שצורך 400W בממוצע שיפעל כל הזמן בשביל גישה לאינטרנט אלא ומודם שצורכים כ 15W....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה יעזור לו בדיוק?

מודם (לא ראוטר) לא יכול לעבוד מול יותר ממחשב אחד, ולא משנה איזה האב תחבר לו.

האזטקים שבזק מחלקת הם ראוטרים בעלי יציאה אחת, מחברים אותם עם האב לשני המחשבים וזהו, ואת האזטק הוא יכול לקבל חינם חינם מבזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עכשיו הכול מובן יותר ,תודה רבה לכם.

לבוא לבזקסטור עם המודם הנוכחי ולבקש החלפה למודם רשת? הם לא יבקשו כסף על זה?

עד כמה שאני יודע, זה עולה כסף (פעם זה היה בחינם).

תגיד להם שאתה עובר לויסטה, (שהיא לא תומכת במודמי ADSL USB) ואולי יחליפו לך בחינם.

האזטקים שבזק מחלקת הם ראוטרים בעלי יציאה אחת' date=' מחברים אותם עם האב לשני המחשבים וזהו, ואת האזטק הוא יכול לקבל חינם חינם מבזק

[/quote']

אז זה כן ראוטר רק עם יציאה אחת...

ראוטר הוא ראוטר גם אם הוא בעל יציאה אחת.

תקח מודם רגיל ללא התחייבות וללא תשלום (לא ראוטר)

תחבר אותו להאב 4 יציאות שעולה 30 ש"ח וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...