שימוש בעכבר MX1000 גרם לדלקת חריפה. יש עכבר בריא יותר? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בעכבר MX1000 גרם לדלקת חריפה. יש עכבר בריא יותר?

tal h

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות את העכבר הזה. מאיפה הוא קנה אותו? ראיתי שבחו"ל הוא עולה 70$ אבל בארץ המחיר קפץ ל700ש"ח!!!

על מה ולמה?!?

מזמינים מחול

את העכבר הזה אני יכול להזמין מEBAY בזול, הבעיה שאין לו גלילה לצדדים. מבחינתי זה הדבר הכי חשוב לי לעבודה נכונה ונוחה.

תודה על ההצעות של המרגמיש, אבל לבעיה שלי זה לא עוזר... בנתיים עושיפ פיזיותרפיה, כנראה שזה קצת יותר מדלקת... :(

(אגב אני צלם - מצלמת כתף- מה שגורם גם לבעיה כי הכל מגיע מחגורת הכתפיים בעצם,ליד הצוואר)

חשבת לעבור לטראקבול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבתי, למרות שפיזית זה גם יכאיב לי את היד.

לטראק בול יש גלילה לצדדים...? אם לא זו לא אופציה בכלל...

הפיתרון הרפואי הוא מנוחה ארוכה- מה שממש לא אפשרי מבחינתי.

איך ה MX400 ? או 6000 ?

צריך עכבר נמוך יחסית וקל (ה MX1000 כ"כ כבד.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נראה גדול... גם אני משקניתי את ה MX1000- אמרתי- "שיוו, איזה עכבר נוח, שווה כל גרוש". מסתבר שלא- הוא גדול,כבד,מגושם ומחזיק בקושי יומיים.

לכן אני מעדיף חוטי- שלא יהיה משקל מיותר.

ה 6000 נראה נוח יותר וטוב יותר ממה שהצעת, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך בחום על לוח גרפי כמו ה-intuos3 של wacom. לא גורם לשום בעיות ביד משום שאתה בעצם מחזיק עט. נוח להפליא ומצויין לעריכה גרפית וכ'ו. ממליץ לך לקרוא עליו באתר של היבואנית הרשמית arigent.co.il.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח גרפי מתאים לכל מי שסובל ארגונומית מעכברים ומחפש חלופה טובה יותר. הוא מתפקד בדיוק כמו עכבר, הוא נוח יותר ומדוייק יותר ואם תוכל לרכוש לוח מספיק גדול כמו ה-a4-a5 הרחבים, העובדה ששטח המסך מיוצג 1 ל-1 בלוח הגרפי תציע לך נוחות מדהימה ותחסוך לך תנועות יד מיותרות ("משיכות" העכבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם 2 מסכים שבעצם זה שולחן אחד. ערכת פעם על 2 מסכים?

הטיים ליין "המשך" על פני שניהם, ושצריכים להזיז ימינה שמאלה (בעצם קדימה אחורה בוידאו) משתמשים בגלילה לצדדים.

לסירוגין אני עובד עם עכבר פשוט, ןהנושא הזה של גלילה הופך לסיוט. לא מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב,אז עשיתי ניסוי :

כבר שבוע וחצי אני עובד עם העכבר של מיקרוסופט הפשוט ביותר, הלבן והמוכר והזול (אינטלי מאוס).

מבחינת עבודה- סבל נוראי- בגלל חוסר בגלילה לצדדים, חוסר תפקוד נכון ללא קיצורי הדרך.

אבל- הכאבים פחתו... לי נראה כמה סיבות לכאבים-

העכבר ה MX1000 כבד מאוד, הוא גבוהה וגדול, וסיבה עיקרית- לאגודל יש מעיין משטח להניח אותה- פה הבעיה- שהאגודל יושבת שתנוחה שמאמצת את הגיד ביד וזה מה שגורם לבעיות.

חזרתי לעבוד על ה MX 1000 לחצי שעה- ושוב כאבים...

אז הבחירה שלי לאלה בלי אותו "משטח לאגודל" + גלילה לצדדים + חוטי :

MX400

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=464169

G5 (שנראה שהוא דיי דומה ל1000 השאלה אם נמוך יותר ,קל יותר ואם אין לו את המשטח המרגיז)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=378117

G9 - נראה רובוטי מידי- השאלה אם נוח

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=676360

אשמח לעזרה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, הMX400 סולידי פשוט ועושה את העבודה

הG5 והMX518 מבחינת עיצוב ומיימדים פיזיים אותו עכבר לעומת זאת החיישן של ה518 יותר טוב מה שכן ל518 אין גלילה צדדית אבל מהניסיון שלי עם הG5 אם אתה משתמש בגלילה הצדדית תשכח מלחיצה על הגלגלת

הG9 לא היה נוח לי כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בG9 כבר כמה חודשים בתוספת של פד ג'ל. הכאבים שהיו לי מעכברים גנריים או מעכברי הפשוטים פשוט אינם.

אני ממש נהנה מהעכבר. הגלילה לצדדים מצוינת, DPI משתנה, אפשרות להחלפת המשטח שהיד באה איתו במגע (אני משתמש במחוספס)...

לעומתו, השתמשתי אצל חברים ב G5 או MX518 והאמת שזה לא היה נוח בכלל.

עצה שלי : G9 + פד ג'ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פד ג'ל יש לי 3- עושים גרוע יותר... הפכתי אותם שהכרית ממול- יותר נוח (הכרית לוחצת על הגידים ומאמצת יותר).

לחיצה על הגלגלת- אף פעם לא היה שימושי בשבילי.

ל G5 יש את אותו משטח ושקע לאגודל, והוא דיי דומה לMX1000.

עכשיו זה או ה MX400 או Microsoft® IntelliMouse® Explorer

http://www.pccenter.co.il/Product.asp?productid=1559

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G5/MX518 לא יתאימו לכף יד שלך,אתה תסבול,כי יש לך כף קטנה.

לעומת זה אם אן לך בעיה כספית,יש לך G9x להיום נימכר בארץ.

יש לו הפשרויות התאמה לכל כף יד,אני בעצמי חושב עליו ברצינות עוד שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...