פתרון לניגון HD בנסיעות ברכבת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון לניגון HD בנסיעות ברכבת

huber

Recommended Posts

שלום חברים.

לאחרונה נאלתי לחזור לנסוע ברכבת נסיעות די ארוכות ותכופות. בעבר כשנאלצתי לבצע את אותן הנסיעות הייתי מעביר את הזמן בצפייה בסרטים ובסדרות בעזרת ה ARCHOS 605 WIF. לצערי מאז ועד היום העולם התקדם ורב החומר שאני מריד הוא ב 720P כך שה ARCHOS 605 יוצא מהתמונה וימכר בקרוב, מה שמוביל אותנו לשאלה - מה התחליף? איזה מכשיר כיום יאפשר לי לנגן קבצי MKV ב 720P מינימום ואם אפשר גם ב 1080P ויהיה נייד ככל האפשר. דרישה נוספת היא זמן סוללה. הנגן יהיה חייב להחזיק מינימום שעה וחצי (רצוי שעתיים) בניגון ווידאו ללא טעינה.

מה שקופץ לי לראש זה או זה:

http://www.dailytech.com/Microsoft+Zune+HD+Release+Date+Gets+Official/article15961.htm

או נטבוק מבוסס ION. אני נוטה לכיוון הנטבוק בגלל גודל המסך, 3.3 אינץ' זה כבר קטן מידיי לטעמי. אשמח להצעות נוספות או לכל פידבק אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.3" זה באמת קטן מדי לסרטים, והוא גם בטח לא יגיע לארץ בצורה רשמית (כמו שאר הזונים), מה גם שנגן מדיה רציני שיכול לנגן 1080P בלי קירטועים יעלה לך כמעט (ואם לא כמו/יותר) כמו נטבוק ולא יחזיק הרבה זמן כי 1080P יאנוס לו את המעבד (יספיק לסרט אבל גם יקרטע קצת) .

מצד שני יש שיקול גודל/ משקל, ואם כבר לוקחים PMP 7" למה לא לקחת נטבוק...

לדעתי כדאי לקחת נטבוק, גם קח בחשבון שהיום נטבוקים כבר מגיעים עם מסכים כמעט ב720P וחלק מגיעים עם מסכי 720P/ אפשרות לשדרוג בעת הקניה, ותקבל איכות צפייה יותר טובה (ובנגן כמו הזון תקבל איכות יותר טובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן ב720P עלול להיות בעייתיים לנטבוקים, זה רצח למעבד שלהם ולכרטיס גרפי (אם תצליח להשיג בכלל אחד שתומך).

אין לך צרוך להוריד 720P תוריד רגיל, גם ככה המסך שלהם כל כך קטן שלא תשים לב להדל בין SD וHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...