מי בא לארגנטינה ? מריחואנה חופשי בכיף. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי בא לארגנטינה ? מריחואנה חופשי בכיף.

almonime

Recommended Posts

לא עדיף לעשות משהו טוב יותר בחיים מלעשן?

מה אתה צריך את החרא הזה, וכן גם אחרי 100 שעות עבודה ג'וינט לא יעזור רק ידפוק לך את הראש (במובן הרע)

עדיף כבר אלכוהול, אבל סמים? אני אתן לך כמה סיבות למה לא:

1.דופק את המוח אתה יודע הזיות סמים יכולים לגרום ל-עיוורון מחיקת תאים הזיות ועוד הרבה דברים.

2.זה נושא פלילי.

3.אולי בזמן העישון אתה מרגיש אחלה אבל אחרי שהסוטול נגמר הסיוט מתחיל.

אז אם אתה מספיק מטומטם כדי לא להתייחס לכללים אלו אז תעשן.

1.שטויות במיץ,לא כל הסמים גורמים לך להזות,ומריחואנה לא פוגמת במוח יותר מסיגריה רגילה למשל,ובטח ובטח שלא כמו אלכוהול,שהוא פי כמה יותר גרוע.

2.בדיוק בגלל זה רוצים לגליזציה של כל העיניין

3.שטויות(אני מדבר על מריחואנה בלבד,יש סמים כמו הרואין וכ'ו שהם פשוט מזעזעים ודוחים לגמרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

או שאתה לא יודע מזה עישון פאסיבי

או שאתה יושב בבית החולים איכילוב במחלקת בידוד מוחלט כל ימי חייך ולוקה בשפעת החזירים

או שאתה דינוזאור שהרגע קם לתחייה

משום מה האפשרות הראשונה ניראת לי הכי הגיונית

אני יודע מה זה

זה שיש כאלה שלא ניכנסים למקומות שאנשים מעשנים בהם זה לא אומר שהם במחלקת בידוד או שרק קמו לתחיה אולי הגזמתי קצת בתיאור שאף פעם לא נשמתי או נגעתי אבל פחות או יותר אני לא ניחשפתי לרמות של עשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לעשות משהו טוב יותר בחיים מלעשן?

אכן עדיף, ולכן אני לא מעשן, ולא שותה.

אבל החיים של הבן אדם שייכים לו. לא "למדינה" לא "לחברה". אתה יכול להציע לאחר לשנות את דרכו, אבל לא להשתמש באלימות או להשתמש בכוחה של המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה

זה שיש כאלה שלא ניכנסים למקומות שאנשים מעשנים בהם זה לא אומר שהם במחלקת בידוד או שרק קמו לתחיה אולי הגזמתי קצת בתיאור שאף פעם לא נשמתי או נגעתי אבל פחות או יותר אני לא ניחשפתי לרמות של עשן

עישון פאסיבי לא חייב ליהיות מסיגריות, מה גם שלא צריך להחסף לכמויות אדירות של עשן בשביל להחשב מעשן פאסיבי. עצם העובדה שכל יום אתה עובר ברחוב של מדינה עם שני מיליון מעשנים וארבעה מיליון כלי רכב עושה אותך למעשן פאסיבי, בידיוק כמוני וכמו כל אחד אחר.

לכן התיאורים שלי לא היו מוגזמים. אלו הם החיים המודרניים, אתה נהנה כשהגוף שלך סובל לאט לאט וחברות ענק מרוויחות עליך כסף כשאתה קונה מהן אוטו, אוכל את החרא שהם מכינים, שומע בפול ווליום ואז בגיל 40, "פתאום, בהפתעה" אתה מגלה שיש לך הפרעות עיכול, בעיות נשימה וחרשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שותה אלכוהול למטרות רפואיות בלבד, זה נחשב? ;D

--------

לנושא-

כשנפשתי באילת עם כמה חברים, היתה חבורה מהולנד שפגשנו בבר של המלון, הם הציעו לנו לבוא אליהם לחדר לשחק קצת פוקר.

