טיסה לארה"ב - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסה לארה"ב

rap_tr

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכאב ראש לא נגמר בשגרירות בתל אביב, חביבי.

גם שתגיע ל'מעבר גבול' בשדה תעופה בארה"ב השוטרת תדאג לחקור אותך טוב

ולהגביל לך את משך השהייה שלך בארה"ב בכמה חודשים.

אז השקעת כמה מאות שקלים, פאנן, לא בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הגזמה, במטוס נותנים לך שני טפסים קצרים (כל אחד 2 דקות גג למלאות), יורד מהמטוס, מחכה בתור לביקורת דרכונים (מיידי עד 5 דקןת, תלוי בך ועוד כמה גורמים) עובר ביקרות דרכונים ששואלים אותך שתי שאלות איפה תשהה בארצות הברית ועוד משהו, לוקחים טביעות אצבאות ותמונה של הפנים וזהו (תהליך של דקה - דקה וחצי), אתה חופשי ללכת או לאסוף את המזוודה, מבחינתם אתה חופשי.

התהליך של הויזה אולי מעצבן אבל זה חד פעמי, בנוסף לכך, אולי כשסוף סוף יהיה לנו דרכון ביומטרי כמו לכל מדינה נרומאלית נוכל להכנס לארה"ב בלי ויזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

עקרונית אתה צודק, למרות שתאורטית קצין ההגירה בכניסה לארה"ב יכול לסרב להכניס אותך לארה"ב (אפילו שיש לך ויזה),

והוא לא צריך אפילו לתרץ את זה מולך בשום דרך.

אומנם אף פעם לא שמעתי על מקרה שבו סירבו כניסה לישראלי שהגיע לשם, אבל בעקרון

הם יכולים לעשות מה שבא להם, ואין לך שום דבר לעשות בנידון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה לא מצליח לשכנע אותם שאתה הולך לחזור לישראל.

פשוט תביא הוחכות שיש לך בית/דירה משלך בישראל/ אתה באמצע לימודים בישראל/יש לך עבודה קבועה בישראל וכו'.

אחוז הסירוב בישראל לויזה לארה"ב עומד על 8% אם אני לא טועה ומהם בעיקר צעירים.

אתם יכולים להגיד תודה גדולה לכל הצעירים שעובדים בעגלות בקניונים בארה"ב באופן בלתי חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

אני שמעתי שיש בעיה שאתה אחרי , אז הם לא נותנים וויזות מחשש שאתה רוצה לעבור לארצות הברית, אז לפעמים שווה להוציא וויזה למרות שלא תשתמש בה לפני הצבא.

בקשר לעגלות יש באורלנדו אאוטלטים שלמים שרק ישראלים עובדים בעגלות שם, נחמד לראות קצת ישראלים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להזכיר רק את אורלנדו

אני ראיתי ישראלים עובדים בעגלות בלוס אנג'לס, בעיר ועל שפת הים וגם ראיתי בקניונים בלאס וגאס.

קניתי מהם סקייטים נחמדים של שני גלגלים בעקב. מכרו בדיוק לזוג אמריקאים ואמרו לי תחכה רגע בצד והורידו לי 10 דולר ממה שהאמריקאים שילמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה יקרה עם הויזה עוד שנה שנתיים.

אנחנו מתקרבים ל-10 שנה לנפילת התאומים. מאז נכנסו לתוקף התקנות החדשות שדרשו התייצבות אישית בקונסוליה.

אני מניח שמי שיש לו ויזה לפי התקנות החדשות יאריכו לו בלי להתייצב מחדש בקונסוליה או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...