קירור חנקן(שלושה סימני שאלה) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור חנקן(שלושה סימני שאלה)

The Un4givN

Recommended Posts

מישהו אמר לי שיש משהו כזה, אתם מכירים או שאני אצטרך להמציא את זה?

זה יכול להיות יעיל אם יהיה אפשר לשלוט בטמפרטורות?

חוץ מהטמפרטורה וההספק של הספק יש עוד דברים שקובעים את הגבול של האוברקלוקינג???

אני יודע שזה נשמע כמו בדיוני אבל יש למישהו מושג בדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש כאלו דברים , לשבירת שיאים בלבד , זאת אומרת שאתה לא יכול לעבוד עם זה 24/7 , זה בדרך כלל טמפ' של -100 מעלות C ונותנים את המתח הגבוהה ביותר שאפשר לאותו מעבד שעושים לו OC , וזה רק על מנת לשבור שיא , לוקחים בדרך כלל צינור בגובה של 2 3 קירורי אוויר ומוזגים לשם כל כמה זמן חנקן נוזלי ..

אפשר גם לכרטיסי מסך לפי מה שראיתי וזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמילים פשוטות יותר: קירור חנקן קיים למטרות ניסויי OC, לא מעשי לחלוטין בתנאים ביתיים ולעבודה ממושכת, בערך כמו שמסעות לחלל הם לא בדיוני אבל ממש לא משהו יומיומי בינתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה... מעניין...

אתה בטוח שאפשר לשפוך חומר שהטמפרטורה שלו היא בערך -217 מעלות ישרות על מעבד או כרטיס מסך זה לא יסדוק לו את הצורה?

אני חשבתי על משהו אחר... ציור מצורף (מצטער על זה שהוא מעפן)

איזה שהוא גוף מכאני עם צינורות שעוברים בהם חנקן נוזלי, חיישן שחש את הטמפרטורה על פני המעבד ולפי זה מקרב ומרחיק את הצינורות מהמעבד ובכך יכול להשיג טמפרטורה קבועה של נגיד 25 מעלות לא משנה כמה אתה עושה למעבד...

זה בטוח יכול לחסוך ברעש...

השעלה מהי העלות של חנקן נוזלי ביחס לחשמל של אוויר...

אשמח לשמוע ממישהו שמבין בדברים כאלו ולדעת אם אני חי בסרט או שזה משהו הגיוני...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בכלל ונראה לי שאתה חי בסרט... קודם כל החנקן נוזלי יכול לפוצץ אץ הצינורת, דבר שני בגלל שהו בלחץ כדי שהוא יוכל להיות נוזלי הוא יכול להתאדות בשניות ולהפוך לחלק מהאוויר... קיצר נשמע כמו ניסיון לא מוצלח להמציא פטנט לא יעיל :P אנשים מקררים בחנקן נוזלי באופן ישיר על המעבד לפי מה שידוע לי אבל זה לשבור שיא לכמה דקות - לא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנקן נוזלי יקר ומסוכן מידיי בשביל שימוש בייתי (לפחות ל24\7 ) ,המקומות היחידיים שמישתמשים בזה 24\7 זה למשל המחשבים של הביטוח הלאומי של ארה"ב ,או תוכניות הגרעין של רוסיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנקן נוזלי יקר ומסוכן מידיי בשביל שימוש בייתי (לפחות ל24\7 ) ,המקומות היחידיים שמישתמשים בזה 24\7 זה למשל המחשבים של הביטוח הלאומי של ארה"ב ,או תוכניות הגרעין של רוסיה .

חח תגיד מה אתה מסטול או שאתה באמת חושב ככה? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי לפי הכינויי שלך נשמע שאתה ערבי באמת לפי צורת החשיבה שלך

מסבירים לך פה שאי אפשר לעבוד עם החנקן 27/7

בביטוח לאומי של ארצות ( למה הביטוח לאומי דווקה? כי ראיתה יותר מדי לדוגמה HARD DIE 4? חחחח) יש חוות שרתים כמו שיש בכל מקום אחר שמוקררת על ידי מזגנים

חוות השרתים שם לא ממש שונה מחוות השרתים בכל מקום אחר.

וברוסיה משתמשים במזגנים רגילים כמו בכל חוות שרתים

עם כל מחשב היה מקורר חנקן הייתה צריך לבנות מערכת מאוד מסובכת של הספקת חמצן תמידית והייתה צריך ביום מיכליות מסחריות ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני ישמע שמאלני עכשיו

אבל איך לעזאזאל זה שהוא ערבי , או יהודי או מוסלמי , או בודהיסט , קשור לדיון ?

פותח התראד

כמו שנאמר , אין טעם לעניין , בטח שלא במצב קבוע

הקירור הכי טוב שתוכל להשיג היום לשימוש בייתי

הוא מים טוב , (שיכול להסתכם בכ1000-1500 שקל , פחות או יותר אותו המחיר של החנקן הנוזל וכל הבלאגן שזה ידרוש ממך)

ולהזכירך הקירור מים הוא קבוע ..

ולדעתי , אין טעם לקפוץ מעל הפופיק

תתחיל עם אויר , תעבור למים , ואם זה לא יספק אותך , אז תילך לקירורים כאלה קיצוניים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אהבתי את השדרוג של התמונה להסבר שלי.. חחח הרג אותי מצחוק

חנקן עלול לחנוק את המחשב??? למה? כי קוראים לזה חנקן? שד"א הוא בערף 70% מאוויר שאתה נושם... דיברתי על מערכת סגורה...

אני לא יודע אם יש צורך להשתמש בחנקן בצורתו הנוזלית אלא בצורות דחוסות פחות... הבעיה היא שאני לא יודע איך זה יוכל לזרום בצנרת אם זה לא יהיה נוזלי...

בכל מקרה ראיתי בו הרבה דעות והערכות... בתכלס זה משהו מעניין אז אני הולך למצוא איזה מישהו עם תואר שלישי בכימיה וחוזק חומרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד תוריד את סימני הפיסוק המיותרים בבקשה..

כמו שציינו כבר..הדבר לא ראלי לשימוש קבוע..

אם יש למישהו משהו ענייני להוסיף..הוא מוזמן להגיב..מעבר לזה..אל תציפו את התרד בשטויות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימני פיסוק של מה?

של הכותרת?

זה הכרחי

סימן שאלה אחד מעיד על שאלה

שלושה סימני שאלה מעידים על תהייה :s05:

זה כמו שתגיד למישהו ששם פסיק נקודה (להלן ";") להוריד את הפסיק מהנקודה או את הנקודה מהפסיק...

כמו למשל של

הכל טוב. אומר שהכל טוב

והכל טוב... אומר שהכל טוב איך אצלך?

[br]פורסם בתאריך: 22.08.2009 בשעה 18:03:52

oadoiaacf.jpg

וואי אחי הרגת אותי מצחוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...