מחפש כרטיס שיתמוך ב4 מסכים בו זמנית בתקציב הנמוך ביותר שאפשר לצורך 2D - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס שיתמוך ב4 מסכים בו זמנית בתקציב הנמוך ביותר שאפשר לצורך 2D

marantz

Recommended Posts

אני מחפש כרטיס שמוציא 4 יציאות לארבעה מסכים אשר יפעלו במקביל כשולחן עבודה מורחב (ולא שיכפול) עדיף יציאות DVI בתקציב השואף להכי נמוך שאפשר כמובן בלי להתפשר על אמינות ואיכות סבירה הכרטיס ישמש לא למשחקים ועריכה אלא רק לצפייה בו זמנית ב4 מסכים (לאדם שמעוניין לעקוב אחרי הבורסה בזמן אמת)

זכור לי שהיו לATI בסדרה 2000 ו3000 דגמים זולים יחסית שעשו זאת ואני לא מוצא אשמח לקבל עזרה ויעוץ בכל מה שקשור לנושא בתודה מראש MARANTZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר שיש משהו כזה בכרטיס אחד.

פעם היה למטרוקס כרטיס שתומך בשלושה מסכים, אבל לא זכור לי כרטיס בודד שמאפשר שימוש בארבעה.

הפתרון יהיה כנראה שימוש בשני כרטיסים זולים על לוח שתומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש כרטיס שמוציא 4 יציאות לארבעה מסכים אשר יפעלו במקביל כשולחן עבודה מורחב (ולא שיכפול) עדיף יציאות DVI בתקציב השואף להכי נמוך שאפשר כמובן בלי להתפשר על אמינות ואיכות סבירה הכרטיס ישמש לא למשחקים ועריכה אלא רק לצפייה בו זמנית ב4 מסכים (לאדם שמעוניין לעקוב אחרי הבורסה בזמן אמת)

זכור לי שהיו לATI בסדרה 2000 ו3000 דגמים זולים יחסית שעשו זאת ואני לא מוצא אשמח לקבל עזרה ויעוץ בכל מה שקשור לנושא בתודה מראש MARANTZ

הפתרון הקל אבל היקר יהיה כרטיסי X2 למיניהם כמו:

SAPPHIRE HD4850X2

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=4623

הפתרון הלא יקר אבל מצריך לוח-אם תואם עם 2 PCIe יהיה לקנות 2 כרטיסים "רגילים" עם 2 יציאות DVI

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=4791

יציאת DVI אחת ו HDMI אחת, אתה יכול לקנות מתאם או כבל HDMI to DVI

או יותר זול

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=5060

פה DVI אחד ו VGA, שוב אתה יכול לקנות מתאם VGA to DVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת ATI firMV בא עם תוכנת ניהול

אתה יכול לנסות גם פיתרון שהוצעה של שני כרטיסי מסך זולים על לוח אם שתומך אבל בשביל זה נדרשת ידע טכני ואילתור, וניהול המסכים יותר קשה

בנוסף לזה אתה תצטרך להשתמש ב - windows או 7

יש גם את HD4850X2 מספר גרסאות באות עם 4 יציאות DVI אבל מדובר על כרטיס עם הספק גבוהה, חם, שלא מתאים למארזים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ידע טכני בהרכבה והגדרה ואני לא מפחד ללכת על לוח עם שתי כרטיסים זולים השאלה היא האם כל כרטיס זול יספיק או שצריך תמיכה והגדרה של קרוספייר וכד' ?

ואם כן כמה מסובך יהיה הניהול שלהם אם אני אתקין רק ואנהל אותם דרך המימשק של וינדוס 7 ? בכל אופן תודה רבה ! לעונים אני מעריך מאד את ההקדשה מזמנכם לענות לי ! ואשמח גם לדעת איזה כרטיסים זולים מומלצים לעבודה בוינדוס 7 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך הניהול והממשק של הHD4850X2 יהיה הרבה הרבה יותר נוח מניהול ממשק של 2 כרטיסים בCF למטרת 4 תצוגות.

מה גם שלוח CF+2 כרטיסים זולים ככל שיהיו יעלה לך לפחות 900-1000 ש"ח... עדיף לך לקחת כרטיס אחד עם ראש שקט... ממשק פשוט וקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה נורמאלי - להציע לו כרטיס רועש ב-1400ש"ח רק בשביל 4 מסכים ב-2D ?

