Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 63 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי כל מה כולם מתלוננים, הביאו לכם דמו למחשב שלא היה אמור לצאת בכלל וזה פורט של הXBOX אם אני לא טועה.

ובפורום הראשי אמרו שיהיה DX11 והגדרות מתקדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש חיכיתי למשחק, שיחקתי קצת בבטא. יצא לי לשחק כמה שעות גם בגרסה הסופית בבוקס.

תחילה חשוב לי לציין שהגרסה של הPC בהרבה יותר טובה ואפשר לראות את זה שקרייטק השקיעו יותר בקהילה של הPC.

אבל כל השאר, הגיימפליי, העלילה, קטעי המעבר, ממש בינוניים בעיניי. הליטוש של הדמויות, איך שהן נלחמות, הסקריפטים של הקרבות בין בני האדם לחייזרים, ברמה מאוד נמוכה. גם הpath של החיילים כשהם נעים מנקודה אחת לשניה בנוי לא טוב כי הם נתקעים בקירות כי פספסו את המעבר במטר או שניים. (והם ממשיכים לנוע עם הראש בקיר לצד של המעבר עד שהם מגיעים אליו וממשיכים לנקודה השלישית. (מזכיר לי את ימי delta force 1. מתי זה היה? הא כן, במאה הקודמת).

בשבילי לא רק שהמשחק לא מחדש מבחינת הגראפיקה, אלא שהוא גם לא מביא שום חידוש מבחינת המשחקיות, ומה שיש בו, ראינו כבר בעבר.

אני יודע שאני נשמע כמו מבקר משחקי מחשב ממורמר, אבל נשבר לי כבר ממשחקים שממחזרים את הגיימפליי, במיוחד משחקי AAA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונות שלך SHADOW צריך להבין מה בדיוק אומרת כל הגדרה . . .

LOW = PLAYSTATION

VERY HIGH = XBOX

EXTREME = PC והאמת? גרפיקה רגיל לכל משחק HI END שיצא החל מהשנה שעברה.

בחיי, מלבד קצת יותר תאורה, קצת יותר עשן ועוד קצת עלים אין שום שינוי בין LOW לבין ברמת הפירוט של הדמויות ורמת הפוליגונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...