דודו טופז התאבד בתא המעצר. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דודו טופז התאבד בתא המעצר.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם היו אומרים לכם שזה ייקרה לפני 10 שנים אני מניח שלא הייתם מאמינים.

כזה בנאדם רחב לב, עשה המון בשביל החברה, לא שוכח את תוכניות הבידור שלו שלפעמים גייס כסף לתרומות או שימח אנשים בכל מיני מתנות למיניהם.

איני מאשים את חדשות ערוץ 22 אבל מצד שני הם היו השורש לבעיה, כי התוכניות הללו היו האהבה הכי גדולה שלו.

בעייתי מאוד הסיפור הזה.

ז"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ציטוט אחד שלו שאני זוכר, כי הוא הותיר בי רושם ממש לא טוב.

זה היה בראיון לגבי הקריירה שלו(ראיון ישן יחסית, מלפני תחילת הפרשה נראה לי), והוא סיפר על איך הוא התחיל לבקר משפחות בבתים שלהן.

המפיקים אמרו לו שזה יביא רייטינג אבל יש בזה בעיות כאלה ואחרות וסיכונים שונים ומשונים והתגובה של טופז הייתה:

"מה אתכם? בשביל רייטינג אני מוכן לכרות לעצמי אצבע!"

אם הוא התכוון לזה, הוא נראה לי לא שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו אומרים לכם שזה ייקרה לפני 10 שנים אני מניח שלא הייתם מאמינים.

כזה בנאדם רחב לב, עשה המון בשביל החברה, לא שוכח את תוכניות הבידור שלו שלפעמים גייס כסף לתרומות או שימח אנשים בכל מיני מתנות למיניהם.

איני מאשים את חדשות ערוץ 22 אבל מצד שני הם היו השורש לבעיה, כי התוכניות הללו היו האהבה הכי גדולה שלו.

בעייתי מאוד הסיפור הזה.

ז"ל.

נתן? מה הוא נתן? לעשות כסף מסבל ועוני של אחרים - ממש לא הייתי מגדיר כך "אדם רחב לב".

צדקה עושים בסתר, לא מתפארים בה ולא מרימים אותה לעיני כל לרומם תדמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה שוכח "בתקשורת" עובדים אנשים ולא , ובן אדם חכם לא יאמין לכל מילה שלהם....

בנוסף לזה רבים היו מתחרים/יריבים שלו והם שמחו שהוא נפל

אין אנשים חכמים,יש רק עדר.ואם יש אז קולם לא נשמע(ומכאן שהם לא ממש קיימים).ואתה(וגם אני) נאמין לכל מילה של התקשורת אם נרצה או לא,הכול מתוכנן ומתוזמר בצורה גאונית זה המופע הכי גדול בעולם והכל נוצר בשביל להגיד לך מה לחשוב ואיך לחיות("מעצבי התודעה בישראל"-ככה הם קוראים לעצמם)

אתה מבין.מהבוקר ועד הערב עושים לך השאות וסוחטים לך רגשות(של כעס שנאה ומה לא) ועם הזמן אתה שוכח מה בעצם ראית ועל מה דיברו וכל מה שאתה זוכר זה שאתה שונא את ההוא או את ההיא שמעולם אפילו לא פגשת.

פרשת דודו טופז היא הליידי D של התקשורת הישראלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודו טופז היה בן אדם נכה , ממש נכה , כמו הנכים בקירקסים שהיו מציגים אותם לראווה ומקבלים כסף עליהם , אממה מה , דודו היה לא היה נכה גרוטסקי , הוא היה נכה בנפש פנימה , נכות שהייתה מוסתרת במראה משובב ובדיבור עליז ומתיהר , אבל הוא היה נכה , הייתה חסרה חתיכה בלב , באמת חתיכה של תודעה עצמית של אהבה ובגלל החיסרון הזה , הנכות הזו , הוא רצה את האהבה של הקהל , אהבה של אנשים שהוא לא מכיר בכלל כדי שהוא יוכל לשים את האהבה הזו אצלו בלב ולצלוע עד היום הבא וכשלקחו לו את היכולת הזו לאסוף את האהבה של הקהל ולשים אותה אצלו בפנים הוא איבד את האיזון וכאשר אבד לו האיזון הוא נטה לכיוון הפגיעות ורק טיבעי שבן אדם שנפגע רוצה לפגוע והוא פגע ורצה אפילו לפגוע יותר כי ככה הוא הרגיש את תחושת האיזון החסרה לו לפחות על שלב הנקמה , "פגעו בי , אני פוגע בהם .. הממ זה מאוזן , אני יכול להמשיך הלאה " כך הוא חשב בליבו , תפסו אותו , סגרו אותו , השאירו אותו עם עצמו , הוא לא יכל למלא את החתיכה החסרה והבין שגם אף פעם לא יוכל לעשות זאת יותר , הוא נשאב אל תוך החור שהיה ניראה לו כמו החתיכה החסרה , הוא ניסה למלא את החור שבלב שלו , עם עצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודו טופז היה בן אדם נכה , ממש נכה , כמו הנכים בקירקסים שהיו מציגים אותם לראווה ומקבלים כסף עליהם , אממה מה , דודו היה לא היה נכה גרוטסקי , הוא היה נכה בנפש פנימה , נכות שהייתה מוסתרת במראה משובב ובדיבור עליז ומתיהר , אבל הוא היה נכה , הייתה חסרה חתיכה בלב , באמת חתיכה של תודעה עצמית של אהבה ובגלל החיסרון הזה , הנכות הזו , הוא רצה את האהבה של הקהל , אהבה של אנשים שהוא לא מכיר בכלל כדי שהוא יוכל לשים את האהבה הזו אצלו בלב ולצלוע עד היום הבא וכשלקחו לו את היכולת הזו לאסוף את האהבה של הקהל ולשים אותה אצלו בפנים הוא איבד את האיזון וכאשר אבד לו האיזון הוא נטה לכיוון הפגיעות ורק טיבעי שבן אדם שנפגע רוצה לפגוע והוא פגע ורצה אפילו לפגוע יותר כי ככה הוא הרגיש את תחושת האיזון החסרה לו לפחות על שלב הנקמה , "פגעו בי , אני פוגע בהם .. הממ זה מאוזן , אני יכול להמשיך הלאה " כך הוא חשב בליבו , תפסו אותו , סגרו אותו , השאירו אותו עם עצמו , הוא לא יכל למלא את החתיכה החסרה והבין שגם אף פעם לא יוכל לעשות זאת יותר , הוא נשאב אל תוך החור שהיה ניראה לו כמו החתיכה החסרה , הוא ניסה למלא את החור שבלב שלו , עם עצמו .

