בלוק מים ביצור עצמי - תמונות של הבלוק עמ' 5 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלוק מים ביצור עצמי - תמונות של הבלוק עמ' 5

aviram20

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז יפה ,עם הבנתה את זה ,עשה בהתאם .

עריכה :נסה בלוק בצורה הזו ,מים נכנסים מהמרכז ,זורמים דרך התעלות עד לפינה ,ככך אתה מרחיק את המים מהליבה יותר יעיל .

27050212.th.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה צריך לדעת ביולוגיה בשביל לדעת מה זה שטח פנים..

השטח פנים של המעבד הוא מוגבל, וכעיקרון רוב החום נמצא באיזור הליבות, אז אין טעם להסחף ולבנות בלוק עצום כי זה לא יהיה יעיל.

לדעתי אתם תוקפים את העניין בצורה מיושנת, אני חושב שכל הבלוקים שתוארו בתרד הנ"ל הם מיושנים רעיונית, ברם אולי אני טועה ..

בכל אופן, כבר מזמן היללו ושיבחו את גופי הקירור שמשתמשים ב HEATPIPE TOUCH , למה לא ליישם את זה גם עבור בלוקים? אפשר להגדיל כך את שטח הפנים ולקרר את אמ אמאמאממא ***.

בכל אופן יש לי רעיון ממש טוב בראש, לצערי אין לי אמצעים כאן להעלות סקיצות. אם תהיה מעוניין ביום ראשון אני יוצא מהחור הזה ומגיע הבייתה שם אני אוכל להסביר את הרעיון שלי בצורה יותר טובה.

hth

g0vner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנתה משהוא ,גוף הקירור ,בקירורי מים הוא כמו heatpipe אחד גדול שנוגע ישירות .

עם תיראה בתמונה שלי של הגוף שעשיתי בשנייה ,תיראה שהוא מעוצב בדיוק כדיי להרחיק חום מהמרכז של המעבד,איפה שמרבית החום ,עם תיראה לפי החצים ,תיראה שהמים ניכנסים באמצע (ככך הם הכי קרים כאשר הם מגעיים לליבה) ויוצאים בקצה ,בכדיי להרחיק את החום מהליבה עצמה .

זה עיצוב יעיל כי הוא עושה שימוש בכל שטח הפנים של המעבד ,וכך הוא נותן לך את האפשרות לקרר בצורה יעילה יותר (הדברים האלו בצדדים זה רק bracket בשביל לחבר את המעבד ,זה לא חלק מהגוף עצמו שבו זורמים מים) .

נ.ב : לא אמרתי שאתה חייב ללמוד פיזיקה או ביולוגיה בשביל לדעת מה זה שטח פנים ,פשוט במיקצועות האלו ,זה עיניים שחוזר על עצמו הרבה (בעיקר בביולוגיה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון שיהיה שטח פייפים

ואז איזה משהו ענק שנכנס בו הרבה הרבה מים וקולט מים טוב ..

(וככה בעצם זה יצליח יותר)

השאלה כמה יהיה אפקטיבי עם ובלי פייפים..

נקודה מעניינת ..........

אהלן וסהלן יא חביבי

דבר ראשון תשנה את הניק שלך

לא חסר כינויים נורמלים..

דבר שני , מה שנתת , זה בדיוק מה שתכננתי לעשות ..(עם קצת שפצורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה ניק בשקל בכוונה .

עם זה מה שאתה מיתכוון לעשות אז יאללה ,לדעתי זה עיצוב יעיל ומוכח ,אבל בתמונות הראשונות שלך ראיתי עיצוב עיגול (שלדעתי ממש לא יעיל ).

אגב כמה לופים אתה עושה ? אתה עושה רק למעבד ? או שגם כרטיס מסך או גשר צפוני ניכנסים לסיפור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אחרי מה שראיתי עלה לי רעיוןם יותר דפוק בראש..

(אני לא מאמין שיש לי מוח כזה מטורף)

קבל את זה:

4 חורים לבלוק של המעבד..

