צריך מפרט לשילוש קדוש ב-3500 ש"ח.. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט לשילוש קדוש ב-3500 ש"ח..

Armageddon

Recommended Posts

kikkler, שמתי לב שיש לך מפרט מעולה!!!

אני רוצה לקנות מחשב חדש ויש מה חלקים שאני רוצה אבל לא בטוח לגביהם.

לוח אני לוקח את אותו אחד IC7 ובקשר להרד, יש כאלה שאומרים לי שלא שווה להשקיע בSATA כי ההבדלים בינו לבין ATA100 זניחים, מה ההבדלים ואיך הוא מתפקד לך- תן כמה חוות דעת.

בקשר לכרטיס מסך אני רוצה או 9700פרו או רגיל או 9800NP איזה גרסה הכרטיס שלך?? NP?? ואם כן איך הוא מתפקד??

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב כרגע בהזמנה, רובו הגיע כבר אבל אני מחכה עדיין לכמה חלקים, ככה שאני לא יכול ממש לדבר על תוצאות.

מה שכן, ה Sata בבודדים אולי לא מציג יותר מידי הפרשי ביצועים בינו לבין ה Pata, אבל קח שניים, שים אותם ב Raid0 ותראה איך הם מתחילים להשתולל...

ביקורת לדוגמא - http://www.hothardware.com/hh_files/Drives/diamondmaxplus9sata.shtml

הכרטיס מסך הוא 9800NP. כרגע הוא של ג'יגה-קיוב, דיברתי עם החנות ונאמר לי שאם אני ארצה להחליף עוד שבוע לשפיר לא תהיה בעיה, דבר שנראה לי אני אעשה, כי השפיר באים בדר"כ עם שבבי 2.8, שאיתם הרגע יותר קל להחליף ביוס ל9800 פרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תתחדש!!! אחלה מחשב!!!

כשיגיע אם תוכל איכשהו לתת לי מושג על כמה חלקים ואיך הכל רץ אני יודה לך מאוד.

אני מעוניין לקחת את ההרד של עם 8 מגה.

וכרטיס מסך אני בין 9700פרו ו9800NP לא יודע עדיין נראה.

מה שכן כמו שאמרת תחליף לשפיר ברגע שיגיע בנוסף לכך שהם מגיעים על שבבי 2.8 הם גם מגיעים עם מערכות מעולות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...