Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זה לא ממש המשך

אם זה 3 שנים אחרי וגם דמויות אחרות?

לא ממש המשך אלה המשך של המלחמה בתור מישהו אחר

לא שווה את הכסף והזמן המשחק הזה

הראשון עוד איכשהו היה נחמד

אבל הWARHEAD פשוט משחק משעמם עם גרפיקה מצויינת -_-

וגם זה לא הולך להיות להיט.

מצטער אני פשוט מצאתי את CRYSIS דיי משעמם. יש משחק שעושה את הרצון לשחק ויש כאלה שלא וזה אחד מאלה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם למדו מהטעויות שלהם, ורואים את זה בWARHEAD, יש הרבה יותר אקשן ויש עלילה שמרגישה יותר זורמת.

את קרייסיס הראשון לא כל כך אהבתי אבל WARHEAD פשוט מעולה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי את המשחק בדיוק בגלל העלילה. אניעדיין זוכר איך שיחקתי לאט לאט בCRYSIS הראשון כדי למשוך את זמן המשחק ולגלות לאט לאט מה מסתתר באי הזה, לאן נעלמים לוחמים ולמה יש כל כך הרבה שמירה, חפירות מסתוריות ואיזה סודות האי הזה טומן בחובו. אני חושב שמבחינת העלילה, המשחק הזה הרבה יותר טוב לדוגמה מ Half Life1 כי למרות שגם פה מעורב זן חוצנים אינטליגנטי וגם כאן הם מתעוררים לאחר התערבות יד האדם, הם הרבה יותר אינטליגנטיים ב-CRYSIS וטכניקות הפעולה והמתקפה שלהם הרבה יותר מאוחדות ואגרסיביות.

אם CRYSIS 1 הראה את הצד הראשון וWARHEAD הראה את אותו צד ראשון אבל מנקודת מבט אחרת לחלוטין של לוחם אחר, CRYSIS 2 ימשיך את אותו שיש לי של אלפי יצורים עוזבים את האי וטסים לעבר היבשות העיקריות ומתחילים מתקפה על אמריקה הצפונית שם בדיוק נהיה ב CRYSIS 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא אהבתי את Warhead מבחינת האקשן, הגראפיקה והזרימה.

אבל מבחינת העלילה Crysis הראשון מנצח אצלי, לא מבין את מי שאומר שזה היה משעמם. העלילה יצרה סוג של אווירת מתח שאתה מקבל בסרטי מותחן דרמטיים בדר"כ (כמו סרטי אסונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי את המשחק בדיוק בגלל העלילה. אניעדיין זוכר איך שיחקתי לאט לאט בCRYSIS הראשון כדי למשוך את זמן המשחק ולגלות לאט לאט מה מסתתר באי הזה, לאן נעלמים לוחמים ולמה יש כל כך הרבה שמירה, חפירות מסתוריות ואיזה סודות האי הזה טומן בחובו. אני חושב שמבחינת העלילה, המשחק הזה הרבה יותר טוב לדוגמה מ Half Life1 כי למרות שגם פה מעורב זן חוצנים אינטליגנטי וגם כאן הם מתעוררים לאחר התערבות יד האדם, הם הרבה יותר אינטליגנטיים ב-CRYSIS וטכניקות הפעולה והמתקפה שלהם הרבה יותר מאוחדות ואגרסיביות.

אם CRYSIS 1 הראה את הצד הראשון וWARHEAD הראה את אותו צד ראשון אבל מנקודת מבט אחרת לחלוטין של לוחם אחר, CRYSIS 2 ימשיך את אותו שיש לי של אלפי יצורים עוזבים את האי וטסים לעבר היבשות העיקריות ומתחילים מתקפה על אמריקה הצפונית שם בדיוק נהיה ב CRYSIS 2.

מה שמצחיק בכל הסיפור שעכשיו החייזרים הם בדמות אדם אם לא שמת לב.. אני חושב שהכל השתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crytek has posted a mysterious message on their Twitter page for Crysis: "The invasion begins in Times Square TONIGHT @ 10:00, 10:20 & 10:40 -- Get an early first look at Crysis 2! www.SOSNewYork.com". The link goes to publisher Electronic Arts' Crysis 2 website

Countdown:

http://www.sosnewyork.com/home

http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=860&Itemid=1

עדכון:

Crysis 2 teaser trailer as it was shown in Times Square. More to come on Friday

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...