קודם כל לא צריך CF בשביל 4 מסכים, למען האמת כש-CF פעיל אפשר להפעיל רק 2 מסכים אם אני לא טועה.

אז סביר שאם הוא קונה לוח עם 2 חריצים זה יהיה לוח CF, אבל לצורך העניין הוא לא צריך בכלל את הפונקציונאליות של CF.

פותח הדיון - אתה צריך לוח אם עם 2 חריצי pci-e, ו-2 ב-200ש"ח או פחות לאחד.

ואולי בכלל, אם אפשר לחבר 2 מסכים לכרטיס מובנה בלוח, אז אפשר להסתפק בכרטיס חיצוני אחד על לוח עם חריץ אחד ו-onboard

(צריך לבדוק את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון - אתה צריך לוח אם עם 2 חריצי pci-e, ו-2 ב-200ש"ח לאחד.

זה דיי בעיתי, כי הניהול מסורב

ואולי בכלל, אם אפשר לחבר 2 מסכים לכרטיס מובנה בלוח, אז אפשר להסתפק בכרטיס חיצוני אחד על לוח עם חריץ אחד ו-onboard

(צריך לבדוק את זה).

יש אפשרו כזאות בלוחות אם מבוססים G45

אבל, היה פה דיון לפני (אני אנסה למצאו) לבו המלצתי על הפיתרון אבל התברר שלא כל לוחות האם מבוססי G45 תומכים כך, וצריך לחפור כדי למצאו אם האפשרות הכזאות אכן נתמכת

לוח אחד שעליו זה עובד (מנסיון- יש אפשרות בביוס שמאפשרת שימוש)

http://www.skypc.co.il/pl_product~BLKDG45ID~10~0.htm

אבל לא ניסיתי על 4 מסכים אלה רק על 3 :nixweiss:

1 מכרטיס מסך שעל לוח האם

2 מכרטיס מסך חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rafi921, אם אתה יכול תנסה לחבר 2 למובנה ואחד לכרטיס... אם זה יעבוד, הגיוני שגם 4 יעבדו..

marantz, איזה יש לך בכלל ??

עוד אופציה זה כרטיס שני ל-PCI רגיל או ל-PCI-E x1, רק שאני לא יודע איפה יש כאלה בארץ. בחו"ל ראיתי כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4850X2 יהיה כרטיס רועש אך ורק במאמץ, וכמו שנאמר לא מדובר במאמץ...

כל דרך אחרת שתנסה להביא תהיה מסורבלת ותדרוש מישהו שמבין בדברים האלו וכל דבר קטן צריך לסדר ודרייבר לפה ולשם ובקיצר קאדר.... חבל על הזמן.. כרטיס אחד שפועל חלק בלי בעיות שקט וטוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש לי את הלוח המדובר DG45ID בדיוק אבל לא שמתי לב שיש אופציה בביוס להפעיל את שתי הכרטיסים זה או המובנה או PCI או PCI-E או אוטומט אבל אין אופציה של שתייים יחד אשמח לדעת איך הגדרת את הביוס שלך לעשות זאת ? זה יהיה הפתרון הכי זול קריר ושקט שאפשר אשמח לתגובתך רפי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש לי את הלוח המדובר INTEL DG45ID בדיוק אבל לא שמתי לב שיש אופציה בביוס להפעיל את שתי הכרטיסים זה או המובנה או PCI או PCI-E או אוטומט אבל אין אופציה של שתייים יחד אשמח לדעת איך הגדרת את הביוס שלך לעשות זאת ? זה יהיה הפתרון הכי זול קריר ושקט שאפשר אשמח לתגובתך רפי !

תבדוק את גרסת הביוס, אתה יכול בעזרת התוכנה הזאות:

http://www.gtopala.com/

אם מדובר על גרסה מ - 2008 אז תעדכן לגרסה חדשה יותר

כמו כן אם יש צורך תעדכן את הדריבר של כרטיס המסך

תיכנס לביוס

באפשרות של מתקדם תבחר:

Video configuration

primary display adapter - onboard

primary video adapter - ext pcie

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...