Bros before hoes - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bros before hoes

Avi Levin

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם חיים ומשה חברים באמת טובים

חיים לא צריך לעשות משהו שיכול ליפגוע בקשר

בחורות יש הרבה הן הולכות ובאות, חברים אמיתיים לא.

viu1251403185w.jpg

זאת גם דעתי...

הנושא הזה מקולקל מהבסיס, הוא בכלל לא היה צריך להעלות לראש להתחיל עם חברה של משה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ככה.

אם חבר שלי היה שואל אם זה בסדר להתחיל עם אחת האקסיות שלי הייתי אומר לו את האמת בדיוק איך אני מרגיש, וזה משתנה מבחורה לבחורה.

אין פה חוסר תאקט ואני לא מאמין שהוא מבקש אישור רק כדי להיות נחמד, אם לי היה קטע דומה וחבר שלי היה אומר לי שהוא לא היה מרגיש בנוח - נגמר הסיפור, הוא לא יוצא מניאק ולא כלום, הוא חבר אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ככה.

אם חבר שלי היה שואל אם זה בסדר להתחיל עם אחת האקסיות שלי הייתי אומר לו את האמת בדיוק איך אני מרגיש, וזה משתנה מבחורה לבחורה.

אין פה חוסר תאקט ואני לא מאמין שהוא מבקש אישור רק כדי להיות נחמד, אם לי היה קטע דומה וחבר שלי היה אומר לי שהוא לא היה מרגיש בנוח - נגמר הסיפור, הוא לא יוצא מניאק ולא כלום, הוא חבר אמיתי.

זה לא ישנה את העובדה שהוא שם עליה עין.

צער לי להודיע לך, אבל גברים זה כמו ילדים קטנים - ברגע שאתה לא מביא לו משהו הוא רוצה אותו עוד יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ישנה את העובדה שהוא שם עליה עין.

צער לי להודיע לך, אבל גברים זה כמו ילדים קטנים - ברגע שאתה לא מביא לו משהו הוא רוצה אותו עוד יותר...

ובדיוק פה צריך לצאת מחבורת הקופים פרימיטיבים שאתם קוראים להם חברים ואוליי למצוא אנשים עם טיפה יותר עומק והבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתך, חיים זבל בן זבל או משה יצא טמבל ?

לדעתי, חיים זבל כי זה חוק לא מוכתב שאסור להתחיל עם אקסיות של חברים, אבל משה יצא די טמבל שהוא לא אמר לו לא...

בכל אופן אני מסוגל להבין את משה, הוא לא רוצה להראות שמוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, חיים זבל כי זה חוק לא מוכתב שאסור להתחיל עם אקסיות של חברים, אבל משה יצא די טמבל שהוא לא אמר לו לא...

בכל אופן אני מסוגל להבין את משה, הוא לא רוצה להראות שמוק.

להראות שמוק זה להיות זה שבא לשאול שאלה בלי אפשרות לקבל תשובה שלא נראת לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להראות שמוק זה להיות זה שבא לשאול שאלה בלי אפשרות לקבל תשובה שלא נראת לו.

בדיוק.

הוא בא ושאל. עד פה זה יפה, אפילו מצויין, והתשובה צריכה להיות פלדה במקרה הזה. כן זה כן ולא זה לא - בדיוק פה נמדד העניין של חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד חיים יצא גבר שהוא בא ואמר למשה שהוא רוצה אותה וביקש אישור

מצד שני לא עושים קטע כזה לחבר בגלל שחבר בחיים לא יגיד לא על דבר כזה ומכאן אנחנו מגיעים לזה שלא מתחילים עם מישהי שאחד מהחברה היה איתה

אז דוגרי חיים יצא שמוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוצא קצת מצב של בין הפטיש לסדן.

מצד אחד, אם משה היה אומר לחיים "לא", חיים היה נעלב וסובל כי הוא עדיין רוצה אותה היחסים שלהם היו מתערערים.

מצד שני, מזה שהוא אמר לו "כן", היחסים שלהם עדיין יתערערו, כי עכשיו משה סובל.

אין פה תשובה של שחור לבן, זה תלוי באיך הם מתייחסים לגורמים שמחוץ לחברות הגברית שלהם.

יש חברים אמיתיים שיכולים, לדוגמא, לצאת עם אותה בחורה במשמרות וזה לא יפגע בחברות שלהם כי היא ממש חזקה.

ויש כאלה חברים שאם השני יסתכל על הבחורה של הראשון באיזו דרך שתיראה לראשון "לא טובה", אז ישר יתחילו מכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...