Bros before hoes - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bros before hoes

Avi Levin

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם חיים רוצה לצאת באמת גבר, כדאי שיבוא למשה ויגיד "אתה יודע מה... ע הז** שלי הבחורה הזאת, אני רואה שאתה לא מרגיש טוב עם זה, ולמרות שלכאורה הסכמת, אני אנסה לשכוח ממנה כי החברות שלנו יותר חשובה לי."

ככה ייצא שהוא גם ניסה איתה קצת וגם לא יצא מניאק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

כמו שכבר ציינו כאן כמה חבר'ה מצויינים לפניי, יש פה המון בעייתיות בכל מיני היבטים בפריצת הBro Code ככלל ו"כלל הזהב" בפרט.

וכמו כל דבר משמעותי בחיים - אין פה באמת "נכון" או "לא נכון" :)

משה היה הכי בסדר בעולם, הוא הרגיש משהו אל הבחורה שסיימה את זה עם חיים ולא עשה חס וחלילה משהו מאחורי הגב שלו(מקרה מזעזע של הפרת כל הכללי חברות הנודעים) - אלא הלך אליו וביקש רשות.

עכשיו, העניין הוא שבמקרה כזה נכנס עניין הכבוד בין חברים - קשה מאוד, עד בלתי אפשרי, להשיב לבקשה של חבר לנסות משהו עם אקסית ב"לא". זה פשוט משהו שלא עושים.

לכן - כל ההליך הזה הוא בעיקר "לפרוטקול" - הרי התוצאה בין לבקש ולקבל כן(וכמעט תמיד מקבלים כן, נדיר שלא) לבין לא לבקש וישר להתחיל הינה זהה - אבל זה עניין של כבוד בין חברים - חבר שהולך מאחורי הגב של חבר שלו ומתחיל עם אקסית שלו הוא כלום ושום דבר.

לצערי יצא לי כמה פעמים להיות בעמדה כזו.

פעם אחת כאשר מישהי שמאוד רציתי - יצאנו כמה פעמים ונשארנו ידידים. המשכתי לרצות אותה עוד כמה חודשים, אבל זיינתי בשכל לחבר שלי ששמתי עין על מישהי אחרת. לאחר ככה וככה זמן, אותה בחורה התחילה עם החבר שלי.

הדבר הראשון שהוא עשה זה להתקשר אליי ולבדוק איתי אם זה בסדר.

כמובן שזה היה לא בסדר מבחינתי - עדיין היו לי רגשות כלפיה.

אך כפי שכבר ציינתי, קשה מאוד לא לתת את ה"כן לך על זה" לחבר ששואל באופן כנה ואמיתי. אם הוא מספיק חבר בשביל לא ללכת ולעשות כזה דבר מאחוריי הגב - אני צריך להיות מספיק חבר בשביל לתת לו את הOK.

בפעם אחרת - מצב הפוך כמעט אחד לאחד.

חבר שלי(אחד אחר) יצא עם מישהי וזה הסתיים ביניהם. אני רציתי אותה עוד מהפעם הראשונה שבה פגשתי אותה(גם הוא פגש אותה באותה פעם, אבל הוא ראה אותה קודם אז היה לו דיבס) ואחרי כמה שבועות ניגשתי לחבר ושאלתי אם זה בסדר מבחינתו שאני אתחיל איתה. כמו במקרה ההפוך - התשובה שלו הייתה ברורה וחד משמעית "בטח אחי! לך על זה! בהצלחה לכם!".

מה שאני מנסה לומר - רוב הסיכויים שחיים התחבט בעצם השאלה את משה המון זמן - וזו לא סתם בחורה בשביל חיים שעכשיו פנוייה, אלא מישהי שהוא רצה די מלכתחילה - אם חיים הוא מספיק חבר/גבר בשביל לשאול את משה, משה אמור להיות מספיק חבר/גבר בשביל לתת לו את האוקיי - כמו שבאמת קרה :)

אני יכול רק לאחל לחיים הצלחה עם הבחורה ולמשה אני יכול רק לאחל שייגמל מהרגשות כלפי הבחורה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, במקרה הזה אין ספק שחיים טעה בזה ששם עין על חברה של חבר שלו

זה שחיים חיכה עד שיפרדו ובא למשה ושאל אותו, אומנם זה מנומס, אבל מוריד בערכו כחבר אצל משה

אבל הנה לכם מקרה קצת שונה שקשה יותר לשפוט לדעתי (דומה למה שJudas Iscariot תיאר שקרה לו):

חיים ומשה חברים טובים,

משה הכיר בחורה מסויימת, נדלק עליה קשות, אבל מה לעשות שהיא ממש לא הייתה בקטע שלו, הדחיה גרמה לו לרצות אותה יותר, אז הוא המשיך לנסות, אבל כל פעם נתקל בסירוב.

במקביל אותה בחורה הכירה את חיים, ואחרי פרק זמן מסויים התאהבה בו, חיים לעומת זאת לא היה להוט עליה, מה גם שהכיר את הסיפור שהיה לה עם חברו משה... אבל הבחורה הזאת לא תרגע עד שלא תשיג את חיים, והיא מוכנה לעשות הכל בשבילו

מה על חיים לעשות?

