עלות שדרוג ל - windows 7 - סוג של חוצפה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלות שדרוג ל - windows 7 - סוג של חוצפה

kdani

Recommended Posts

מה שאתם אומרים זה כמו לקנות אוטו שנת 2009, ואז שנה אחרי לבקש מהחברה שיחליפו לך אותו לדגם של שנת 2010... :nixweiss:

פשוט דמגוגיה. לכל אוטו שמיוצר יש עלות יצור גבוהה, לדיסק של עלות היצור אפסית, ואפילו עליו לא צריך לשלם אם אפשר להוריד את ההתקנה מהאינטרנט.

בכל מקרה, זה מה שמקבלים כשמטפחים מונופול. הבעיה היא לא במחיר שמיקרוסופט שמה על המוצרים שלה, אלא בכך שאתם חייבים לקנות אותם. נפלתם לידיים של מונופול ואתם משלמים את המחיר, שמסתבר שהוא גבוה.

ככל שתעברו לאלטרנטיבה מהר יותר, כך יהיה לכולם טוב יותר. בדקת כמה עולה שדרוג ל-Snow Leopard של למשל? $29 פעם אחרונה שבדקתי.

צאו מהבועה, הגיע הזמן שתטפחו את המתחרים, אתם שמים את כל הכוח אצל גוף אחד שמשתמש בו כדי לדפוק אתכם. שימו סוף לתירוצים המאוסים של "אני רגיל", "אתרים לא עובדים לי" וכו', במו ידיכם אתם דופקים את עצמכם ואת כולנו.

מוגש כחומר למחשבה על-ידי משתמש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש גם ב- וגם במ"ה של Microsoft.

מה לעשות ש-Visual Studio לא רץ על וזו היום הסיבה היחידה להשאר בעולם המיקרוסופטי.

איפה שאני יכול אני עובד עם .

(למרות שידידי אנשי ה-JAVA צוחקים עכשיו, לדעתם לא רק שזו לא סיבה, אלא אפילו תירוץ למה לעבור לעולם הפתוח....)

יש מסחר הגון, גם של מונופול. ואם כולם יצביעו ברגליים (לא ירכשו ולא ישדרגו) המונופול יתאים את עצמו למצב החדש.

אני החלטתי לא לרכוש את WIN7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

בנוסף לזה אתה משלם על תקופת תמיכה (עידכוני אבטחה , תיקון באגים, וכו...) של 5 שנים (במקרה של XP זה כבר עבר..)

כך שזה לא מחיר כזה גבוהה

אז זהו בידיוק שאני משתמש מXP ומקבל עדכוני אבטחה מMS דיברתי עם נציג שירות והוא אמר לי שאני יקבל תמיכה ועדכונים עד אפריל 2014!

אם אתה רוצה מערכת חינמית אז תתקין את מתפקדת יפה מאוד בכל הקשור לעבודה משרדית

שוב אני לא מתכוון להתקין כי אין אלטרנטיבה ראויה ל- WINDOWSלצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו בידיוק שאני משתמש מXP ומקבל עדכוני מMS דיברתי עם נציג שירות והוא אמר לי שאני יקבל תמיכה ועדכונים עד אפריל 2014!

גם לשוק הביתי?

ממה שהבנתי זה תקף לגבי נטבוקים שבאים עם XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

windows

בצורה הכי פשוטה 7 היא שידרוג של ויסטה ולא יותר מזה רק החלונות נפתחים קצת יותר מהר והמערכת עולה

יותר מהר מויסטה, חוץ מזה MS לא חידשה כלום ב7 ,אגב הם דיברו על ליבה חדשה אבל זה לא באמת קרה זה רק שידרוג

קל לויסטה.

תקרא לפני שאתה כותב דברים לא נכונים

http://en.wikipedia.org/wiki/Features_new_to_Windows_7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

spatz, זו הסיבה העיקרית שרובנו עדיין בווינדוס - זה פשוט נוח ורגילים לזה.

רציתי לשאול - יש בעיה עם תאימות של משחקים\תוכנות מסוימות ללינוקס?

