רמקולים עד 700 ש"ח - מידע Microlab SOLO6C, תמונות עמ' 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים עד 700 ש"ח - מידע Microlab SOLO6C, תמונות עמ' 6

-LosNir-

Recommended Posts

שלום, אני מחפש מערכת 2.0 / 2.1 (שישלימו ל 4.0 / 4.1 עם שני אחוריים שכבר קיימים) בתקציב של 700 ש"ח.

אני שומע בעיקר טראנס פסיכודלי ומטאל.

נקודה שחשוב להבהיר: עצם העובדה שאני שומע טראנס לא אומרת שהבאס מעל הכל, הפירוט, הדיוק ושאר המרכיבים לא פחות, ואף יותר חשובים מאשר הבאס. חשוב לי מערכת שתספק צליל איכותי ומדויק בפחות דגש על עוצמה ו"באסים בומיים" (ע"ע Z5500).

אני חשבתי על Microlab PRO 2 / Solo 6c. מה אתם אומרים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוסיף עוד 300 שקל, קנה מה שאני קניתי.... Altec Lansing mx5021 .

למה אני ממליץ לך לחסוך ? כי קודם כל לחבר טוב טוב שלי יש את המיקרולאב SOLO7C, ואני יגיד לך

מניסיון - האלטק שאני קניתי לפני שבועיים.... לא רואה ממטר ואני לא מגזים את המיקרולאב שלו מבחינת באס ודיוק סאונד.

אם אתה משתמש בזה למוזיקה אז בכלל..... לך אל האלטק.... אני עוד משתמש בזה למשחקים ושטויות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שמתי עיין על ה-Solo 6. לפי מה שקראתי:

כל הרמקולים של MICROLAB מתוכננים ומעוצבים ע"י פיטר לארסן ( Peter Larsen ).

מוצאו של פיטר לארסן מדנמרק והוא נחשב לאחד המומחים הגדולים ביותר בעולם בתחום השמע.

בניהולו של פיטר לארסן כל הרמקולים של MICROLAB מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

האמת שמעתי עליהם דברים טובים, תרגמתי ביקורת ברוסית ששיבחו - אני חושב שהם סובלים מתדמית גרועה. לצערי לא יצא לי לשמוע אותם אף פעם אבל.

עריכה:

http://www.modsynergy.com/review175.html

נראה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, עד לא מזמן הייתי סגור על Microlab Solo 7c אבל פשוט אין לי מקום לענקיים האלה, ושינוי קטן בתוכנית (קניית מסך חדש 2443BW) אילץ אותי להוריד את התקציב מ 900 ש"ח ל 600 ש"ח.

אגב, יש לי פה בחדר מערכת 2.1 גם כן של Microlab מדגם FC661. שומעים מעולה, אבל אני רוצה משהו יותר טוב :)

אני די בטוח שה Solo 6c תיהיה בחירה נבונה. החיסרון היחידי שאני רואה כרגע הוא שאין יציאה לאוזניות (די קריטי בהתחשב בעובדה שיש לי שלושה זוגות אוזניות בשימוש קבוע AKG K414P ו HD202 ולאחרונה התווסף גם CX300-II). אם אני אלך על הסולו, יש לך פיתרון לבעיית האוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סולו 6 הם רמקולים מעולים, אבל צריך להתייחס ליעוד שלהם! לטראקים ,היפ הופ וסרטים עדיף משהו עם סאב

חשוב להדגיש כמה דברים:

כסוג של מוניטורי לא תקבל באס עמוק כדוגמה הבאס שמפיק סאב, עם כי הבאס שלהם מדויק נעים ולא בולע תדרים גבוהים יותר, וזה פקטור חשוב לאוהבי סגנונות כמו ג'אז, ווקאל וכ"ו ! ה MID וה HIGH שלהם מעולה, שופע ומלא מוסיקליות!

הם רגישים מאוד למיקום! כלומר, המיקום של הרמקולים יכול לשנות מאוד את הצליל שהם מפיקים... ככה שלצידי המסך (לרב) זאת לא האופציה הטובה ביותר!

הם אינם בקטגוריית near field... חדר קטן (ככל הנראה) לא יתן את האפקט הדרוש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המיקום תצתרך למצוא בעזרת ניסוי והטעיה

כמו שאמרתי, לג'אז הם מעולים, סגנונות שדורשים באס עמוק לדעתי חייבים סאב...!

מטאל... אני קצת רחוק מהסיגנון הזה כדי לענות :-\

בגדול, לכלים כמו גיטרה (גם חשמלית), כינור, סאקסופון,-פיאנו, צלחות וכדומה וגם תופים, הרמקולים מעולים! באס אלקטרוני עמוק דורש סאב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה שחשוב להבהיר: עצם העובדה שאני שומע טראנס לא אומרת שהבאס מעל הכל, הפירוט, הדיוק ושאר המרכיבים לא פחות, ואף יותר חשובים מאשר הבאס. חשוב לי מערכת שתספק צליל איכותי ומדויק בפחות דגש על עוצמה ו"באסים בומיים" (ע"ע Z5500).

אני לא חובב באס בלשון המעטה. למען האמת הטראקים שאני שומע הם מאוד מלודיים עם המון גיטרות / תופים ועוד כלים אינסטרומנטליים. דוגמא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...