המחשב מצפצף בפתיחה ולא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מצפצף בפתיחה ולא עולה

אלון פ

Recommended Posts

שלום לכולם,

זה התחיל ככה: אתמול ניסיתי לפרמט וינדוס על מחשב ישן, ובאמצא ההתקנה המחשב נכבה.

כשניסיתי להדליק אותו מחדש, המחשב ציפצף ציפצוף מוזר כזה ולא עלה.

היום קיבלתי מחשב ישן בלי דיסק קשיח, העברתי את הדיסק הקשיח של המחשב הקודם, והיתה אותה בעיה, המחשב ציפצף ולא עלה.

הייתי בטוח שזה בעיה בכונן הקשיח, עד שחיברתי כונן חדש לגמרי שנקנה לפני יומיים, וזה גם ציפצף ככה.

אז מה הבעיה?

תודה לעוזרים! :xyxthumbs:

אלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח מצפצף כשהוא מזהה תקלה כלשהי, יש סוגים של צפצופים וכל אחד אומר משהו אחר.

תנסה לנתק כל מה שניתן מהלוח (כולל סידירום וקשיחים וגם זכרונות (תשאיר רק 1) ותנסה להדליק.

בהנחה שזה נדלק תתחיל להוסיף דברים...

אם לא עזר, תנתק את הכוח לספק ותנקה את ה- (יש 2 פינים שצריך לקצר עם מברג, לרוב זה ליד הסוללה כנראה רשום שם CLR CMOS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתקתי הכול חוץ מאחד, ואותו צפצוף חזר.

ניתקתי הכול לגמרי, ועדיין יש אותו צפצוף.

חפשתי בגוגל, ומצאתי את הקוד ביפים של הלוח אם שלי.

http://209.85.229.132/search?q=cache:Ng_4Fs9vXnQJ:download.intel.com/support/motherboards/desktop/d850mv/sb/mdmvenglish.pdf+2+beeps+upon+start+up+d850mv+intel&cd=3&hl=iw&ct=clnk&gl=il

(עמוד 77)

יש לי שלוש ביפים, אבל לא הבנתי בדיוק מה זה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ציפצוף אחד מתמשך, תנתק את המחשב מהחשמל, תחכה כמה שניות, תוציא את הבטריה, חכה 10 שניות ותחזיר אותה למקום ואת המחשב לחשמל.

אם זה לא עזר, תנסה להוציא את הבטריה שוב (לנתק את המחשב מהחשמל שוב כמובן - כמו מקודם) אבל הפעם תשאיר את הבטריה בחוץ שעה.

תעדכן.

עריכה: כמובן תוודא שהכל(!!) מחובר ללוח כמו שצריך כולל כל(!!) הכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה שלוש (חבל שלא ציינת את זה מקודם...) אז זה כנראה בעיה עם ה-... תוציא סטיק אחד של זיכרונות ותנסה להדליק, אם לא נדלק, תחזיר אותו ותוציא את השני (במידה ויש 2...) אם יש יותר תמשיך את התהליך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...