נוסטלגיה-אי המסתורין Mysterious Island - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוסטלגיה-אי המסתורין Mysterious Island

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכולם ולילה טוב :hi:

בזמן שסידרתי את משחקי מצאתי משחק אחד בערימה, בשם אי המיסתורין.

הוא מסדרת ה"כחול לבן" של הד ארצי, משחק בעברית מלאה שנועד לילדים :pissed:.

התמונה של הדיסק צרובה לי במוח :bash:.

כשהייתי ילד קטן, לא היה לי הרבה מה לומר על המשחקים, ההורים היו קונים לך משחק שנראה להם מתאים ואתה היית משחק בו.

ההורים קנו לי את המשחק כשהייתי בן 6-7 בערך, משהו כמו בשנת 2000-1999.

למי שלא יודע על מה מדובר:

micov-1.jpg

בתור ילד קטן ששיחק בו וסיים אותו פעמיים, אשמח לדעת מה עבר להד ארצי בראש שהם מכרו את המשחק הזה לילדים קטנים?!

המשחק הזה מוגדר כמשחק לילדים, כהרפתקה, וואחד הרפתקה.

miback-1.jpg

המשחק הזה כולל רוחות, אנשים מתים, דם, מפלצות, והרגשה כאילו עוד שנייה הרגליים שלך עומדות להתמוסס בלבה!

אני הייתי ילד קטן! תחשבו על זה!, עד היום יש לי סיוטים מהמשחק הזה, יווו איך בא לי לשלוח עותק כזה לכל ילד של האנשים שחשבו בכלל על המשחק הזה, שיעשה להם מה שהמשחק הנ"ל עשה לי!

אי אפשר לשכוח את צבע הכדור הפורח שנחרט לך במוח!!! :pissed:

מישהו מכיר את המשחק הנ"ל? שמע עליו? שיחק בו???

אם כן, אשמח שתשתפו איתי את דעתכם, אני כבר לקיתי בנזק שהמשחק הנ"ל גרם לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bash:.

כשהייתי לד קטן, לא היה לי הרבה מה לומר על המשחקים, ההורים היו קונים לך משחק שנראה להם מתאים ואתה היית משחק בו.

ההורים קנו לי את המשחק כשהייתי בן 6-7 בערך, משהו כמו בשנת 2000-1999.

ועכשיו אתה לד גדול? איזה צבע אתה :silly:?

סתם, משום מה השם של המשחק והעטיפה ניראים לי מוכרים, אין סיכוי שהוא היה מותקן על כל מחשב בית ספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

68% ~ מהמשחקים הם אלימים... שהייתי ילד ההורים מעולם לא התערבו לי בסוג המשחקים, הייתי לרוב משיג אותם לבד.

אני אפילו זוכר שאבא שלי הביא לי את double dragon על דיסקט, השתיק אותי לכמה שבועות\חודשים. אחרי זה הוא קנה לי מסך EGA חדש

(16 צבעים) כדי שהכושים שאני מרביץ להם יהיו בצבע חום, שלא כמו ב-CGA, בצבע סגול גיי.

אם לא היה "רוחות, אנשים מתים, דם, מפלצות" סביר שהייתי נוטש את תחום הגיימינג מזמן... וחוזר לצייר דם \ אנשים מתים על דף נייר

או יותר גרוע, הייתי גדל להיות בנאדם אלים פיזית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ נו קצת הומור שחור, אין צורך להתעצבן\להעלב, אין לי שום דבר נגד כושים, להיפך. והוא לא באמת קנה לי מסך בשביל הכושים, את זה גילינו

אחר כך וצחקנו, כי לא ידענו שהאנשים הסגולים בדאבל דרגון היו כושים ;D (סליחה... אפרו אמריקאים.. אה וגם אין לי שום דבר נגד גייז, פשוט

סגול זה הצבע היצוגי שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

68% ~ מהמשחקים הם אלימים... שהייתי ילד ההורים מעולם לא התערבו לי בסוג המשחקים, הייתי לרוב משיג אותם לבד.

