Wolfenstein - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

איך להרוג בוס זה ספויילר? ואני חשבתי שעשיתי טובה לאנושות וחסכתי כמה עשרות אלפי לחיצות עכבר ומקשים...

אבל אני מבין שאין לי ברירה

יש משהו מאתגר בלעבור שלבים לבד ולנצח בוסים במיוחד ברמה הכי קשה

יכול להיות שיש כאלה שרוצים רק לגמור את המשחק וכמה שיותר מהר

אבל בשביל האחרים שלא, זהו ספויילר לכל דבר

טוב, התעלקתי עליך מספיק היום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מצטער שפגעתי באוכלוסיית הגיימרים הוותיקה שמילא הייתה מתעלמת מעצותיו של מתחיל ::)

אבל אני מוכן לשים פה כסף שאם כל עמוד 3 יהיה בצבע צהוב השאלה "איך עוברים את הקרח" תיהיה השאלה הנישאלת ביותר סטטיסטית בדיון הזה.

פאק, אני צריך להפסיק לצפות בהאוס :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כאן מישהו שהתלונן ואמר שבמשחק חסר GORE(הגוויות נראות "נקיות",או משהו דומה),ואני תוהה,האם אנחנו משחקים באותו משחק בכלל?

לראות את ערימות הגופות השרופות והמבותרות של הנאצים אחרי קרב חסר סיכוי(מבחינתם,כן?),לראות את הראשים מתעופפים אחרי פגיעה מהKAR..אם זה לא GORE אז מה כן?

נכון,שRAVEN הוציאו לא מזמן את WOLVERINE שהיה עוד יותר גורי ורצחני,אבל היי,זה בטח עדיף מקרייסיס הדגול.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הבעייה שאם למשל יריתה לגרמני בבטן והוא מת מהכדור הזה אתה תראה את הסימן במקום האחרון של הפגיעה, אבל עם תירה בגופה שלו עוד שני כדורים במקומות שונים תיראה איך הסימן מתפוגג מהבטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הבעייה שאם למשל יריתה לגרמני בבטן והוא מת מהכדור הזה אתה תראה את הסימן במקום האחרון של הפגיעה, אבל עם תירה בגופה שלו עוד שני כדורים במקומות שונים תיראה איך הסימן מתפוגג מהבטן

טוב,לא התעסקתי בלהתעלל בגופות,אלא רק בלגרום להם למות בצורה שתגרום לי אושר ::)

בכל מקרה אני אגיד שוב,כל דבר עדיף על קרייסיס,כביכול המשחק הכי מתקדם וריאליסטי(מבחינה גראפית) שיצא עד היום,וה"גופות המצוחצחות" שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בהרבה משחקים כמו FARCRY שאחרי זמן מסויים החורים נעלמים.

כנראה כדי לא להעמיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פה אחרי כמה זמן הגופות נעלמות.

עם הנשקים הרגילים ה GORE באמת מעולה אבל מאוחר יותר במשחק שמשתמשים ברובים יותר רציניים, זה ניראה ממש מוזר..

הגופה תתפרק מטיל כמו שהיא תתפרק מכדור של רובה, אבל דווקא זה ממש לא מפריע לי, מהבחינה הזאת המשחק הזה עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...