זקוק להמלצה לרמקולים חדשים (התייעצות אם כדאי) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לרמקולים חדשים (התייעצות אם כדאי)

SuB

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא צריך את אפקט הסראונד, מספיק לי סטריאו אבל באיכות טובה, ושאני יוכל להנות גם ממוזיקה ומבאס באיכות טובה, בלי חירטושים, קרטועים ושאני יהיה בטוח שהבט לא יתקלקל לי פתאום בלי סיבה..

אז ה-Inspire 2400 הם מה שאני צריך לקחת? סופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, בבקשה תעזרו לי לגבש החלטה. אני יודע שיש כאן המון אנשים שמבינים בנושא בניגוד אליי, אז בבקשה, שאותם אנשים יענו לי מה כדאי לקנות מכל מה שהצעת או הוצע לי (inspire 2400).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחבר את המערכת למחשב אני בטוח שבשמיעת הם יהיו עדיפים בהרבה מהCreative Inspire 2400 (עוצמה בעיקר) אבל לאומת זאת במשחקים הCreative Inspire 2400 יהיו יותר עדיפים (איכות שמיעה יותר מדויקת, ללא רעשי לוואי).

עצה שלי תקנה את הCreative Inspire 2400 במוזיקה הם לא יהיו רעים ובמשחקים הם יהיו הרבה יותר עדיפים מהמערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה סקטור!

אני חושב שאני באמת יקנה אותם. בתכל'ס אני כמעט ובקושי נוגע במערכת, כי כל השירים שאני שומע זה מהמחשב, ואני לא כל פעם יחליף לרמקולים של המערכת בשביל , ולרגילים בשביל משחקים. ומה שאמרת זה בדיוק מה שהתכוונתי במשחקים - אין דיוק במערכת..

תודה שוב! האם המחיר שלהם ב-PCH נחשב טוב או יקר? יש מקום מיוחד שאתה מכיר שאני יוכל לקנות אותם בזול? (אם אסור לפרסם אשמח אם תשלח לי הודעה פרטית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המחיר שלהם ב-PCH נחשב טוב או יקר? יש מקום מיוחד שאתה מכיר שאני יוכל לקנות אותם בזול?

המחיר בPCH די טוב (הכי זול שמצעתי 319) אז אני מציע לך לקנות משם כי הם נחשבים לחברה דיי אמינה.

יותר כדאי יהיה לקנות מאיזה חנות שכונתית (אולי יעלה ב-20 שקל יותר) ששם אתה משלם במקום ולוקח גם את המוצר במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-PCH מוכרים ב-324, ועוד על מזומן זה 2 אחוז הנחה (פחות 6 שקל). בחנות השכונתית מוכרים ב-370 (עוד לא דיברתי איתו על הנחה)

מאיפה לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-PCH מוכרים ב-324, ועוד על מזומן זה 2 אחוז הנחה (פחות 6 שקל). בחנות השכונתית מוכרים ב-370 (עוד לא דיברתי איתו על הנחה)

מאיפה לקנות?

אם אתה שואל ככה זה אומר שאתה יכול להוסיף עוד ל370 אז למה אתמול זה היה 200 ו.. לפני שעה 324 ועכשיו 370..?

תגיד כמה אתה יכול מקסימום(בשבילך) ואז זה יחסוך דיבורים(ד"א אל תקנה בחנויות "כאלה")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...