אני אפילו זוכר שאבא שלי הביא לי את double dragon על דיסקט, השתיק אותי לכמה שבועות\חודשים. אחרי זה הוא קנה לי מסך EGA חדש

(16 צבעים) כדי שהכושים שאני מרביץ להם יהיו בצבע חום, שלא כמו ב-CGA, בצבע סגול גיי.

אם לא היה "רוחות, אנשים מתים, דם, מפלצות" סביר שהייתי נוטש את תחום הגיימינג מזמן... וחוזר לצייר דם \ אנשים מתים על דף נייר

או יותר גרוע, הייתי גדל להיות בנאדם אלים פיזית :)

קצת קשה להשוות את המשחקים האלמים שגדלנו עליהם בתחילת שנות ה90 למשחקים האלימים של היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להשוות את המשחקים האלמים שגדלנו עליהם בתחילת שנות ה90 למשחקים האלימים של היום...

אני לא בטוח שהפירוט הגראפי של האלימות עושה את כל ההבדל... העקרון נשמר. אבל אולי אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר נוססטלגייה ואלימות

SOLDIER OF FORTUNE!!!

שיחקתי בו כשהייתי בן 5-6... אחח, היו ימים ::)

הייתי מנסה לגרום כמה שיותר רעש בשביל שיבואו כמה שיותר אנשים שהסיכוי שאני אפגע למישהו בנשק ואשאיר אותו כשבוי שלי יגבור, ואחרי שעמדו מולי 5 בחורים בלי הייתי מתחיל להרוג אותם לאט לאט עם סכין ;D

אני זוכר שאם הייתה חותך מישהו עם סכין מספיק פעמים הגוף שלו היה מתפרק לחלקקיקים קטנטנים

אהבתי גם את הקטע שאם אתה יורה למישהו בבטן אז המעיים שלו יוצאות החוצה וזזות טיפה (עד שבאה הסכין)

חבל שג'ון מולינס לא אותו אחד של ימינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע סיימתי את המשחק שוב.

הייתי צריך לחבר הריסות ממחשבים קודמים שהיו אצלי בבית, למצוא איזה מסך מעפן, כי זה או זה או לעשות מחיצות.

סיימתי אותו תוך כשעה-שעה וחצי, פחות מפחיד מפעם, יש המון חפצים שלו משתמשים שם, הדיבוב פשוט קורע, הם משתמשים בעברית מתקופת הקמת המדינה :lol:

כידוע יש סוף טוב, סוף רגיל וסוף רע למשחק, מה שקובע אותו זה כמה אתה מתעקב ומגיע למקומות ללא מוצא.

בעבר בפעם הראשונה ששיחקתי הגעתי לסוף הרגיל, בפעם השנייה לסוף הטוב ובפעם השלישית-היום לסוף הרע.

מדהים שכשהייתי ילד קטן הגעתי לסופים יותר טובים מעכשיו :D

מישהו זוכר בכלל לאן הוא הגיע?

אפרופו, עוד משחק שהורי הביאו לי שהייתי ילד קטן (אוסף 200 משחקים או משהו כזה, עם תמונה של איש אלקטרוני וגולגולת) אז אחד מהם היה משחק שאתה במכונית והמטרה שלך היא לדרוס כמה שיותר אנשים כדי לקבל כמה שיותר נקודות, אני זוכר שזה היה המשחק האהוב עליי ;D כל פעם שדרסתי מישהו כל הדם שלו היה מושפרץ על החלון, לחשוב שההורים שלי קנו לי את המשחק הזה, ועוד הייתי רק בן 6!!! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שיחקתי במשחק שבו היה מרוץ אופנועים שבו יכולת להרביץ ליריבים, לדרוס אזרחים ואם שוטר היה תופס אותך היה סרטון שבו הוא היה מתעלל בך. ההורים שלי לא היו מרוצים מזה ששיחקתי בו ובשלב מסוים הם פשוט אסרו עלי לשחק בו... :'(

מישהו יודע במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...