Wolfenstein - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יודע איך לעבור את השלב שיש פורטל ירוק גדול והמשימה להרוס אותו אבל לא משנה כמה יורים בו הוא לא נהרס בטוח יש שיטה אבל אני לא מצליח לעלות עליה! ויש מפלצת ענקית כזאת שיצאה משם ומידי פעם באים חיילים ויורים עליה?

איך הורסים את הפורטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק.

אין מה לומר, זה פשוט משחק מעולה, בעיני הכי טוב בסדרה.

מאז רידיק לא ידעתי משחק שכזה.

סרטוני המעבר, הגרפיקה די ירודה אבל האנשה בדמויות היא ברמה גבוהה מאוד.

---

יש כאן סיפור, עלילה, אפקטים, תענוג.

ככה משחק צריך להיות, מבחינתי זה ה-FPS של השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה יהיה הFPS של השנה , יש את MW2 שיוצא עוד חודשיים ומשחקים אחרים שהם קצת יותר טובים ממנו.

שלא תבין אותי לא נכון , גם אני נהניתי ממנו מאוד אבל הוא לא מדהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני הורג את הנאצית ההיא שנמצאת בתוך המגן הירוק? כל פעם השניים שהיא מזמנת הורגים אותי תוך 5 שניות, ואם אני הורס את הגנרטורים המצב נהיה עוד יותר גרוע... פשוט אין לי סיכוי מולם בלי מגן+כוח מחזק והם נגמרים מהר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני הורג את הנאצית ההיא שנמצאת בתוך המגן הירוק? כל פעם השניים שהיא מזמנת הורגים אותי תוך 5 שניות, ואם אני הורס את הגנרטורים המצב נהיה עוד יותר גרוע... פשוט אין לי סיכוי מולם בלי מגן+כוח מחזק והם נגמרים מהר מדי...

תעבור לVEIL ותחפש גנרטוריםו ברצפה, הם מסומנים לך באדום, תירה בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שם מאחורה איפה להתחבא ולחסל אותם ביתר קלות, מאחורי הגדר ליד המיכלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקובע בשלב הזה, אין לי שמץ של מושג איך אני יוצא חיי מזה, הרגתי פעמיים את היצור הזה בפעם השלישית אני מת ממנו לא משנה מה עשיתי, הוא מוריד לי חיים בשניות.

מבקש את עזרתכם.

8462253.jpg

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...