זקוק להמלצה לכ.מסך ב-1000 ש"ח. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לכ.מסך ב-1000 ש"ח.

J S Bach

Recommended Posts

מספיק לבלבל תשכל, הכרטיסים בסך הכל שווים בעוצמתם, לפעמים זה לוקח ולפעמים השני, תלוי במשחק ובהגדרות.

dj-ElectriC על כל השוואה שאתה רואה עדיפות ל-4870 אני יכול לתת לך אחת הפוכה, ואתה יודע את זה. במקומך לא הייתי מזכיר את "הדריברים".

מה שבטוח, עם ה-ATI אתה לא מקבל תמיכה ב-PhysX ועוד כל מני פיצ'רים יחודיים לאנוידיה.

וכשתריץ משחק ותגלה שאתה לא יכול לבחור הגדרות גבוהות כי אין לך האצת חומרה ל PhysX זה יהיה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר שיקול שלו... אני רק טרחתי להבהיר לו שזה קיים.

לא מעט משחקים הולכים להשתמש ב-GPU פיזיקס בקרוב, בנוסף לאילו שכבר משתמשים.

זה אולי לא המון משחקים, אבל אין דבר יותר מעצבן מזה שאתה לא מקבל את רמת הפירוט המקסימלית כשיש לך כרטיס חזק (תשאל את ילדי קריסיס)

אני רק יזכיר לך שכרטיס Ageia PhysX לפני שנרכשו ע"י , היה עולה בסביבות 800ש"ח, והיה לו הרבה פחות שימוש ממה שיש עכשיו בטכנ'.

אבל זה לא רק זה, מה עם OC רציני יותר, , Stereoscopic3D, AO, תמיכה במפתחים, דריברים זריז, גמישות בהגדרות פרופילים וכו'... זה הכל ביחד. לי אישית זה עדיף. אם זה עדיף לו ? - שהוא יחליט.

אבל לבוא ולומר X יותר טוב מ-Y כי ככה רשום בגראף Z, :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משו אחד שלא העלת פה

האם לדעת הכרטיס הזה יהיה חזק דיו לנצל את כול המעלות הטכנולוגיות שלו מבלי להתפשר על רזולוציה,פילטרים ובעיקר הגדרות?

אתה יודע בדיוק כמוני שבהפעלת פיצ'רים יש האטה משמעותית בביצועים.

ובכלל אני לא מאמין שהוא ינצל את הטכנולוגיה הזאת לתומה (בלי להעליב) ועוד שהיא עדיין בתחתונים

(וכן היא עוד בתחתונים,וואו מה עשו? העבירו את טכנולוגית הפיזיקס לכרטיס אחד שיכלול הכול אבל ברוב המקרים לא ינצל זאת בגלל היותו חלש?)

הפעלת כול הEYE OF GOODS דורשת כרטיס חזק מספיק בכדי שתוכל לנצל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אם ה-OC נותן ביצועים טובים יותר בסופו של דבר, אז זה נחמד. ובכלל נקודת הביצועים הראשונית פחות או יותר זהה לפי השוואות שונות.

תגיד אין לך איזה VPU Recovery או טקסטורות מהבהבות להתעסק איתם, שאתה בא להציק לי? ;D

Guardian Angel, אני לא חושב ש-gtx260 יתקשה עם פיזיקס, אולי אם תעמיס בפילטרים, אבל אף אחד לא הבטיח לך פיזיקס ללא פגיעת ביצועים

כמו שלא הבטיחו לך פילטרים ורזולוציות ללא פגיעת ביצועים. זאת אופציה, שאתה תבחר אם ואיך לנצל אותה, כמו כל הגדרה אחרת.

אני עם 88GT מפעיל פיזיקס ומתפשר בפילטרים\הגדרות אם צריך. אבל gtx260 זה לא 88GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו אוברקלוקינג אם כבר יש לך את ה4850 יכולות האוברקלוק שלו מעבר לממוצע

אם ה 4850 טוב יותר מה192 שעולה 700שח ולשניהם יש יכולות מן הסתם שה4850 הנ"ל

יתן ביצועים עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, בשביל הפיזיקס אני צריך לשמור את הכרטיס הישן? לא, נכון? כי אין לי שום כוונה לשמור אותו - הוא ימכר.

שאלה שנייה, מה בדיוק ההבדלים בדיוק בין סוגי ה260? לא ממש הבנתי :-X...

ושוב, תודה רבה.

נ.ב.

לא נראה לי שאני אתעסק עם OC, אני לא ממש מבין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...