טיפים בנוגע למכשיר GPS מסוג QUE NQ501 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים בנוגע למכשיר GPS מסוג QUE NQ501

jayz0r

Recommended Posts

זהו שאני לא בטוח בכלום, אבל הוא נראה תקין. אני לא רואה שום דבר שבור, לכן אני מניח שאני זה שמפספס פה משהו. פשוט דמיין לך ארבעה פינים שנכנסים לארבעה חורים, בלי 'קליק', בלי מנגנון נראה לעין, פשוט נכנסים ויוצאים (אמנם בתנועה של קדימה ואז ימינה ולא סתם קדימה, אבל זה עדיין נופל בקלות). החוברת לא מועילה בעליל, ניסיתי לשחק עם זה אינסוף פעמים ואני מדמיין לעצמי שזה מול האף שלי וזה הדבר הכי פשוט וקל, אבל נאדה. אפילו נתתי לאבא שלי לשחק עם זה במחשבה שאולי אני 'תקוע' על דרך חשיבה עקומה, וכלום. לגבי להתקשר אליהם חשבתי על זה, אבל זה נראה לי בלאגן לעשות את זה בטלפון. חשבתי אולי לקפוץ לסניף של באג (נקנה בבאג דיוטי פרי) ולשאול אותם אולי משהו שבור או חסר בערכה או שהם פשוט יוכלו להראות לי מה אני מפספס.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אין לי את המכשיר, אבל מהתיאור שלך זה מזכיר לי זרוע של מכשיר אחר ושם ההתקנה הייתה דומה -

להחליק את הפינים מחלק רחב לחלק צר (בלי להזיז הצידה), אמנם שם צריך היה להשקיע קצת כוח אבל אח"כ זה נתפס טוב.

אולי אתה צריך לנסות להחליק את זה במצב מאונך למה שאתה מנסה עכשיו ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות טובות, האתר החדש עלה ועימו עמוד ההורדות - http://www.navngo.co.il/page.aspx?page_id=131

הבעיה היא שאני לא מוצא שום מקום שמציין אם יש לי R1 או R3, לא בפרטי המפה, לא בפרטי התוכנה ולא בפרטי המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

1. כתבה בעברית מקיפה מאוד על ה- QUE 501:

http://www.pocketpcfreak.com/archive/00008343.htm

הכותב סוקר כמעט את כל היכולות של המכשיר.

2. נכון להיום, לתוכנת IGO קיימות המפות המעודכנות ביותר, מיולי 09.

בעלי רשיון מפות למרץ 09 זכאים לעדכון חינם (בלי לנצל את שובר העדכון), קובץ הרשיון של מרץ 09 יתאים גם ליולי 09.

אם תרצה אני אפרסם את הלינק הרשמי לעדכון המפה שפירסם נציג חברת NAV N GO.

באופן כללי בעניין עדכוני המפות, החברה טוענת שהשובר לעדכון הראשון בחינם מיועד ל"יישור קו" עם המפות המעודכנות ביותר בשוק נכון לתאריך הקניה.

3. בקשר לפתיחת (פריצת) המכשיר, בפורום של האתר למעלה קיים מדריך לביצוע - שימו לב לקרוא את שני הדפים הראשונים, כי בדף השני מתוארת דרך בטוחה יותר.

[br]פורסם בתאריך: 26.09.2009 בשעה 14:07:04

באחת התגובות נכתב :

3. בקשר לפתיחת (פריצת) המכשיר, בפורום של האתר למעלה קיים מדריך לביצוע - שימו לב לקרוא את שני הדפים הראשונים, כי בדף השני מתוארת דרך בטוחה יותר.

אני לא מצליח להכנס לקישור

מי יכול לעזור לי

או להכניס את כל ההנחיות לתשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...