שני חורים באמצע בישביל שיכנסו מים

שני חורים בכל צד בישביל שיצא המים ..

כמובן תיכנון כמו שננת בערך..

יענו כל לופ מקרר חצי מעבד ..

אה אה אה ? :D

ואני עושה רק למעבד בנתיים

זה מה שמעניין אותי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה 'חביבי' מה שמנסים להסביר לך זה פשוט שלקחים לומדים בדרך כלל בצורה הכואבת אז בבקשה תלמד מלקחים שאנשים וחברות אחרות למדו על בשרם וכיסם לפני שזה יכאב לך גם, העיצובים הקיימים והקונספטים שחברות 'גדולות' למיניהם הוציעו לשוק זה אחרי שנים של ניסיון וטעיה וכל עוד אין לך טענת בסיס מוצקה ומוכחת שהעיצוב שלך יעיל תלמד את העיצובים המקצועים ותשפר את שלך, כי הדרך להצלחה היא ידע, מידע, אז תקוף את ותלמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה קטנה בשבילך, אתה מכיר את המשחקים בסגנון Tower Defense ? המטרה של כולם היא להעביר את ה"אויבים" כמה שיותר דרך בשטח מצומצם.

יש שם מספר עיצובים, של "דרך" מאוד ארוכה, אז אם אתה לא בונה בלוק עם מלא עמודים מנחושת, אולי תסתכל על חלק מהמבוכים שאנשים בנו, כדי לקבל יותר שטח פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש התקדמות קריטית ביותר בנושא הבלוק

ויש לי עוד כמה רעיונות לבלוקים שאותם אני כבר יחשוף בשלבים יותר מאוחרים

נכון לעכשיו הבלוק עצמו מוכן!!!

נשאר לי לעשות את הברקט , ועוד כמה פרטים עיצוביים כמו לוגו ועיצוב

כרגע אני יותר משקיע בתפוקה שלו מאשר ביופי לכן יכול להיות שהוא לא יהיה מלך היופי.

בקרוב אני יעדכן עם , ויראה מה יצא וכמובן מה הטמפים וכדומה ..

הבלוק נחרט מאלומניום ברקט יהיה גם הוא מאלומניום

והחלק שנוגע במעבד עצמו יהיה כמובן מנחושת .

(אני יודע שזה מתכון לקורוזיה , אבל לא לשכוח שזה אב טיפוס. ברגע שאני יראה שהוא עושה את העבודה הוא יעבור לחומרים ולעיצוב קצת שונה מבחינה חיצונית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ,אתה הולך לייצר כמה ? עם כן ,יש מצב שבעתיד תמכור כמה ? (נגיד תימצא איזה דגם טוב ,ותעשה כמה יחידות מימנו ,אני מוכן לעזור כספית ).

בתור חבר של אבירם, אבירם הוא איש של עסקים, תמיד הוא חושב על זה.

תדבר איתו בפרטי, בטוח תהיה לו איזה הצעה מעניית מאד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מני שתוק יא קרועע ..

חביבי , כן .

כעקרון זה התכנון .

(לי אין כלכך מה לעשות עם בלוקים של מים)

אבל בואו לא נקדים את הבאות , קודם כל ניראה מה יתן הבלוק הזה

וניראה בכלל אם ''יש לי את זה'' ..

הבלוק יהיה דומה קצת לזה שצירפתי בתמונה

(הקונספט די דומה)

הפנים יהיו קצת שונים הברקט יהיה בצורה אחרת ויתאים רק ל775 בנתים

אממ ..

ואולי הוא גם יעבור ציפוי אנודייז בישביל האלומניום

(אני מנסה להוזיל חומרים , כי זה לא יהיה ספינת הדגל)

תמונות מחר! (מבטיח)

וכבר כבר יש עוד כמה תכנונים לבלוקים דיי מטורפים שגם יהיו יקרים משמעותית מזה.

זה יהיה אומנם בלוק יחסית זול ..

לכן יהיה בו סטנדרט מסויים , אני לא רוצה שהוא יעבור את ה55 60 מעלות במאמץ עם מרובע ליבות מומהר!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...