My first OC (נתונים בפנים, וכמובן אשמח להערות) - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

My first OC (נתונים בפנים, וכמובן אשמח להערות)

chook_rl

Recommended Posts

לא כמו שאתה מפעיל איתם מערכת שצורכת 30% יותר ממה שהם אמורים לספק לך!

ספק ג'נרי 500W? :kopfpatsch:

אתה יודע כמה WATTS בעצם מספק לך ספק ג'נרי שכתוב עליו 500W?.. מקסימום 200-300W..

והוא בחיים לא יוכל להתמודד עם כרטיס כזה!

תעשה מה שבא לך :P

ההמלצה שלי היא, אם יש לך כרטיס כל כך רציני וזללן חשמל, תקנה ספק חדש..

אני הייתי ממליץ לך על VX550W....ספק רציני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם אתה לוקח ספק שיכול לתת 25W יותר ממה שהמחשב צריך אז הספק לא יהיה במעמץ ויחזיק יותר זמן

הכרטיס צורך 75W כפול שתיי חיבורי 6 pin

סהכ 150W במאמץ וזה בלי להחשיב את ההספק שהוא מקבל מהלוח אם

תישקח מהoc עד שיהיה לך ספק 550W של חברה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס קשקשנים

הספק אמור להחזיק מעולה

הSS400ET שאצל חבר שלי מחזיק Q6600 בOC ו4890 אז שקט

וספק earthwatts 430 שווה ב+12 שלו לSS400ET (שזה 30A)

תמשיך בOC ואל תדאג לגביי הספק

ובמקרה הכי הכי גרוע תקבל ריסטים ולא יקרה כלום כי הספק של

איך תדע אם הריסטים בגלל המעבד\לוח או בגלל הספק ? אם המעבד יציב (כשאתה בוינדוס) בתוכנות ובמשחקים יש קריסות כנראה זה הספק

למרות שלפי החישוב שלי הספק לא יגביל אותך עד 3.6GHZ למעבד עם 1.5v

אם אתה לא מאמין לי סתכל על המפרט של stinger שאצלו SS400ET מחזיק RAID + GTX260+QCORE OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד

תן מתח 1.475 למעבד (זה ייתן 1.45 אפקטיבי אחרי VDROP בערך)

זכרונות 1:1 עם מתח של 2.1 תזמונים 5-5-5-15 (רק לצורך בדיקה)

בביוס תבטל EIST וC1E

תעלה למה שהיה לא יציב ותבדוק יציבות

בנוסף לכל אל תיתן יותר מ100 לPCIE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר חבורת קשקשנים העניין עם הספקים עבר כל גבול, זה ישראבלוף... 500 או 600 או 700 זה לא משנה כל עוד אין לך SLI\CF... אני עד לפני חודש השתמשתי בספק ג'נרי של JSP TECH 400W על HD3850 וE2140 בOC של 100% 3.2GHZ... ועוד הייתי עם 2 הרד דיסקים ו4 מאווררים מסביב וכו'... תפסיקו לחרטט.. הבעיות מתחילות שמדברים על כרטיסים כמו GTX285\295\HD4870X2 וגם אז השד לא כזה נורא. צאו מהפנטזיה שלכם על ספקי 1200W... גם ספק של 550W יחזיק SLI\CF יפה מאוד... כל עוד לא מדובר בGTX285\295.

אני משתמש כיום בMODU82+ 425W עם E5300@4GHZ + HD4890 + 2HD+5 מאווררים... וגם צורב בקיצר נשאר לי עוד קונקטור (ספק מודולארי) שלם שזה אומר עוד 3 הרד דיסקים ויש לי עוד 2 קונקטורים חופשיים שזה אומר סה"כ 5 הרד דיסקים.... יחד עם זה הספק תומך בCF ויש לי עוד קונקטור של 6 פינים בנוסף לזה המחובר כבר לHD4890. בקיצר תירגעו כבר עם השטויות שלכם לגבי ספקים, שזה ג'נרי זה נכון אבל כל עוד זה לא ג'נרי STFU... :bash:

נ.ב רציתי להוסיף : השתמשתי בספק ההוא (400W) במשך שנתיים וחצי שהיו מלאות הפסקות חשמל (לצערי) ונפילות מתח... נחשו מה? נכון! לא קרה כלום! איזה מגניב זה הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר חבורת קשקשנים העניין עם הספקים עבר כל גבול, זה ישראבלוף... 500 או 600 או 700 זה לא משנה כל עוד אין לך SLI\CF... אני עד לפני חודש השתמשתי בספק ג'נרי של JSP TECH 400W על HD3850 וE2140 בOC של 100% 3.2GHZ... ועוד הייתי עם 2 הרד דיסקים ו4 מאווררים מסביב וכו'... תפסיקו לחרטט.. הבעיות מתחילות שמדברים על כרטיסים כמו GTX285\295\HD4870X2 וגם אז השד לא כזה נורא. צאו מהפנטזיה שלכם על ספקי 1200W... גם ספק של 550W יחזיק SLI\CF יפה מאוד... כל עוד לא מדובר בGTX285\295.

אני משתמש כיום בMODU82+ 425W עם E5300@4GHZ + HD4890 + 2HD+5 מאווררים... וגם צורב בקיצר נשאר לי עוד קונקטור (ספק מודולארי) שלם שזה אומר עוד 3 הרד דיסקים ויש לי עוד 2 קונקטורים חופשיים שזה אומר סה"כ 5 הרד דיסקים.... יחד עם זה הספק תומך בCF ויש לי עוד קונקטור של 6 פינים בנוסף לזה המחובר כבר לHD4890. בקיצר תירגעו כבר עם השטויות שלכם לגבי ספקים, שזה ג'נרי זה נכון אבל כל עוד זה לא ג'נרי STFU... :bash:

נ.ב רציתי להוסיף : השתמשתי בספק ההוא (400W) במשך שנתיים וחצי שהיו מלאות הפסקות חשמל (לצערי) ונפילות מתח... נחשו מה? נכון! לא קרה כלום! איזה מגניב זה הא?

מי אמר 1200W ?

אני אמרתי 500-550W

דיסקים קשיחים וצורבים הם צרכנים ממש קטנים הם בקושי לוקחים חשמל

זה לא טוב לקחת ספק שמספיק למערכת ביגלל שהיהיה לו קשה .

חוץ מזה חכם גדול אז איך אתה מסביר את זה שאחרי oc המחשב לא עולה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדבר שטויות מר קשקשני!

זה שיש לך הרבה חיבורים כי הספק שלך מודולרי..לא אומר שאתה יכול להפעיל עליו את כל זה!

מה שנאמר פה נכון מאד...וכל מקרה לגופו כמו שאומרים!

הספק המומלץ ל4870 הוא 500W לפחות!

למה אתה מתחכם????

זה שאתה מקמבן ספקים יותר חלשים וזה עובד לך..שיהיה לך בכיף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התדר אני מזהיר אותך

אל תעסה oc כי הספק שלך גם כחה משתמש בתוספת למצב חירום שיש לו (כול ספק נורמאלי מתוכנן להיתמודד עם טיפה יותר ממה שרשום) זה מקצר לו את החיים

המחשב שלך נימצה בסקנה ואתה רוצה לעשות oc

:kopfpatsch:

:screwy:

אלה עם כן אתה רוצה ש ה My first OC יהפוך ל my last oc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...