בעיה במשחקים, אני מתחיל לקבל את התחושה כאילו אני לא מקבל את הFPS שמגיע לי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במשחקים, אני מתחיל לקבל את התחושה כאילו אני לא מקבל את הFPS שמגיע לי

babalas

Recommended Posts

נתחיל בעובדה הזאת: כל המשחקים כולל כולם חוץ מGTA IV - עובדים מעולה על מקסימום הגדרות ברזו' המקסימלית של המסך (1280X720), כולל פילטרים מקסימליים. אני עם CATALYST 9.8 הכי חדש הורדתי אתמול... עם מעבד על 4GHZ E5300. עם 4 ג'יגה זיכרון.. מה עוד צריך לומר? כתוב בצד הכל..

יחד עם זאת אני מריץ HL2 BENCHMARK HIGHWAY כמובן על מקסימום כולל פילטרים מקסימליים ובלי פילטרים בכלל ומקבל תוצאות של 78-88FPS סופיות...

לפי מה שאני זוכר מהבאנצ'ים 3870 נותן 150+ לHL2 אז איך הכרטיס שלי (HD48901GB SAPPHIRE) לא נותן לי ביצועים עדיפים על זה?

בקרייסיס למשל, לעיתים יש דרופים, אני יודע שהמשחק בעייתי אבל עדיין... לרוב הוא רץ על 50-80FPS ולפעמים דרופים ל5-10 לשניה או חצי שניה ואז חוזר...

מה הבעיות לעזאזל?

אגב בעיה נוספת שיש לי היא עם IV - על מינימום הגדרות הוא לא זז (עם המפרט השני שלי הייתי מריץ אותו טוב יותר). ולא רק זה גם ניקו בליק שקוף רק הכפות ידיים שלו נראות והרגליים... משהו מוזר....

אם למישהו יש רעיון, אנא ממכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני הOC למעבד זה עבד טוב ?

אם כן כנראה שהמעבד לא יציב לגמריי , זה קורה לפעמים שמעבד יציב לגמריי בכל הבדיקות הסינטטיות וב3D הוא לא כל כך יציב

הE5300 שלי היה יציב סינטטית ב1.4 על 4GHZ אבל בפועל היה צריך 1.45 בשביל 3D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות עם הקטע של קרייסיס גם לי יש מעבד e8400 כרטיס מסך 9800gtx+ המשחק רץ על high ברזולוצייה 1280X1024 ללא פילטים על 25-35 וליפעמים יש דרופים ל 10-15 אין מה לעשות זה פשוט כי המחשב טוען תמפה, אז יש תדרופ הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבדיקה תבטל את כל הגדרות גרפיקה שנמצאות בדרייבר.

רכשת כרטיס -מסך לא בחכמה שהרי המסך שלך תומך ברזולציה מאוד קטנה- סתם ביזבוז.

ואיך אתה יכול לשחק ברזולציה כזאת? האיכות שלה גרועה. אם כבר השקעת במפרט -אז במסך מה בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני עכשיו יריץ כמה בדיקות על המחשב במשחקים השונים.

אבל עדיין - HL2 משחק תובעני?

GTAIV - פעל בצורה יחסית חלקה... - על המחשב הקודם שלי! (ר"ע מפרט בצד)

CRYSIS - אני מקבל, עדיין בגלל שאר המשחקים אני מקבל את התחושה שאני לא ממצה את המחשב.

אגב התוצאה של 3DMARK05 (21,200~) היא תוצאה ל1024X768... שזה הרזו' היחידה שאני יכול להריץ עם המסך שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בהחלט לא בסדר.. בלינק שהוא הביא הריצו את ה3dmark05 על 1280X1024 עם 4XAA ו16XAF...

תנסה להוריד את המעבד ל3.6 רק לייתר בטחון, תוריד 3dmark06 ותריץ(היא תתן לך להריץ על הרזולוציה המקסימאלית)

לפני שאתה מריץ אותה רק תנסה להסיר את הדרייברים של ATI לחלוטין, לעשות ריסטרט ולהתקין מחדש את 9.7(כן כן 9.7)

אחרי שהתקנת 9.7 תיכנס לGPU-Z ותפעיל את 3dmark06, שים לב שהחלון של GPUZ פתוח על ניטור טמפרטורה ורץ ברקע ולא מוסתר.. כאשר יסתיים המבחן של 3dmark06 הדבר הראשון שתראה יהיה GPUZ... תסתכל שם ותגיד מה הטמפרטורה של הGPU שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ספק 425W מה אתה מצפה ?

העיקר אתה רושם בפורום אובר קלוקינג שהוא עובד טוב :kopfpatsch:

אצלי gtaiv עובד חלק לא מזיז למחשב שלי אני יכול לשעות 20 דברים ברקע ולא לגרד את ה80% מעמץ (כרטיס מסך)

ו 65% מעבד

הכרטיס שלך יותר חזק משלי

והמעבד שלך על 8GHZ (כול הליבות ביחד)

ואצלי 12.6 (כול הליבות)

אז המחשב שלך אמור להיסתדר עם ספק נורמאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לבלבל במוח ולדבר שטויות SOS... אני כבר לא יגיב לך על זה אתה מדבר מחוסר ידע ומבורות... תבדוק דברים לפני שאתה מגיב כאן... 8GHZ? חחחח WTF!? חמוד... בוא תפסיק להגיב כאן כי כנראה שאתה לא ממש יודע על מה אתה מדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...