שאלה לגבי כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כרטיסי מסך

GooG

Recommended Posts

האמת זה אני ביקשתי מחבר שלי (זה שפרסם את ההודעה למעלה) שישאל.. עכשיו אני פשוט נרשמתי לאתר ואני יכול לדבר כבר.. כן זה ל- ואני עושה את זה כדי שאני יוכל לשחק במשחקים בחופשיות (שלא ייתקע בכלל) כי שמעתי שאם אני שם שתי כרטיסי מסך אז המשחקים עובדים על הרבה יותר טוב!! והלוח אם שלי תומך .. (קניתי אותו במיוחד כדי שאני יוכל לשים שתי כרטיסי מסך)

נ.ב. אני חשבתי שזה לא יתאים כי שמעתי שצריך להיות העתק אותו דבר כ"מ.. ככה אמרו לי אז בחנות... אז חשבתי שאולי זה לא יתאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העתק?

ממש לא, כל כרטיסי מסך בעלי ארכיטקטורה זהה, (למשל 9600GT למיניהם או 9800GT, במקרים נדירים אפשר לשלב 9800GTX+ עם 9800GTX ו9800GT עם 8800GT אבל זה מאוד תלוי בדגמים ולפעמים מצריך פעולה של צריבת ביוס על הכרטיס).

אם שמים כרטיס סטוק אל מול כרטיס OC אז כרטיס הOC מוריד תדרים למהירות כרטיס הסטוק ושניהם יעבוד יותר טוב.

אם מתוכנן מערך , האם אתם בטוחים שכל החלקים יתמכו ולא תתיקלו בבעיות?

איזה חלקים מכילה המערכת? (דגם לוח האם\מעבד\זכרון\ספק כח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המפרט שלי (באנגלית מי שלא מבין אני עושה בעברית כאילו את הלמשל Graphics card)

graphics card: Inno3D nVidia 9600GT OverClock 512MB

power supply; EZCool Super Silent 550W

motherboard: MSI P7N SLI PLATINUM

processor: E8400

sound card: Realtek HD Audio Output 7.1

memory: 2GB unknown company

monitor: LCD 17" L1750SQ

loudspeakers: (2.1) Altec Lansing VS2321

זאת החתימה שלי בפורום אחר העתקתי כבר הכל אבל ממש ממש הכל! (אפילו מסך אבל אני לא יודע איזו חברה הזיכרון [ראם] שלי חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, ספק הכח הוא באיכות ירודה, ספק 550W שמספק 24A במסילת ה12A, מה שעושה ספק 350W איכותי :-\

ממש לא הייתי ממהר להפיל עליו מערך גרפי, אפילו ברמה של 9600GT SLI

שאר החלקים בסדר.

לגביי המסך, 1280X1024 זאת רזולוציה יחסית נמוכה ו9600GT לא ממש יבוא ליידי ניצול שם כמו שהוא יבוא ב1920X1200 למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...