:funnypost:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתן? מה הוא נתן? לעשות כסף מסבל ועוני של אחרים - ממש לא הייתי מגדיר כך "אדם רחב לב".

צדקה עושים בסתר, לא מתפארים בה ולא מרימים אותה לעיני כל לרומם תדמית.

איך אתה בכלל יכול לדבר?

ב'ראשון בבידור' עזר המון לאנשים, הגשים חלומות, העלה חיוך על פני האנשים, וסייע המון.

זה שווה עולם שלם.

לי זה לא חשוב אם זה היה בסתר או זה היה במסגרת התכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אנשים חכמים,יש רק עדר.ואם יש אז קולם לא נשמע(ומכאן שהם לא ממש קיימים).ואתה(וגם אני) נאמין לכל מילה של התקשורת אם נרצה או לא,הכול מתוכנן ומתוזמר בצורה גאונית זה המופע הכי גדול בעולם והכל נוצר בשביל להגיד לך מה לחשוב ואיך לחיות("מעצבי התודעה בישראל"-ככה הם קוראים לעצמם)

אתה מבין.מהבוקר ועד הערב עושים לך השאות וסוחטים לך רגשות(של כעס שנאה ומה לא) ועם הזמן אתה שוכח מה בעצם ראית ועל מה דיברו וכל מה שאתה זוכר זה שאתה שונא את ההוא או את ההיא שמעולם אפילו לא פגשת.

פרשת דודו טופז היא הליידי D של התקשורת הישראלית

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בכלל יכול לדבר?

ב'ראשון בבידור' עזר המון לאנשים, הגשים חלומות, העלה חיוך על פני האנשים, וסייע המון.

זה שווה עולם שלם.

לי זה לא חשוב אם זה היה בסתר או זה היה במסגרת התכנית.

אתה צריך לשאול את עצמך אם הוא באמת תרם או שהוא עשה את זה במסגרת העבודה שלו

ולדעתי הוא עשה את זה בגלל העבודה

כל התרומות ומשימות והבולשיט נועדו לדעתי לתת ריטינג לתוכנית וזה מה שקרה בפועל

וזה לא שונה מהראלטי התחרותי היום או מהפרסים בשעשוענים

משום מה יש כניראה הרבה אנשים שאוהבים לצפות בדברים כאלו וזה שווה הרבה כסף לזכיניות

חוץ מזה תזכור שהרבה מהתרומות הגיעו ממפרסמים בכלל

בכל מקרה אני רוצה לדבר על דבר אחר כרגע יש חידוש בתקשורת

על מעלליו של דודו וולי זה גרם לחשוב על השיר של אריק אינשטין

" עיתונאי קטן שלי "

http://www.youtube.com/watch?v=FX_Hbzp3QNs

ותזכרו שלדודו היו 3 ילדים

עכשיו בעניין לדודו עצמו אני לא אהבתי את התוכניות שלו אבל אני כן חושב שיש לו כישרון גדול

בלעמוד על הבמה

הוא פשוט ידע איך להחזיק מקרופון ולמשוך קהל

כן תוכניות לרפי שכל אם הרבה סוכר ורדידות אבל זה מה שנתן לו את הריטינג

וצריך לזכור שבעולם של הטלוויזיה המסחרית ריטינג זה אחד מהדברים החשובים ביותר ודודו הצליח בזה רוב הזמן

בכל מקרה עכשיו התקשורות מציפה בדיבורים על דודו

מה הוא עשה את מי הוא זיין וכל בולשיט אחר

יש אנשים שחושבים שהוא אדם טוב והתקשורת דפקה אותו ובולשיט אחר

אני אומר ככה יש אנשים שלא יודעים איך לקבל פנסיה

חלקם אופכים להיות משוגעים חלקית וחלקם לגמרי ואולי זה המקרה פה

ויש לי לקוחות שהגיעו לגיל הפנסיה והתחילו להתחרפן -לא כולם ככה יש גם אנשים בדיוק האפך שפנסיה \גימלאות דווקה אופך אותם לשלווים ונחמדים

בכל מקרה דודו מת בגיל 62 עד כמה שהבנתי -לא כזה גיל נוראי למות בו

ככה שאני לא מרחם אליו ולא חושב שצריך לרחם אליו אבל גם לא שונא אותו או משהו -לא תמיד צריך לבחור צד

אבל כן חבל לי על הילדים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...