מצד אחד, אם לא הסיפור של משה, הוא היה יוצא איתה, ואולי היה יוצא משהו טוב איתה...

מצד שני, איך משה ירגיש? זאת השפלה לא קטנה שבחורה שרצית כל כך ולא יכולת להשיג, מוכנה לעשות הכל כדי להשיג את אחד החברים הטובים שלך...

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, במקרה הזה אין ספק שחיים טעה בזה ששם עין על חברה של חבר שלו

זה שחיים חיכה עד שיפרדו ובא למשה ושאל אותו, אומנם זה מנומס, אבל מוריד בערכו כחבר אצל משה

אבל הנה לכם מקרה קצת שונה שקשה יותר לשפוט לדעתי (דומה למה שJudas Iscariot תיאר שקרה לו):

חיים ומשה חברים טובים,

משה הכיר בחורה מסויימת, נדלק עליה קשות, אבל מה לעשות שהיא ממש לא הייתה בקטע שלו, הדחיה גרמה לו לרצות אותה יותר, אז הוא המשיך לנסות, אבל כל פעם נתקל בסירוב.

במקביל אותה בחורה הכירה את חיים, ואחרי פרק זמן מסויים התאהבה בו, חיים לעומת זאת לא היה להוט עליה, מה גם שהכיר את הסיפור שהיה לה עם חברו משה... אבל הבחורה הזאת לא תרגע עד שלא תשיג את חיים, והיא מוכנה לעשות הכל בשבילו

מה על חיים לעשות?

מצד אחד, אם לא הסיפור של משה, הוא היה יוצא איתה, ואולי היה יוצא משהו טוב איתה...

מצד שני, איך משה ירגיש? זאת השפלה לא קטנה שבחורה שרצית כל כך ולא יכולת להשיג, מוכנה לעשות הכל כדי להשיג את אחד החברים הטובים שלך...

להתנהג באותה הצורה שמשה התנהג, ואז אותה בחורה תגעל ותתרחק.

במקרה שלי זה לא ככה, אותה בחורה רק חיפשה לעשות כיף, ומשה התחיל לפתח אליה רגשות ואז היא הבינה שהיא נהתנה מספיק וצריך לעבור הלאה (כמו בכל מערכת יחסים), משה ממש נפגע מזה כי חשב שזאת "האחת".

חיים לעומת זאת, לא להוט מי יודע מה על הבחורה אבל מה הוא די שם עליה עין, והבחורה בקושי מכירה אותו.

הייתי עד לכך כששלושתם נפגשו במסיבה, ראיתי מהצד איך חיים מנסה להתחיל איתה ומשה כולו בעצבים, אז לקחתי אותו לצד ודיברתי איתו על זה קצת, מסכן, נזרק בצורה כל כך אכזרית ועוד החבר שלו מתחיל עם אותה בחורה מול העיניים שלו. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה ממש נפגע מזה כי חשב שזאת "האחת".

משה חי בסרט ולא קלט עניין ועכשיו הוא בקריז ?

בעייה. בעייה של משה.

משה צריך שתבוא אליו ותביא לו כאפה מצלצלת שתעיף את הסרטים מהראש של משה והוא יחזור למציאות.

הבחורה עברה הלאה. משה גם צריך לעבור הלאה.

משה לא יכול לעבור הלאה ? החיים לא צריכים לעצור לכולם עד שהוא כן יוכל לעבור הלאה.

שוב, חיים לא בא מאחורי הגב אלא בא ישר ולעניין ואמר " אני מעוניין " . אם יש משהו שלא סיפרת זה כבר עניין אחר.

כמה שזה נראה תרגיל מסריח בין חברים ויעני קוד בל יעבור, זה בולשיט.

חיים אולי היה צריך להמתין מעט יותר ולא שבוע או שבועיים, בסיייידר, אבל עדיין, הוא גם חיכה וגם ביקש אישור.

בספר שלי זה גבר גבר גם אם העניין מכאיב לי ואני מכיר כמה סיפורים כאלה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיים ומשה חברים טובים,

מה על חיים לעשות?

במקרה כזה אין שאלה בכלל - חיים צריך להתרחק מהבחורה כמו מאש.

משה רוצה את הבחורה וחיים לא רוצה אותה - זה שהבחורה רוצה את חיים זה לא פקטור לכלום.

כמו שאני אומר כל הזמן - הכל מתחיל ממך ומהרצון שלך, אח"כ נכנס לשיקול הפקטור של "איך זה יילך" ומה הבחורה רוצה.

"הפרות" כביכול של חברות בין גברים נעשות רק במקרים שמערבים רגשות - זה לחלוטין לחלוטין לא מקובל מקרה שחיים יבוא למשה ויאמר לו "שמע אחי, קרן נראית לי מה זה בחורה מבאסת אבל היא רוצה אותי ואני חרמן. אני יודע שאתה מאוהב בה קשות אבל... שוב, אני חרמן. אפשר להביא בה? תודה אחי".

