אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא?

eranmor

Recommended Posts

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי עבר די טוב... התכנסות קטנה ומעצבנת כרגיל, ואז איזה פעולה מסכנה בכיתה.. ואנערף. חצי מהזמן חשבתי על זה שאני רוצה לעשן והשאר פשוט לא התרכזתי.

תכל'ס דפקו לי מורה די בסדר.. יכולה להיות מכשפה לפעמים, אבל לרוב בסדר. המערכת שעות כוללת 31 שעות שבועיות, ופעם בשבועיים 32 שעות (עוד שעה לשון ביום ארוך).

לומד חמש ימים בשבוע (חמש ימים יותר מידי...), יום שישי חופשי (זוועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היה טקס עלוב לכבוד כיתות ז' החדשים היו מלא פשלות אחרי זה הלכנו לכיתה היה גאוגרפיה (נתנה שיעורים ה****)

אח"כ בהיסטוריה ש.ב לעשות סיכום לרנסאנס.

מה לעשות, צריך להיכנס לשגרה וזהו. אלא אם כן כמובן נושרים... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה ככה... ::)

דפקו אותנו בכיתה פיצית בלי אפשרות להחלפת מקומות משמעותית (כיסא ריק אחד בכיתה והוא לידי), החלונות נפתחים רק ללמעלה, ומערכת עם 34 שעות, מתוכם 17 אלקטרוניקה... :-\

חוצמזה שיפצו לנו ת'כניסה לביצפר ועכשיו זה נראה כמו לובי, עכשיו כשעולים קומה אז הבאסה עוד יותר גדולה שזה לא נראה כמו הלובי... :P

חוצמזה היה חם לאללה ולמזלי תפסתי טרמפ עם המורה שלי לבית. באו כמה חברים, פתחנו נרגילה אצלי בגינה ועכשיו התפזרנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שאני חייב להגיש עבודה בתנ"ך עם 250 שאלות ואם אני לא מגיש (זה עד סוף השבוע) אני לא יכול לגשת לבגרות בתנ"ך...

מה עוד שיש לנו מבחן באנגלית השבוע או שבוע הבא, ושבוע אח"כ בתנ"ך על העבודה הנ"ל...

אנ'לא יודע אם אני יגיש ת'עבודה הזאת כי מותר להכשל במקצוע אחד ותנ"ך הוא הברירה הטבעית... חוצמזה אם אני לא מגיש אני נכשל אוטומטית = הרבה שעות חופשיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שאני חייב להגיש עבודה בתנ"ך עם 250 שאלות ואם אני לא מגיש (זה עד סוף השבוע) אני לא יכול לגשת לבגרות בתנ"ך...

מה עוד שיש לנו מבחן באנגלית השבוע או שבוע הבא, ושבוע אח"כ בתנ"ך על העבודה הנ"ל...

אנ'לא יודע אם אני יגיש ת'עבודה הזאת כי מותר להכשל במקצוע אחד ותנ"ך הוא הברירה הטבעית... חוצמזה אם אני לא מגיש אני נכשל אוטומטית = הרבה שעות חופשיות...

בקיצור דפקו אתכם חזק... כבר מבחנים?! דפוקים אצלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעכו היתה שביתה מחר יתחיל הבית ז***ת,, יהיה בסדר אני חושב שמו אותי בכיתה שאין לי מושג אם מי אני שם

תלבושת אחידה שמתי ז**ן ולא קניתי, רוב חברים שלי הלכו כבר לעבוד והם לא לומדים כבר יהיה בסדר בבית ז***ת החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה היום הכי גרוע בחיי!

אני לומד במגמת אלקטרוניקה ואני היחיד שלומד פיזיקה מהכיתה שלי

אז כשבנו את השעות כנראה "שכחו אותי" ודפקו את השעות של פיזיקה לשתי הכיתות האחרות בשעות תפוסות אצלי במערכת,

והפתרון היחיד שלהם היה שאני יעבור כיתה(מה זה?!)

אם לא ימצאו לי פתרון אז אני אפרוש ללא בררה ודווקא יש לי ציונים גבוהים(אני הכי מצטיין בכיתה).

זה המקום לומר שאחרי ה"תקרית" הזו אין לי אמון לא בבית הספר ולא במערכת החינוך ש"דפקו" אותי ככה!

(את המדעית והמחשבים הם זכרו טוב,זה ברור לי ששם נמצאים התלמידים ה"טובים" של בית הספר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...