בעיה בהתקנת זיכרון DDR - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת זיכרון DDR

amir77a

Recommended Posts

היה לי של Geil 4 רכיבים של 256 מגה שעבדו (או היו אמורים לעבוד) ב-Dual Channel.

עקב בעיות שונות החלפתי היום את הזיכרון ל-2 מודולים של 512 שבאו במארז אחד לעבודה ב-Dual Channel. מדובר בזכרונות מסוג Golden Dragon PC3500.

כאשר אני מרכיב כל אחד משני הרכיבים בנפרד הוא עובד יופי.

כאשר אני מרכיב את שני הרכיבים - לא משנה באיזה סדר ובאיזה שיטה - ללא כל ניסיון להאצה או O/C מכל דת גזע ומין, הכל נמצא ב-default המחשב לא עושה בכלל boot.

מה יכול לגרום לזה, זה כל כך מרגיז.

תודה מראש למציעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני אנשים שמתלוננים זה לא נחשב לבעיה כשמוכרים מיליון לוחות בחודש, יצא ביוס וכולם מעדכנים בו זמנית אז רק הגיוני שתהיה עליה מסויימת במספר המקרים שבהם זה לא הצליח אבל מזה להסיק שיש בעיה זה קצת מוגזם.

כשהיו בעיות אמיתיות עם ביוסים של אמאסאיי הפורום שלהם היה מוצף בתלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי לעניינים.

החלטתי אכן לעדכן את ה- לגרסה 1.4.

סוף סוף האדון התעורר לחיים. בדקתי וחקרתי וראיתי שנוצרה העלאה אוטומטית ב-Voltage ל-2.75v - ברירת המחדל קודם הייתה 2.65v.

עכשיו זה נראה עובד בסדר - לפני שבצעתי מבחני העמסת על הזיכרון - אשחק עם זה בסוף השבוע ואעדכן אם יהיה מה.

שאלה נוספת: הזכרונות שלי הם PC3500 במהירויות האפשריות בביוס יש 333,400,500,533 בעוד אני זקוק ל-433.

האם העלאת ה-FSB הוא הפתרון (למשל ל-216) ?

תודה רבה לכל מי שהציע ועזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם כבר סינקים לא ?

אני גם בכלל לא בטוח שהמתח הוא מה שפתר את זה, אתה מוזמן לנסות להוריד אותו ולראות מתי הוא מפסיק להידלק.

יכול להיות שתוכל להגיע ל 2.6 שזה מתח נורמלי ל DDR400.

להעלות את מהירות הזיכרון בלי להעלות את הבאס לא יועיל לך כי הזיכרונות כבר ממצים את רוחב הפס של הבאס, אז אם אתה רוצה שהם יפעלו ב 433 וגם להרויח מזה משהו אכו הפתרון הוא 216-217 באס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...