לא מקובל בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפכתם את העניין לשעת סיפור ופנטזיה ? סיפור פה סיפור שם ?

הנה תזכורת :

משה הכיר בחורה, הם יצאו במשך כמה שבועות, עד שהבחורה לא הפסיקה את הקשר בגלל שהיא הפסיקה לחשוב עליו בתור בן זוג והחשיבה אותו כידיד, למשה היו רגשות כלשהן לאותה בחורה.

1. יצאו כמה שבועות. נקודה !! . לא חודשים לא שנים, לא אשתו ולא האמא של הילדים שלו. סתם, חפיף של קיץ.

2. הבחורה, לא בא לה על משה וקטעים רציניים. אלה החיים. נקודה !! יש כאלה מחפשות כיף ויש כאלה מחפשות חתן.

יש גאזיליון דגים בים. משה, צא לשחות. לא קלטת את הסיפור על ההתחלה ? תלמד לפעם הבאה.

3. למשה היו " רגשות כלשהם " ... ? מזה ? נדלק עליה אחולשקשוקי וננעל ? צא מהסרט משה. שתה אורנג'דה.

תתעורר למציאות ותסתכל לעלבון בעיניים ותגיד " כוסאומו טפווווו !! נגמר, ממשיכים הלאה "

4. בטבע, אין חברים ואין קודים מוסריים ואין כלום. אחוקי משה, אתה חלק מהטבע שבו יש חוזה אחד בלבד.

אתה חי - ואז אתה מת. חיים בא אל משה וביקש רשות. משה, במקום לצאת אידיוט, היה צריך להגיד :

" שמע, חיים, כפרה, אחשלי, העניין קרוב לי מידיי ואני עוד בסרט.

בחייאת, תן לי לראות מה קורה שבוע שבועיים ואם לא מסתדר לי, בכיף, שיהיה לבריאות יא חיים "

סוף סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפכתם את העניין לשעת סיפור ופנטזיה ? סיפור פה סיפור שם ?

הנה תזכורת :

1. יצאו כמה שבועות. נקודה !! . לא חודשים לא שנים, לא אשתו ולא האמא של הילדים שלו. סתם, חפיף של קיץ.

2. הבחורה, לא בא לה על משה וקטעים רציניים. אלה החיים. נקודה !! יש כאלה מחפשות כיף ויש כאלה מחפשות חתן.

יש גאזיליון דגים בים. משה, צא לשחות. לא קלטת את הסיפור על ההתחלה ? תלמד לפעם הבאה.

3. למשה היו " רגשות כלשהם " ... ? מזה ? נדלק עליה אחולשקשוקי וננעל ? צא מהסרט משה. שתה אורנג'דה.

תתעורר למציאות ותסתכל לעלבון בעיניים ותגיד " כוסאומו טפווווו !! נגמר, ממשיכים הלאה "

4. בטבע, אין חברים ואין קודים מוסריים ואין כלום. אחוקי משה, אתה חלק מהטבע שבו יש חוזה אחד בלבד.

אתה חי - ואז אתה מת. חיים בא אל משה וביקש רשות. משה, במקום לצאת אידיוט, היה צריך להגיד :

" שמע, חיים, כפרה, אחשלי, העניין קרוב לי מידיי ואני עוד בסרט.

בחייאת, תן לי לראות מה קורה שבוע שבועיים ואם לא מסתדר לי, בכיף, שיהיה לבריאות יא חיים "

סוף סיפור.

אתה ניגש לזה באופן אקזוטי ביותר, נשמע טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמוני אני מסכים איתך , אבל כמו שאמרתי מניסיון העבר הדבר הזה בקלות מביא למריבות . ועובדה שמשה כועס , בצדק או לא הוא כועס .

ואם מישהו רוצה לשמור על חבר טוב שימנע מזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה, משה כועס בעיקר על עצמו ולא על חיים. תשאל כל פסיכולוג מתחיל.

כן, חיים יצא " קצת " חסר טאקט מבחינת תיזמון ( אלא אם הוא רגיש כמו בול עץ )

אבל עדיין ניסה לעשות את זה " ישר " כלומר, משה מספיק חשוב לו,

ואם הם חברים טובים ולא בכאילו אז הסיפור הזה יעבור והם יצחקו עליו מתישהו בעתיד.

אם יש בניהם שריטה כלשהי אז ברור שסיפור כזה יכול להתפוצץ וזה הניצוץ.

אחיות, חברות וכסף וכבוד אלה החוקים הלא כתובים של כל אחוות הגברים, אבל יש דרך לטפל בכל עניין ועניין.

Xeydo, אם אתה חבר קרוב של " משה וחיים " , ושני אלה חברים טובים גם, קח את שתיהם לאיזה שיחת גברים

ושיסגרו עניין הכי מהר בין שניהם. דוגרי ובלי זיוני שכל, כל הקלפים על השולחן.

כמו שאני מבין, משה כרגע עם וריד במצח וקרניים בוערות והפיצוץ בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...