כרטיס רשת עם 2 חיבורי אטרנט-יש חיה כזאת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס רשת עם 2 חיבורי אטרנט-יש חיה כזאת?

davidreznic

Recommended Posts

יש לי בבית שני מודמים. אחד רגיל של הספקית, ואחד שלשבאמצעותו אמא שלי מתחברת למחשב בעבודה. במחשב שלי יש רק חיבור אחד ככה שכל הזמן צריך לנתק ולחבר את הכבל.

יש כרטיס קווי, עם 2 חיבורי אטרנט, ככה ששני הכבלים יהיו מחוברים כל הזמן ואז צטרך רק לבחור את הרשת במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי את זה.

אפשר המלצה לכרטיס רשת בחיבור PCI?

נטווח שדיור לא חשוב יותר מדי, כיהוא יהיה במרחק קטן מאוד מהראוטר, אבל מה שחשוב זה יציבות שידור ותמיכה בלינוקס.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדין לא יעזור לך.ווינדוס לא יודע לעבוד עם שתי חיבורים במקביל(הוא יודע תמיד לנתב את המידע דרך DG אחד בו זמנית).

מערכות הפעלה כמו לינקוס כן יודעות לעבוד במקביל למול 2 חיבורים ואף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך לעבוד עם 2 חיבורים במקביל. אני פשוט רוצה ששני הכבלי יהיו מחוברים כל הזמן. ואצטרך פשוט לבחור את הרשת שאי רוצה בהגדרות.

יש המלצה לכרטיס?

או שכל כרטיס של חברה נורמלית ייעשה את העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כבר כבל רשת שאתה כל הזמן מנתק ומחבר אז הייתי ממליץ לך לקנות כרטיס רשת במקום כרטיס כי כרטיס קצת פגיע ובמיוחד אם זה מרחק קצר, למה להסתבך עם אלחוטי?

אם בא לך אז יש כרטיס חביב של אדימקס EW-7318USg הוא עולה בסביבות ה 130 + - במקומות זולים אבל הוא שווה כל שקל מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדין לא יעזור לך.ווינדוס לא יודע לעבוד עם שתי חיבורים במקביל(הוא יודע תמיד לנתב את המידע דרך DG אחד בו זמנית).

מערכות הפעלה כמו לינקוס כן יודעות לעבוד במקביל למול 2 חיבורים ואף יותר.

כל מה שאתה צריך זה DG אחד לאינטרנט , ולעשות שורת ניתוב לרשת השנייה בצורה סטטית.

בדרך כלל רשתות כמו שיש לאימו משתמשות בכתובות IP לא חוקיות.

לדוגמא 192.168.5.0/24 , ואז אתה פשוט מוסיף שורת ניתוב סטטית במחשב לגשת עם 192.168.5.0/24 דרך הכרטיס ההוא - או אם אתה מקבל IP באותה אז אין צורך בניתוב אלא רק להגדיר בשניהם את אותו DG של הכ.רשת של האינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...