אנטרנט = סרטן להמוני אנשים? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטרנט = סרטן להמוני אנשים?

djelectric

Recommended Posts

אז יצא בגמטריה סרטן ורשמו את זה כדי לעורר יותר תציבור החרדי מפריצות וכו'..

ולעשות שמור.

אף אחד לא קלט את זה :silly:

עוד פותח הדיון כתב

"בכל אופן הם הכריזו על האינטרנט כלא כשר וכו' וכו', למרות שאני לא מבין איך משהו וירטואלי צריך לקבל כשרות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר בסרטן עסקינן...

"שולחן ערוך" = "סרטן אשכים"

"האמונה באלוהים" = "לוקימיה"

"חוזר בתשובה" = "סרטן ריאות"

רוצים "סרטן ראות" (בלי י') במקום? מסתבר שזו "מתנת האל"...

ומהו "הקוד התנ"כי"? כנראה "סרטן העור"...

ובנוגע לקהילה החרדית באופן כללי לפי אותו עקרון:

"הרבה ילדים" = "פרזיט"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייסבוק = כל ילדי חנונים

אפאקספי = בזבוז אירופאי = ד"ר מנגלה

דוס = גניבה = גוג ומגוג

חרדי = לא מאמין לך = בני סלע

אלכס תורובסקי = סרטי סקס מצוירים = נסיכה פרסית

ועוד מלא מלא מציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש כאלה שלוקחים על זה טרמפ בגלל חוסר הבנה -אפשר להבין :-*

אני מתייחס לגימטריה בתור בדיחה כי זה מה שזה מבחינתי.

ואם כבר בלקיחת טרמפים עסקינן, לא זכורים לך מקרים בהם גורמים שונים ומשונים מקרב הקהילה\ההנהגה החרדית לקחו ממצאים מדעיים בתחום בו הם אינם מבינים דבר, עיוותו אותם עד לבלי הכר ואז הציגו אותם לציבור הרחב (והחילוני בעיקרו, שכן לציבור שלהם עצמו לא ממש אכפת מממצאים מדעיים בכל מקרה...) כ"ראיות" לנכונות דרכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטרנט הוא סרטן לעדה החרדית = הם פתאום יגלו עולם שלם שלא היכירו! דבר כלכך נפלא שהוא אסור!

תחשוב על חרדיה שתגלה זין יותר גדול משל בעלה.. היא תמות! ותחשוב שחרדי יגלה שיש נשים שיורדות.. אבוי!!

כל העדה החרדית תיפול תהומה..ואז לחכמי חלם לא יהיה במי לשלוט בעולמם הקטן והעלוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על הפליטות של החרדים, מה הם רק לא עושים בשביל פרסום :nixweiss:

לפני איזה כמה ימים עבדתי כעוזר איש בהרצאה של רב אחד, הרב התחיל לדבר על כך שינטרנט מביא סרטן,אחרי שהתעוררתי הוא הגיע לנושא המחשב עצמו והגיע למסכנה שמכשיר שיכול לחשוב הוא מסוכן ואין להשתמש בו כי אסור לבני אדם להתעלות על בורא עולם... אחרי שסיימתי לבנות מגדל מסוללות הוא התחיל לזיין לקהל את השכל על כך שאלקטרוניקה מכל סוגיה היא דבר מסוכן, אלקטרוניקה יכולה להרוג אותך, אלקטרוניקה זה נגד התנ"ך!!!

פאק, אם לא היו משלמים לי לערב הזה כסף שאני זקוק לו הייתי שואל אותו אם הוא מסכים להינצל ולהניח את המיקרופון שכן גם הוא אביזר אלקטרוני ( הוא לא היה מאמין לי, כי זה היה מקרופון :lol: ואם אין חוטים אז זה כבר לא אביזר אלקטרוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטרנט הוא סרטן לעדה החרדית = הם פתאום יגלו עולם שלם שלא היכירו! דבר כלכך נפלא שהוא אסור!

תחשוב על חרדיה שתגלה זין יותר גדול משל בעלה.. היא תמות! ותחשוב שחרדי יגלה שיש נשים שיורדות.. אבוי!!

כל העדה החרדית תיפול תהומה..ואז לחכמי חלם לא יהיה במי לשלוט בעולמם הקטן והעלוב..

אני מרחם עליך.

כשתתחיל לחשוב מעבר ל- ז*ן, כ*ס, זיונים, ומציצות. תגלה שיש הרבה מעבר.

ואתה תגלה גם שאין מה להתגאות בזה שאתה "מומחה" בדברים האלה.

ובכלל, מצבכם עגום חברים. כדאי שתמצאו משהו יותר טוב לעשות מאשר לרדת ולצחוק על אנשים.

עם כמה שאתם חושבים שהם מגוחכים, בזה שאתם יורדים עליהם אתה כאלה קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק שלדבר על הקטע המיני זה להקטין ראש (כי זה ברור שבזה החרידים פרימיטיביים בטרוף ) ,אבל יש עוד המון ידע וכוח באינטרנט שעם האדם החרדי הממוצע יגלה ,לא תהיה לא אף סיבה (אלה עם הוא באמת שטוף מוח ) להאמין באלוהים ,כי אז הוא פשוט יבין כמה זה שקר גדול שנועד לשלוט בו ובחיים שלו .

ראה ערך :george carlin

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נהיה אמיתיים.. הם מתנגדים לאינטרנט בגלל פורנו, לא בגלל שיש שם YNET וואלה וכו'.. אז למי שיש רק סקס בראש זה לדתיים לא לי

אני כמו שאתה רואה גולש בתמימותי בHW :cool2:

ותכלס יש הרבה אתרים דתיים באנטרנט מה שאומר שלא כולם נגד הדבר, רק הקיצונים.

לדעתי כל דבר קיצוני צריך למגר, אני מאמין יותר בקבלת השונה ובשיווין.. חוץ מנשים בכביש.. אבל חוץ מזה הכל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...