בלוק מים ביצור עצמי - תמונות של הבלוק עמ' 5 - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלוק מים ביצור עצמי - תמונות של הבלוק עמ' 5

aviram20

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ללא ספק וללא שום עירעור

כסף!

מעביר חום הכי טוב שיש מכל החומרים בעולם

(מלבד יהלום שמעביר פי כמה ממנו)

נתתם לי עוד כוון למחשבה על בלוק מכסף..

צריך לברר כמה עולה (כסף לא אמור להיות יותר יקר מנחושת)

שתבין

כסף מוליך 429 W/(m·K)

נחושת מוליכה 401 W/(m·K)

אלומניום מוליך 237 W/(m·K)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק וללא שום עירעור

כסף!

מעביר חום הכי טוב שיש מכל החומרים בעולם

(מלבד יהלום שמעביר פי כמה ממנו)

למה זהב לא טוב ? :עכביש:

אבל ביגלל שהוא יקר תעסה רק ציפויי של זהב (עם אתה יכול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא חושב קצת לפני שאתה מדבר SOS?

העיקר לזרוק שמות של חומרים?

מולכיות של זהב היא 317 W/(m·K)

ככה שהוא שווה לתחת בקירורי מים..

והוא יעלה את המחיר של הבלוק ל900 שקל .........(במקרה הזול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים חושבים שהם ממציאים את הגלגל? אני חושב שגם בלי "העיצובים" שלכם הוא ידע לעשות את האופטימלי ביותר בלי ציורים בצייר, קיימים כבר מלא עיצובים! אפילו לא צריך להמציא כלום! רק לשפר את הקיימים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שהשלוש שנים האלו שלך מעלי משפיעות?... :-* אני לא משחק אותה עבריין מקלדת ואני לא אחד כזה. אתה פשוט חושב שאתה יודע על מה אתה מדבר... תפסיק להתנשא כי נולדת 3 שנים לפני.... כי הבן 17 הזה יכול ללמד אותך ולא ההיפך.

אני ממש לא רציתי להגיע למצב של תגובות ברמה הזאת.... חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה אתה יכול ללמד אותי, אם באמת הייתה יכול ללמד אותי משהו הייתה יודע שאם הייתה מסרטט את הציור כיתה ג' שלך בתלת מימד והייתה מסביר למה הוא יותר טוב והייתה חושב על עיצוב באמת חדש ולא דבר שקיים כבר הרבה שנים אולי פגסוס היה מתייחס אליך ברצינות, ואולי גם אני הייתי מצטרף לדעה שלך והייתי לוקח אותך ברצינות. אבל אי אפשר לקחת בן אדם ברצינות שהוא זורק מילים באוויר ללא שום הוכחה טובה ובטח שלא ציור ברמה של גנון בצייר, ועוד עיצוב שכבר קיים המון זמן. בקשר לרמת התגובות, זה אני לא חשבתי שיש פה אנשים ברמה כזאת שזורקים דברים לאוויר ללא כל בסיס. וציורים בצייר. באמת חשבתי שיש פה אנשים על רמה אבל כניראה טעיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע ראיתי את הסבר הזרימה של ה G7 של Cathar,

זה פשוט גאוני מבחינת שטח מגע, וגם בצורה שכזאת יש פחות כסף/נחושת בין המעבד למים, מה שיוצר תעבורה יותר טובה.

כמובן שהגברת כמות נקודות ההזרקה כמעט פי 3 שיפרה בהרבה, יש מצב אולי אייצר אחד מנחושת אם יהיה משעמם(לאבא שלי יש חברים שמתעסקים בנושא של כרסומות CNC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה אתה יכול ללמד אותי, אם באמת הייתה יכול ללמד אותי משהו הייתה יודע שאם הייתה מסרטט את הציור כיתה ג' שלך בתלת מימד והייתה מסביר למה הוא יותר טוב והייתה חושב על עיצוב באמת חדש ולא דבר שקיים כבר הרבה שנים אולי פגסוס היה מתייחס אליך ברצינות, ואולי גם אני הייתי מצטרף לדעה שלך והייתי לוקח אותך ברצינות. אבל אי אפשר לקחת בן אדם ברצינות שהוא זורק מילים באוויר ללא שום הוכחה טובה ובטח שלא ציור ברמה של גנון בצייר, ועוד עיצוב שכבר קיים המון זמן. בקשר לרמת התגובות, זה אני לא חשבתי שיש פה אנשים ברמה כזאת שזורקים דברים לאוויר ללא כל בסיס. וציורים בצייר. באמת חשבתי שיש פה אנשים על רמה אבל כניראה טעיתי.

חחחחח... מצחיק אתה... חמוד אני משתמש במכונות CNC, חריטה, כירסום ומה לא... כמובן שאני משרטט גם בתוכנות וגם בדו כאשר צריך להביא מידות על נייר מכל ההיטלים וכמובן שגם שירטוט ידני בתלת מימד... אז כן, אני יכול ללמד אותך. ;)

לגבי ה"עיצוב שכבר קיים".... אתה בעצמך אמרת "למה אנשים חושבים שהם ממציאים את הגלגל"... אני חושב, אבל רק חושב שזה בגלל שאתה לא יכול כבר להמציא אותו! כי העיצובים הכי יעילי כבר קיימים! ובגלל זה לקחתי עיצוב יעיל, שקיים כבר וכמובן הוכח כיעיל!

באמת חמוד אתה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...