מסך לבי"ס ומשחקים פשוטים לילדה. +19'', 700-800 ש"ח גמיש - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לבי"ס ומשחקים פשוטים לילדה. +19'', 700-800 ש"ח גמיש

zoozoo

Recommended Posts

שלום רב,

אני מחפש מסך למחשב לילדה שלי - בת 8.

המסך ישמש אותה לשימושי בי"ס (וורד וכו'), לגלישה באינטרנט, ולמשחקים בסיסיים מאד ("משחקי בנות").

אין לי העדפה מיוחדת אם לקנות מסך 3:4 או רחב. לכל אחד יתרונות וחסרונות (לגלישה וורד נראה לי שעדיף 3:4, אבל למשחקים ולסרטים בעתיד אולי עדיף רחב).

לאור השימושים הבסיסיים, חשוב לי מסך שבסה"כ נותן "תמורה הכי טובה לכסף" ממה שאפשר למצוא היום.

מסך שיתאים גם לעבודה ממושכת מול מחשב.

התקציב לא ממש מוגדר. ברור שכמה שפחות, ובלבד שהמסך סביר לשימושים (700-800 ש"ח נשמע לי סביר, אבל אם יש משהו ממש מומלץ בקצת יותר - לא אסון).

גודל כנראה 19 אינטש, אם כי ברור שלא אגיד לא למסך גדול יותר באותה איכות, אם המחיר לא קופץ בהרבה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QTTP - תוקן. עם זאת, הכוונה הייתה שזה לא מה שיוביל, אלא התמורה הכי טובה לכסף ולשימושים הבסיסיים.

המסך במחשב שלי הוא 2407 שעלה לי בזמנו 4500 ש"ח. אני מוכן לשלם על איכות, אבל היה נראה לי שלילדה יספיק מסך בסיסי וחבל לשלם סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למשיבים.

אז מה שאתם מציעים לי זה לקנות את הכי זול שאני מוצא (בהתעלם מ"מסכי מדבקה" שבכל מקרה אין לי כוונה להתקרב אליהם)?

משהו בסגנון מה ש- A1eX הציע לי, ב- 580 ש"ח?

יש לי קצת חשש כי זה בכל זאת מסך שהילדה תהיה מולו כמה שעות ביום. אין לזה משמעות? האם אין מסכים שפחות מעייפים את העין?

אם נראה לכם בסדר - אקנה לפי המלצת A1eX.

לחילופין - אם יש מסך גדול יותר בפער מחיר קטן - אשמח גם לשמוע.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתם מציעים לי זה לקנות את הכי זול שאני מוצא (בהתעלם מ"מסכי מדבקה" שבכל מקרה אין לי כוונה להתקרב אליהם)?

משהו בסגנון מה ש- A1eX הציע לי, ב- 580 ש"ח?

יש לי קצת חשש כי זה בכל זאת מסך שהילדה תהיה מולו כמה שעות ביום. אין לזה משמעות? האם אין מסכים שפחות מעייפים את העין?

הבעיה בדגמים הזולים מאוד (וזה קורה גם במוצרי מדבקה וגם במותגים) היא בקרת האיכות שהם עוברים - לפעמים היא ירודה ואז יש בעיות אופייניות.

ספציפית על ה-VW193T אפשר לקרוא ב-NEWEGG ביקורות של אנשים.

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16824236027

היו כמה וכמה ביניהם שהתלוננו על הבהוב או טשטוש, במיוחד בחיבור VGA. ברור שלא הרוב ואפילו לא קרוב לכך, אבל מספיק כדי להדליק נורה אדומה.

אם אתה רוצה להרגיש "קצת יותר" בטוח, יש דגמים של Samsung כמו 943BM/943BW/953BW.

ספציפית עכשיו יש איזה מבצע מטורף באופיס דיפו על 2053BW במחיר רצפה:

http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000Xz6TARbqOJTzER7vg2ctZAm:12bbi68k5?id=sp6-4058939

החסרון האפשרי במסכי 20" דווקא הוא רזולוציה מאוד גבוהה וכתב קטן כפועל יוצא מכך. יש אנשים שמתקשים להתרגל.

מעבר לכך, אם רוצים לעלות רמה באיכות, זה רק להשקיע בסביבות ה-1200-1300 וללכת על ה-2209WA שיש עליו המון דיונים פה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אז בין ה- 19 אינטש (ב- 580 ש"ח) וה- 20 אינטש (ב- 649 ש"ח), הייתם הולכים על הגדול יותר?

האם גם כמסך הוא טוב יותר (כלומר לא רק מבחינת הגודל, אלא גם איכות המסך עצמו)? אם כן - אקנה אותו כמובן.

ב- 19'' יש גם רמקולים. אני מניח שהם גרועים מאד, אבל בשביל הילדה זה אולי יספיק ויחסוך גם מקום על השולחן וגם כמה עשרות שקלים. האם זה שיקול?

ועוד שאלה אחרונה - האם ה- 917SW שווה משהו?

אני קונה עכשיו גם מחשב, ובחנות המחשבים הציעו לי אותו ב- 594 ש"ח. עדיף במשהו על האחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

יש לך את הסמסונג שהציעו לך את האמת כולם יהיו בסדר זה לא שהיא איזה גרפיקאית שלחשוב שאת המסך שלי קניתי לפני שנה וחצי ועלה כפול מהמחיר הזה שמציעים לך ועוד במזומן ואלה לוקחים אותו מבחינת מפרט .

ובקשר לכתב קטן תמיד אפשר להגדיל את ה DPI במחשב או במילים אחרים את גודל הנקודה וככה זה יראה בסדר גמור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...