הרוב הגדול מאד של המשחקים לא עובדים בלינוקס, המצב יותר גרוע מבמקינטוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אף משחק תוכנה לווינדוס לא עובדת על מאק/לינוקס זו מערכת שונה לגמרי. מה שכן לפעמים לתוכנה לווינדוס יש גרסא למאק/לינוקס אבל לרוב אין.

יש גם תוכנות למאק/לינוקס שמוסיפות סיפריות של , אבל זה לרוב לא עובד, וכשעובד לא טוב כמו בווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר אבסורד מזה, זה המצב בסיפור הבא:

חבר שלי קונה עם כל מחשב שהוא קונה גם WINDOWS חוקי, ברשיון OEM כמובן. כסוג של מניעה מאנשים להפסיק לרכוש מחשבים עם WINDOWS עד להשקת WINDOWS 7, מיקרוסופט יצאו בפרויקט תחת הכותרת: " מי שקונה ויסטה החל מתאריך X יקבל שדרוג לWINDOWS 7 בעלות משלוח בלבד לכשWINDOWS 7 תושק" אז החבר פנה למיקרוסופט, 6 פעמים, ובכל פעם קיבל תשובה אחרת. בינהן:

1. אין באמת מבצע כזה.

2. אין לנו מושג מה תהיה העלות.

3. כ20$.

גם אני שמעתי על ה"מבצע" הזה, וזו התשובה שקיבלתי ממיקרוסופט:

"בהמשך לפנייתך, החל מהתאריך 26/06/2009 לקוחות אשר רכשו מערכת הפעלה ברישוי OEM (גרסת רישוי הניתנת לרכישה רק בעת רכישה של מחשב חדש) בגרסאות:

· Windows Vista Home Premium

· Windows Vista Business

· Windows Vista Ultimate

זכאים לבצע שדרוג ל- Windows 7 , בעת הרכישה הלקוחות יקבלו טופס לביצוע השדרוג.

על הלקוחות שקיבלו את הטופס לגשת לאתר הבא ולבצע את ההזמנה:

https://windows7upgradeoption.com/Landing.aspx

לקוחות אשר לא קיבלו את טופס השדרוג מוזמנים לפנות אל המשווק ממנו רכשו את מערכת ההפעלה ולבקש את הטופס."

ובכן...בחנות שבה רכשתי את המחשב ואת הויסטה, טוענים שאין כזה - המדובר לטענתם באוםציה של החנות להציע חבילה הכוללת שידרוג עתידי, והיא תעלה יותר כסף.

פניתי שוב למיקרוסופט, הפעם טלפונית, והם ענו לי בסוך שאמנם זו ההנחיה של מיקרוסופט לחנויות, אבל החנות בוחרת בעצמה אם להציע זאת לקונה או לא...!!!

שאלתי על כך בפורום שעוסק בהגנת הצרכן, וזה מה שהשיב לי עו"ד שם:

"ראשית יש לפנות בדרישות לחברת מיקרוסופט.

אם החברה פרסמה כי כל הרוכש מחשב, זכאי לשדרוג חינם, ובפרסום לא צויין כי המבצע אינו חל אצל כל המשווקים, מדובר בהטעייה.

אם החברה פרסמה כי השדרוג ללא עלות, חל רק אצל משווקים מסויימים, הפרסום אינו מטעה.

בנוסף, אם חברת , לא ציינה בפרסומיה כי המבצע מותנה ברכישת האופציה מראש, הפרסום מטעה.

חשוב להדגיש, כי בהתאם לחוק הגנת הצרכן ולפסיקה, פרסום מטעה יכול להיות פרסום שההטעיה בו היא במחדל, כלומר-עצם השמטת פרטים מהותיים, גרמה להטעיית צרכנים.

"

השאלה היא אם בכלל כדאי להכנס לזה או לשתוק ולשדרג אולי בעתיד על חשבוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה איך זו חוצפה... אתה לא חייב לשדרג

חוצפה זה אם MS היו אומרים שאין יותר תמיכה בויסטה וכל העדכוני האבטחה יצאו רק ל7...

במציאות MS עדיין תומכת אפילו בXP (פאקינג 2001) וכמובן תומכת גם בויסטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...