החמצה של בחורה,שונא כשזה קורה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמצה של בחורה,שונא כשזה קורה

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

בוא אני יגיד לך משהו..רוב האנשים שאני מכיר בשיחה הראשונה שלי איתם הייתה אחלה שיחה והם נראו לי אחלה חבר'ה....לאט לאט אתה מכיר תבנאדם יותר ורואה גם תמגרעות שלו ומשנה ב180 מעלות את הדעות שלך עליו....בסה"כ זה מתוכנן ככה על מנת שאנשים יהיו בקשר יביאו ילדים וייפרדו..הטבע הוא אכזרי.

no_bullshit.jpg

כן זה קורה לכולם, כן מרגישים רע כמה שעות\ימים ואז פוגשים עוד מישהי חמודה וזה עובר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

SuperGohan

בבעעע !! הרי כתבתי שלא מתוך רוע אלא בצחוק, יעני דאחקות, יעני איזה קטעים פה וואאו וואאו.

אתה צריך לקחת פסק זמן ( של עלית ) מהרצינות ולהסתכל על דברים ואיך הם נכתבים ועל ידי מי ובאיזו שפה.

ההבדל בין התמונות היה במכוון להדגיש את האקסטרים, כלומר, איזה כינוי מפוצץ ואיזה אווטר הפוך על הפוך.

אם נפגעת, סלח נא לכסיל ליצן קשקשן.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לכם פעם שפגשתם מישהי ממש חמודה במקום ציבורי מסויים (נניח אוטובוס) ודיברתם קצת בדרך והיא ממש נראתה לכם הטיפוס המתאים לקשר,לפחות מהתרשמות ראשונית,(נמאס לי כבר מקשרים חסרי טעם שהעיקר בהם זה הסקס) אבל משום מה לא מצאתם רגע נכון לבקש ממנה את המספר שלה\לא מצאתם איזה משפט שיסקרן אותה\יגרום לה להסמיק באותו רגע ופספסתם את ההזדמנות?,ורק אחרי שכל אחד הלך לדרכו קלטתם את ההחצמה הזאת ושבחיים לא תפגשו אותה שוב כנראה?....

היה לי מצב כזה

הייתה שיחה מאוד זורמת אם בחורה מאוד יפה באוטובוס

אבל צלצל לה הסלולרי המזדין שלה בהמצע השיחה ולא באמת הייתה לי אפשרות נורמלית להמשיך את השיחה

אז ירדתי בתחנה שלי וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יגיד לך משהו..רוב האנשים שאני מכיר בשיחה הראשונה שלי איתם הייתה אחלה שיחה והם נראו לי אחלה חבר'ה....לאט לאט אתה מכיר תבנאדם יותר ורואה גם תמגרעות שלו ומשנה ב180 מעלות את הדעות שלך עליו....בסה"כ זה מתוכנן ככה על מנת שאנשים יהיו בקשר יביאו ילדים וייפרדו..הטבע הוא אכזרי.

מאוד מזדהה עם הטענה שלך,מחזקת את זה האקסית האחרונה שלי...בהתחלה היו ניצוצות והיה כיף איתה והיא הייתה סבבה לגמריי....אבל אחרי כמה חודשים,כבר התחלתי להכיר אותה באמת...וזה היה פשוט נוראי....

אבל אי אפשר לדעת,אולי אני והבחורה שפיספסתי אתמול היינו מתאימים באופי? והיה יכול להיות לנו קשר יציב של לפחות כמה שנים??

זה מה שאוכל אותי....כי באמת שממבט ראשון זה היה נראה לי מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מצב כזה

הייתה שיחה מאוד זורמת אם בחורה מאוד יפה באוטובוס

אבל צלצל לה הסלולרי המזדין שלה בהמצע השיחה ולא באמת הייתה לי אפשרות נורמלית להמשיך את השיחה

אז ירדתי בתחנה שלי וזהו

לי קרה מקרה הפוך, הטלפון שלי צלצל אז היא ירדה לי עד שהגענו לתחנה שלי. סיפור אמיתי - קו מתל אביב ליישובי פטיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה מקרה הפוך, הטלפון שלי צלצל אז היא ירדה לי עד שהגענו לתחנה שלי. סיפור אמיתי - קו מתל אביב ליישובי פטיש.

:lol: :lol: :lol:

או שהתפלק לך ויצא מוצלח במיוחד ( הכיתוב ובחירת המילים ), או שאתה שקרן חולרה, או שאתה פטיש בר מזל אחושקשוקי !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הצלחת להצחיק אותי. אחרי שראיתי שההוא שכתב את זה הוא בעצם אותו אחד שסיפר שהוא נסע לצרפת לחקור את קיומו של האבסינט תוך כדי שהוא טוען שאין דבר כזה אבסינט שחור כבר התפוצצתי מצחוק.

נ.ב

זה בטח היה הקו חזרה הביתה מנתב"ג כשחזרת מצרפת לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מזדהה עם הטענה שלך,מחזקת את זה האקסית האחרונה שלי...בהתחלה היו ניצוצות והיה כיף איתה והיא הייתה סבבה לגמריי....אבל אחרי כמה חודשים,כבר התחלתי להכיר אותה באמת...וזה היה פשוט נוראי....

אבל אי אפשר לדעת,אולי אני והבחורה שפיספסתי אתמול היינו מתאימים באופי? והיה יכול להיות לנו קשר יציב של לפחות כמה שנים??

זה מה שאוכל אותי....כי באמת שממבט ראשון זה היה נראה לי מתאים

ככה זה בני אדם יותר מייחסים חשיבות למה שפיספסו בחיים ולא למה שהשיגו...אל תדאג לא פיספסת משהו מיוחד פשוט אתה חושב ככה..תחיה אולי שהיא פיספסה אותך ולא אתה אותה ואולי לא תתבאס..סמוך עליי אתה תשיג אחלה בחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק בקטע הזה,תמיד אני מתבאס על למה לא הצלחתי לעשות משהו מסויים כשבעצם בעבר היו לי הישגים טובים באותו תחום,או יותר גרוע לפעמים אני מתבאס שלא הלך יותר טוב משהו ממה שהלך לי למרות שהלך טוב חח...

תכלס יש עוד הרבה דגות בים ;),נדוש אבל נכון...תודה על העידוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...