שאלה פשוטה לגבי ATI Radeon HD3650 512MB AGP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה פשוטה לגבי ATI Radeon HD3650 512MB AGP

K0sTa

Recommended Posts

שלום לכולם, מה המצב? :hi:

במחשב שלי כרגע (שהוזנח בעקבות השירות הצבאי) מותקן כ.מסך ישן יחסית (אני מניח כי אני ממש לא מעודכן), 7600GT.

עכשיו גלשתי בזאפ וראיתי במקרה את הSapphire ATI HD3650 512MB AGP שעולה משהו כמו 350 שקל, שזה שדרוג שאני יכול לאפשר לעצמי.

הבעיה היא שלוח האם שלי ישן והוא AGP, כך שגם אם יש כרטיסים שעולים עוד 200 שקל וטובים בהרבה יותר אני לא יכול להרשום אותם לעצמי בגלל שאצטרך להחליף את הלוח אם והמעבד.

השאלה שלי היא כזאת: האם השדרוג בין 7600GT ל Sapphire ATI HD3650 512MB AGP הוא משמעותי?

איפה מדורג הכרטיס HD3650 512MB AGP בשוק בימים אלו?

האם ישנו כרטיס נוסף אשר מתאים לAGP שמציע ביצועים טובים יותר במחיר דומה? (או בחריגה של עד 200 ש"ח)

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כרטיס טוב בזמנו , היום כבר לא כל כך.

סביר להניח שהוא גם לא יעזור לך כל כך הרבה , המעבד שלך והזכרונות שלך יהוו צוואר בקבוק,במידה ואין לך כסף להחליף מעבד,לוח וזכרונות הוא יכול להיות פתרון זמני בלבד.

לגבי כרטיסים יותר טובים , שוב , זה לא ישנה הרבה , יהיה לך צוואר בקבוק לפני שתרגיש תוספת ביצועים.

בכל מקרה, שמעתי שATI הוציא אחד מכרטיסי הHD4XXX בגירסת AGP אבל אני מניח שהוא נדיר מאוד וכראה שלא תמצא אותו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כרטיס טוב בזמנו , היום כבר לא כל כך.

סביר להניח שהוא גם לא יעזור לך כל כך הרבה , המעבד שלך והזכרונות שלך יהוו צוואר בקבוק,במידה ואין לך כסף להחליף מעבד,לוח וזכרונות הוא יכול להיות פתרון זמני בלבד.

לגבי כרטיסים יותר טובים , שוב , זה לא ישנה הרבה , יהיה לך צוואר בקבוק לפני שתרגיש תוספת ביצועים.

בכל מקרה, שמעתי שATI הוציא אחד מכרטיסי הHD4XXX בגירסת AGP אבל אני מניח שהוא נדיר מאוד וכראה שלא תמצא אותו בארץ.

כן אני לוקח את זה בחשבון שהזכרונות שלי (יש לי סה"כ 3GB 400HZ) והמעבד (+AMD 3200) יהיו צוואר בקבוק, אך בכל זאת מעוניין בשדרוג במידה ואכן יהיה שיפור משמעותי בביצועים.

המטרה היא רק פתרון זמני על מנת לשפר ביצועים במשחקים חדשים יחסית (NFS:UN, SIMS 3, GTA:IV וכו').

השאלה היא האם:

1) אכן לא יהיה הבדל בכלל משום שהמערכת תגביל את הכ.מסך לגמרי ולא יהיה שיפור

2) המערכת תגביל את הכרטיס מסך אבל בכל זאת יהיה שיפור בביצועים.

3) המערכת תגביל את הכ.מסך מעט \ לא תגביל כלל ויהיה שיפור משמעותי בביצועים

4) אין משמעות לקנות את הכרטיס החדש משום שאינו טוב בהרבה מהכרטיס הישן או בעקבות ההגבלה של המערכת יתפקד רק במעט טוב יותר \ בידיוק כמו הכרטיס הישן.

תודה רבה על העזרה, ואני מצטער על כל החפירות אבל זאת החלטה חשובה עבורי בעקבות התקציב הדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-GTA לא תראה שום שיפור. זה משחק שלא תוכנת בצורה ידידותית ל-PC והוא דורש מעבד מטורף בשביל לרוץ כמו שצריך.

אתה יכול לראות פה השוואה בין גרסאות ה-PCI-E של הכרטיסים:

http://www.tomshardware.com/charts/gaming-graphics-charts-q3-2008/compare,735.html?prod[2125]=on∏[2105]=on

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני לוקח את זה בחשבון שהזכרונות שלי (יש לי סה"כ 3GB 400HZ) והמעבד (+AMD 3200) יהיו צוואר בקבוק, אך בכל זאת מעוניין בשדרוג במידה ואכן יהיה שיפור משמעותי בביצועים.

המטרה היא רק פתרון זמני על מנת לשפר ביצועים במשחקים חדשים יחסית (NFS:UN, SIMS 3, GTA:IV וכו').

השאלה היא האם:

1) אכן לא יהיה הבדל בכלל משום שהמערכת תגביל את הכ.מסך לגמרי ולא יהיה שיפור

2) המערכת תגביל את הכרטיס מסך אבל בכל זאת יהיה שיפור בביצועים.

3) המערכת תגביל את הכ.מסך מעט \ לא תגביל כלל ויהיה שיפור משמעותי בביצועים

4) אין משמעות לקנות את הכרטיס החדש משום שאינו טוב בהרבה מהכרטיס הישן או בעקבות ההגבלה של המערכת יתפקד רק במעט טוב יותר \ בידיוק כמו הכרטיס הישן.

תודה רבה על העזרה, ואני מצטער על כל החפירות אבל זאת החלטה חשובה עבורי בעקבות התקציב הדל

אופציה 4 נראית הכי סבירה.

יש לך את ה7600GT נכון? משום מה חשבתי בהתחלה שיש לך את ה7600GS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמצא משומש במחיר נורמלי ישנו 7950GT 512MB של הירוקים.

לא ניסיתי לשחק בו בזמנו אבל את 2 FARCRY הריץ בלי שום בעיה על 1280 והכל על מקסימום.

ועוד משחקים רבים.

כמובן מאז כבר השתחררתי וקניתי את המערכת הנוכחית שמחזיקה הכל על מקסימום (חוץ מCRYSIS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...