פטנט לנרגילה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פטנט לנרגילה

mzlbat

Recommended Posts

היי

אני מעשן כבד ונמאס לי כל הזמן להדליק פחמים ולנקות אבק ולא יודע מה

מישהו יודע איך אני יכול לשים על ראש הנרגילה מעיין גוף חימום כזה ( משהו כמו מצית הרכב ) שאני יחבר לשנאי ואיזה כפתור כמו הוליום לשליטה על דרגת החום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים את הטבק על פלטייר הפוך ואז לבנת מעיין ויפורייזר, אבל זה לא ממש יעזור לך עם טבק של נרגילה כי הוא רטוב.

למרות השאם אני חובת על זה אז שיפצור של מלחם או שניים פשוטים ב20 שקל על הבורי של הנרגילה אמור לעבוד לא רע.

אם יש לך גישה לחימר או קרמיקה תוכל להכין בורי עם הכנה לגופי חימום ממלחם (עזה פשוט צריך להיות בורי טיפה יותר גבוה שבתחתית שלו יש 4 חורים להכסה של 2 מלחמים, או לבנות אותי בצורה יותר משולשת הפוכה שבחלק התחתון יש מלחם.

-אין לי קשר לנרגילה ולכל סוגי העישון, אני מאמינה בסטלה טיבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים את הטבק על פלטייר הפוך ואז לבנת מעיין ויפורייזר, אבל זה לא ממש יעזור לך עם טבק של נרגילה כי הוא רטוב.

למרות השאם אני חובת על זה אז שיפצור של מלחם או שניים פשוטים ב20 שקל על הבורי של הנרגילה אמור לעבוד לא רע.

אם יש לך גישה לחימר או קרמיקה תוכל להכין בורי עם הכנה לגופי חימום ממלחם (עזה פשוט צריך להיות בורי טיפה יותר גבוה שבתחתית שלו יש 4 חורים להכסה של 2 מלחמים, או לבנות אותי בצורה יותר משולשת הפוכה שבחלק התחתון יש מלחם.

-אין לי קשר לנרגילה ולכל סוגי העישון, אני מאמינה בסטלה טיבעית.

אני צריך 3 ואזה בשביל הפטנט שלך עם המלחמים

לא צריך שגיף החימום (או חוט החימום ) שיפגע ב "מעסל הרטוב "

אני עדיין דבק עם פטנט המצית (שגם אפשר בטיולים לקחת עם כמה לוחות קולטינים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה גוף חימום קרמי, או מלחם פשוט עם גו חומום אטום או שתכניס את המלחם לתוך צינור נחושת בקוטר מתאים.

אני מדברת על בורי שיהיה לו חור מצד לצד כך שהמלחם / צינור יעבור דרכו בצורה אופקית.

עריכה - חשבתי על שם לקונספט: נרגילקטרונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יעצלן

תקנה את הגחלים של הסטאר,2 דקות להדליק גחל :P

1. הסטאר עושה את זה חרא וגם לא הכי בריא

2. אני משתמש בפחמי לימון של הגריל וזה לוקח זמן לסדר את זה ועושה

3. עם הפטנט הזה כל שחטה תהיה יותר בריאה לגוף ולנפש וגם יותר טעימה

וזה יקח מקסמום 30 שנייה לסדר את הנרגילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום גוף חימום מוסתר לא יעזור לך. אתה חיב להכניס גוף חימום חסוף (כלומר כזה שיהיה אדום) כי החום לא יעזור לך אפקט הצריבה זה מה שעושה את העשן.

כך פלאג של (תמצא אחד מספיק רחב ותמצא דרך לקבע אותו (אבל בצורה שאפשר לפרק בקלות לשם החלפת טבק) לבורי רק שתהיה בענין שזה הולך לגמור לך מצברים..

ואתה חי בסרט אם תחושב שזה יהיה יותר בריא.. זה מקסימום יהיה פחות מזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך חוט להט. נסה לפרק כזה מתנור ספרילות או משהו, ולגלגל אותו סביב מבודד חרסינה, או כל דבר אחר שעמיד בחום. להערכתי 100W יתנו לך מספיק חום כמו גחל. מסיבות בטיחות הייתי ממליץ לך להשתמש במתח נמוך 12/24 וולט. לכן תצטרך חוט להט די עבה, כדי להגיע להתנגדות נמוכה בשטח קטן (1~2 אום) ולקבל הספק רצוי וחום גבוה. אם תשיג חוטי להט כאלה, תעשה כמה חישובים ונסיונות ותגיע למשהו נורמלי.

בנוסף, תרשה לי לציין שזה לא יגיע לרמה של גחלים, כי החום המופק מחוט להט הוא כמה מאות מעלות בלבד. חום של גחלי עץ גבוה מזה הרבה יותר. בערך כמו ההבדל בין מנגל חשמלי לגחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצר אתה רוצה גייחל אלקטרוני

אני מאמין שאפשר לעשות משהו עם קומקום חשמלי או משהו

הבעיה שזה לא מיועד לזה

זה מאוד מאוד מסוכן

וזה יחמם לך את החדר בטירוף !!

וגם ניראה לי שזה לא יוציא לך עשן מהנגרילה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לעשות משהו אלגנטי..

המטרה כאן היא לא לשרוף את האמא של הטבק, אלא רק לעשן אותו.

לכן, מספיק שתחמם אותו לטמפרטורה של כמה מאות מעלות אפילו עם מלחם פשוט וזה יוצא עשן.

הנחתי את המלחם על חתיכת נייר וזה הוציא ים עשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...