בלוק מים ביצור עצמי - תמונות של הבלוק עמ' 5 - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלוק מים ביצור עצמי - תמונות של הבלוק עמ' 5

aviram20

Recommended Posts

ללא ספק וללא שום עירעור

כסף!

מעביר חום הכי טוב שיש מכל החומרים בעולם

(מלבד יהלום שמעביר פי כמה ממנו)

סתם שאלה ,אולי אתה יודע עם מישהו איי פעם עשה בלוק או מיהלום (בטוח יש פנאט שישפוך אלפים על כזה דבר ) ,עם זה אפשרי (כי אני מבין שיש בעייה לחרוט ביהלום ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמרתי שאתה לא יכול ללמד אותי חח, אבל אם אתה כזה מגניב כמו שאתה אומר לא הייתי מצפה ממך לציור בצייר ועוד ברמה של כיתה א' ועוד רוצה שיקחו אותך ברצינות. הייתי לוקח אותך ברצינות אם הייתה מראה רמה גבוהא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך זין למה אתה מתפלא שלא לקחו אותך ברצינות? אני הסתכלתי על הציור אמרתי לעצמי "בטוח ילד בן 14" רק אחרי זה ראיתי בפרופיל שלך שאתה בן 17. בקשר לבלוק מכסף טהור אני יגיע הביתה אני יחפש את המאמר של איזה בחור שעשה בלוק מכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שומע את עצמך!? יכול להיות שאני עובד אצלך בלא מודע!?... הבאתי לו רעיון לבלוק... מה אתה עוד רוצה? שאני גם אשלח לך שירטוט עם היטלים ומידות יצור? ואולי גם אני אכסם לך איזה אב תיפוס נחמד? WTF? איפה אתה חיי?

לך תחפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע ראיתי את הסבר הזרימה של ה G7 של Cathar,

זה פשוט גאוני מבחינת שטח מגע, וגם בצורה שכזאת יש פחות כסף/נחושת בין המעבד למים, מה שיוצר תעבורה יותר טובה.

כמובן שהגברת כמות נקודות ההזרקה כמעט פי 3 שיפרה בהרבה, יש מצב אולי אייצר אחד מנחושת אם יהיה משעמם(לאבא שלי יש חברים שמתעסקים בנושא של כרסומות CNC).

הבעיה היא להכין את הנקודת הזרקה כמו שצריך, מדובר על חריטה מאוד מדויקת ותקווה שהמזרקים לא יסדקו

לגבי יהלום כחומר מוליך, זה לא ריאלי בגלל המחיר. אבל יש גם חומרי קארבון אחרים שעובדים עליהם בשביל לקבל את הביצועים של יהלום מבלי לשלם את המחיר שלו

ולבסוף, :bash: ילדים, אל תהרסו את הדיון הזה... מנהלים תנקו בבקשה את הת'ראד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הייתה לי תחושה שהמצב ידרדר ? חברים אם אין לכם תגובות ענייניות אל תגיבו !

זה לא הזמן להציע רעיונות הזוים.או כל שטות אחרת..התרד נועד לשמש כמעיין יומן עבודה/פרוייקט של פותח התרד..

הוא יעדכן במידת הצורך..מי שרוצה שישאל או יבהיר דברים..מעבר לזה..פשוט אל תגיבו סתם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מזה אני יגיד

אם יש למישהו מה לשאול שישאל בפרטי

בוא נשאיר את התראד נקי אני לא רוצה שהוא ינעל !

אממ .. היום הייתי בסדנא הזמנתי נחושת...

מתקדם לאט לאט

הבאתי חתיכה מאלומניום לפרפר ..

לאט לאט הולך אבל טוב

כמו כן עשיתי גם הברזה רבע ג'י בי אס פי

יצא פצצה

תמונות בקרוב .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...