זקוק להמלצה לרמקולים חדשים (התייעצות אם כדאי) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לרמקולים חדשים (התייעצות אם כדאי)

SuB

Recommended Posts

שלום! לאחרונה התעניינתי בהחלפת הרמקולים של המחשב שלי (סטריאו ג'נריים לחלוטין, אין לי מושג כמה וואט הם, אבל יש בעיות עם ההלחמות שלהם והם התחילו לקרטע למרות ניסיונות רבים לסדר את ההלחמות).

רציתי להתייעץ איתכם אם כדאי בכלל לקנות חדש או לחבר את המחשב למערכת סטריאו של AIWA, למרות שאני לא אהבתי את הרעיון שגם צורך חשמל נוסף, ובמשחקים ממש לא כיף לשחק איתם, כי רעשים קטנים כמו צעדים, לחישות וכדומה קשה מאוד לשמוע (אני בטוח שאתם לבד מבינים למה)

הכרטיס קול שלי הוא מובנה שבא עם הלוח שלי של gigabyte ותומך ב-5.1 ערוצים עם יציאה אופטית ועוד כמה יציאות שאני לא מכיר

אם לפי דעתכם כן כדאי לי להחליף אז רציתי שתמליצו לי על איזה מהסטים הבאים כדאי לי ללכת (אני לא מחפש משהו מקצועי ומפוצץ, בעיקר למשחקים, מוזיקת ראפ [באסים] וזהו פחות או יותר, כמו שציינתי בסכום של 250 ואם צריך להוסיף טיפה אז בסדר):

1. http://www.pch.co.il/docs/pd1267595366.htm

2. http://www.pch.co.il/docs/pd-511740235.htm

3. http://www.pch.co.il/docs/pd1542769189.htm

4. http://www.pch.co.il/docs/pd-1128879416.htm

אם יש לכם משהו באמת טוב בסכום הנ"ל שבאמת שווה קנייה ממקום אחר אז אשמח אם תמליצו עליו ומאיפה ניתן לקנות אותו מאיזור המרכז.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הצעה שלי במקום כל ה"זבל" שהצעת תוסיף עוד 70 שקל ותקנה את הCreative Inspire 2400 (גם כן לא המלה האחרונה ברמקולים אבל עדין משהו).

בקשר לכרטיס קול,

תשאר אם הכרטיס על הללוח אם כי הוא ממש לא רע ואם בתקציב כזה לא צריך כרטיס רציני במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציינתי שאני לא מחפש את המילה האחרונה, ושהשימושים שלי הם לא משהו שצורך את המילה האחרונה.

אני מחפש משהו עם איכות קול ובאס טובים (אני לא מתכוון שהסט יפעל על פול ווליום כל היום, על סאונד בעוצמה בינונית נמוכה).

הסט של LUXEON גרוע גם כן?

מה ההבדל בין ה- שהצעת למה שאני הצעתי חוץ מהכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריאייטיב שאני הצעתי יספקו אותי אתם אומרים? או שמה שסקטור הציע הרבה יותר טוב?

ה-LUXEON הם ארבע ערוצים, לא יהיו טובים יותר? באמת מעניין אותי לדעת עליהם כי המחיר שלהם מצויין, אבל ברור לי שמשהו קיצ'י, השאלה כמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריאייטיב שאני הצעתי יספקו אותי אתם אומרים? או שמה שסקטור הציע הרבה יותר טוב?

ה-LUXEON הם ארבע ערוצים, לא יהיו טובים יותר? באמת מעניין אותי לדעת עליהם כי המחיר שלהם מצויין, אבל ברור לי שמשהו קיצ'י, השאלה כמה..

כמו שכולם אמרו גם אני יגיד לך על הקריאטיב

הוא עשוי מחומרים הרבה יותר איכותיים מהלוקסאון וwinner (ששנניהם כמובן זבל סיני מקצועי )

ואל תגידו לי "תשמע לפני שאתה מדבר " כי יש לי ניסיון עם שלושת הסטים

ועוד משהו

עדיף שני נורמלים מ4 גרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכולם אמרו גם אני יגיד לך על הקריאטיב

הוא עשוי מחומרים הרבה יותר איכותיים מהלוקסאון וwinner (ששנניהם כמובן זבל סיני מקצועי )

ואל תגידו לי "תשמע לפני שאתה מדבר " כי יש לי ניסיון עם שלושת הסטים

ועוד משהו

עדיף שני רמקולים נורמלים מ4 גרועים

All is lame but in the game

exept 2.1 thats normal..... if u want to add more 70 nis that will be better as inspire 2400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להתייעץ איתכם אם כדאי בכלל לקנות חדש או לחבר את המחשב למערכת סטריאו של AIWA, למרות שאני לא אהבתי את הרעיון שגם צורך חשמל נוסף, ובמשחקים ממש לא כיף לשחק איתם, כי רעשים קטנים כמו צעדים, לחישות וכדומה קשה מאוד לשמוע (אני בטוח שאתם לבד מבינים למה)

איזו מערכת זו? (דגם) , יכול להיות שהגבעת יותר מידי את הטרבל ואתה שומע רעשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AIWA NSX S222, אני לא יודע איך לכוון שם טרבל..

אם אני יוסיף 70 שקל אני יקבל מערכת הרבה יותר איכותית? אני לא מאמין שה- שהצעתי יכולים להיות גרועים.

תבינו, אני לא מחפש משהו לשמוע איתו על פול volume ולפוצץ את האוזניים, רק לשמוע ומשחקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו, אני לא מחפש משהו לשמוע איתו על פול volume ולפוצץ את האוזניים, רק לשמוע ומשחקים..

יצא לי לשמוע את הCreative SBS370 ובשביל 70 שקל אני מציע לך ללכת על הInspire 2400 גם יותר איכותיים וגם יותר חזקים,

בקשר לWinner & Luxeon :cwm8: (סמיילי אחד שווה אלף מילים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי עכשיו אלטק ATP3 ב 480 שקל

למוזיקה הם לא שוים כלום אבל במשחקים הם גדולים ואתה שומע בהם כל לחישה הכי קטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...