כשנכסנו לחדר הרחתי ריח חריף מאוד של טבק וחשיש אבל לא ייחסתי לזה משמעות, היינו סה"כ משהו כמו 8 אנשים, הבחורים מהולנד אחרי זמן מה של משחק הוציאו סיגריות וחשיש (זיהתי לפי הריח) והתחילו לעשן כאילו זה נורמלי ורואים בכל יום. כל החדר הסריח מזה.

אי אפשר לתאר את המבטים שלנו עליהם, הם הציעו לנו גם לנסות אבל אף אחד מאתנו לא רצה, הם הציעו שנצא ביחד לפאב, אמרנו שנחשוב על זה והלכנו משם.

אין צורך להוסיף שבאותו הערב ראינו ניידת של משטרה מול המלון, ומאז לא שמענו עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שותה אלכוהול למטרות רפואיות בלבד, זה נחשב? ;D

--------

לנושא-

כשנפשתי באילת עם כמה חברים, היתה חבורה מהולנד שפגשנו בבר של המלון, הם הציעו לנו לבוא אליהם לחדר לשחק קצת פוקר.

כשנכסנו לחדר הרחתי ריח חריף מאוד של טבק וחשיש אבל לא ייחסתי לזה משמעות, היינו סה"כ משהו כמו 8 אנשים, הבחורים מהולנד אחרי זמן מה של משחק הוציאו סיגריות וחשיש (זיהתי לפי הריח) והתחילו לעשן כאילו זה נורמלי ורואים בכל יום. כל החדר הסריח מזה.

אי אפשר לתאר את המבטים שלנו עליהם, הם הציעו לנו גם לנסות אבל אף אחד מאתנו לא רצה, הם הציעו שנצא ביחד לפאב, אמרנו שנחשוב על זה והלכנו משם.

אין צורך להוסיף שבאותו הערב ראינו ניידת של משטרה מול המלון, ומאז לא שמענו עליהם...

חוץ מעניין ניידת המשטרה, אני לא רואה מה כאן לא בסדר.

for the record: לא עישנתי, אני לא מעשן ולא אעשן - פשוט כי אני לא אוהב להרגיש שאני לא בשליטה. לכן גם אני לא משתכר, מקסימום חצי בירה פה ושם עם חברים.

אם חשיש הוא סם אסור - על אותו היגיון, כל המוכר וצורך אלכוהול צריך לקבל מינימום 20 שנה בכלא, וחברות הטבק בכלל צריכות לקבל גזר דין מוות.

ישנה צביעות רבה באיסור על סם זה. גם מבחינת חופש הפרט וגם מבחינת הדאגה ל"בריאות החברה" כביכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחשב מה?

כוסית של ליקר פעם בחודש על בטן ריקה מחטא את הגוף.

תנסה ותראה, כמות הפעמים בהם תחתוף צינון קל תרד פי כמה וכמה.

בתור חובב אלכוהול מושבע, אני חייב לאמר שזה משפט שהמציאו האלכוהליסטים כדי שתהיה להם סיבה לשתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חובב אלכוהול מושבע, אני חייב לאמר שזה משפט שהמציאו האלכוהליסטים כדי שתהיה להם סיבה לשתות.

תשמע..

מדובר כאן על משקאות בריכוז של מעל ל-40% אלכוהול...

אלכוהול זה חומר חיטוי..

הכוונה היא פעם בחודש כך שהתועלת תתעלה על החסרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע..

מדובר כאן על משקאות בריכוז של מעל ל-40% אלכוהול...

אלכוהול זה חומר חיטוי..

הכוונה היא פעם בחודש כך שהתועלת תתעלה על החסרונות...

ולמה הוא חומר חיטוי? כי הוא הורג חידקים...

מתחת ל-40% הוא לא מחטא כלום כיוון שהוא מדולל מדי, אותו הדבר בחומצה - תקח ריכוז של 95% ותוכל לעכל דברים, תיקח ריכוז של 10% וזה לא יעשה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...