My first OC (נתונים בפנים, וכמובן אשמח להערות) - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

My first OC (נתונים בפנים, וכמובן אשמח להערות)

chook_rl

Recommended Posts

כמה שטויות נאמרים פה

אל תדבר שטויות מר קשקשני!

זה שיש לך הרבה חיבורים כי הספק שלך מודולרי..לא אומר שאתה יכול להפעיל עליו את כל זה!

מה שנאמר פה נכון מאד...וכל מקרה לגופו כמו שאומרים!

הספק המומלץ ל4870 הוא 500W לפחות!

למה אתה מתחכם????

זה שאתה מקמבן ספקים יותר חלשים וזה עובד לך..שיהיה לך בכיף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה שטויות נאמרים פה

DJ תסלח לי כן, אבל אתה חתיכת חרטטן...

אין כאן שום קימבון, אני מפעיל HD4890 על ספק של 425W... הסיבה הפשוטה שכלל צריכת המערכת שלי לא עולה בכלל על 400W...

פותח הת'רד תרגש חופשי לעשות OC כאוות נפשך, ההסבר היחידי לזה שהוא לא פועל כשורה זה שההגדרות שבביוס לא מתאימות.. תנסה כל מיני וריאציות...

גם לי לקח הרבה זמן להגיע ל4GHZ... ועכשיו הגעתי לשם ויש לי מגבלת .... (מגיע ל74-75 ב100% ORTHOS).

שמישהו אחראי ושיודע מצוות הפורום יגיב פה על השטויות בDJ MENY מדבר.... כי זה ממש עבר את הגבול.

אני לא רוצה להידחק בוויכוח שלכם אבל כול חיבור 6 pin חייב להוליך 75W

ויש שתייים כאלה אז 150W לא כולל הספק מהלוח אם

במילים אחרות עם המערכת שלך לא עולה על 400W אז היא צורכת 225W בלי הכרטיס מסך שזה ממש ממש ממש קצת ולא ניראה לי הגיוני

אבל מיצד שני לא הכפת לי אז תמשיחו להיתווכח :nixweiss:

אי אפשר להיתווכח עם היצרן עם אתה לא מאמין לו אז למי תאמין ?

צריך לעבוד לפי משהיצרן אומר ותמיד טיפה יותר (50W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים:

דבר ראשון אה אמרת לעצמך הרגע "אי אפשר להגיע למצב טוטאלי".

דבר שני לא אני בודק אלא אתרים ידועים ובעלי מוניטין שיודעים לבדוק את הדברים יותר טוב ממני וממך... אני מבטיח לך את זה (GURU3D, anandtech ודומיהם).

חוץ מזה מעבר לבדיקות יש לך הוכחות - אנשים שהריצו QUAD עם הרמת מתחים וכרטיסים מפלצתיים (88GTX ודומיו) על ספקים של 450\500. לפי הדרישות המינימליות צריך 600W וכאלו... בקיצר מספיק לדבר שטויות, תבדוק דברים לפני שאתה מדבר... אני, לעומתך, בודק ומדבר מנסיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה , ואתה יודע שכשבאתר של AMD כתוב 500, זה בעצם מדבר על ספקי 500 שהם גנריים... כי עובדה שהם לא כותבים כמה "באמת" וואט הוא צורך..

בכל מקרה, הסתכלתי בכל מני אתרים לחישוב PSW וכאלה, וראיתי שהספק עומד בתקן... גם עם 4870

ובלי קשר, הספקים של כולנו "לאט לאט" נהרסים

אל תידאג לAmd יש גם רשימה ספציפית לכל חברה של ספקים מומלצים הנה הלינק http://ati.amd.com/products/certified/powersupplies.html#pstop

אם תשים לב הספק שלך לא מופיע שם , עזוב אותך אין שם אפילו ספק מתחת ל550W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור,

מר babalas, אני ממש לא הולך לריב איתך על זה!

באתר של היצרן כתוב לפחות 500W...

אל תתחכם....

אתה קורה למנהלים שיטפלו בי?....ממש חוסר תרבות, אני מנסה להסביר לך שבאתר היצרן רשום 500W..

זה שפועל לך 4890 עם ספק של 430W או לא יודע כמה, שיהיה לך בכיף..הוא לא אמור לעבוד עם ספק כזה (לפי מערכת ממולצת מאתר יצרן)

ואתה מנסה להעיף אותי מפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תתיחס לרשימה כאל רשימת כיסוי תחת - שלא יבואו לAMD בטענות

יש לו ספק , אם הספק לא עומד בזה יהיו ריסטים ושום דבר לא יקרה

חבורת קשקשנים שמפחידים אותו

למה כיסוי תחת למשל בחברה של sesonic הם אפילי ממליצים על ספק של 430W עם היו רוצים לכסות תחת הם לא היו יורדים מתחת ל-500W -550W

כאן לא מדובר באיזה חנות מחשבים איזוטרית שמנסה לכסות תחת על המוצרים שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבוד זה לא הבעיה הוא יכול לעבוד גם עם 350W השאלה זה בזמן מעמץ וכשהזמן הזה יגיע אתה רק תישמע בום קטן מהספק ותריח רח מוזר(וגם המסך יהיה כחול)

אתה אמרתה לבד בפורום שיש לך בעיות עם משחקים כבדים כמו iv ו קרייסיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לבעיות שיש לי?

דבר ראשון CRYSIS עובד מעולה על VERY HIGH וכל הפילטרים על מקסימום, מדי פעם יש דרופים לא משהו רציני... העניין הוסבר בפוסט ע"י מישהו.

דבר שני GTAIV בעייתי, ואני כרגע בודק אפשרויות... אין שום קשר בין הספק לבין הביצועים של המערכת שלי במקרה הזה... הספק מחזיק הכל בלי בעיה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבוד זה לא הבעיה הוא יכול לעבוד גם עם 350W השאלה זה בזמן מעמץ וכשהזמן הזה יגיע אתה רק תישמע בום קטן מהספק ותריח רח מוזר(וגם המסך יהיה כחול)

אתה אמרתה לבד בפורום שיש לך בעיות עם משחקים כבדים כמו iv ו קרייסיס

רק בספקים ג'נריים

בום קטן וריח שרוף לא קורה מעומס יתר על ספק איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לבעיות שיש לי?

דבר ראשון CRYSIS עובד מעולה על VERY HIGH וכל הפילטרים על מקסימום, מדי פעם יש דרופים לא משהו רציני... העניין הוסבר בפוסט ע"י מישהו.

דבר שני GTAIV בעייתי, ואני כרגע בודק אפשרויות... אין שום קשר בין הספק לבין הביצועים של המערכת שלי במקרה הזה... הספק מחזיק הכל בלי בעיה בכלל.

תעשה משבראש שלך ;D

אגב gtaiv הוא כול כך לא בעייתי שחבל על הזמן

עובד חלק בלי בעיות אני לא מרגיש אותו ביכלל

הדבר היחיד שבעיתי פו זה אתה סוף הדיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...