--> עזרה בבחירת נתב לבית החדש! תקן N! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

--> עזרה בבחירת נתב לבית החדש! תקן N!

TheBeast

Recommended Posts

שאלו אותי בפורום אחר על המלצה לספקית וסיפרתי את זה

"אני מחובר לברק\נטויזן כבר כמה שנים ואני בהחלט מרוצה ואני חייב לציין שדווקא כשניסיתי את 014 פתאום נתקלתי בתקלות מהירות גלישה (אצלי זה מבוסס על ADSL ונתב של אדימקס BR6204WG)

בשיחה עם 014 הם טענו שהנתב הוא זה שמהווה את הבעיה אבל זה מצחיק כי תוך כדי שאני דיברתי איתה אמרתי לה תשמעי אני מתחבר ברגעים אלה איתך עכשיו לנטויזן ומוריד את הקובץ שאת אמרת לי להוריד ומעלה את הקובץ שאמרת לי להעלות והנה זה עובד מצויין.. אז מה הנתב לא בסדר? הנה עובדה הוא עובד מצויין אצלהם אז מה?"

בכללי אני נתקלתי בהרבה מוצרים של אדימקס שממש לא הייתי מרוצה כמו כרטיסי נתבים ועוד מוצרים שונים.

אבל נתקלתי במוצרים דומים לא תקינים ותקולים גם אצל 3COM ואצל TRENDNET ו LINKSYS.

למשל ל WRT54 בגרסאותיו השונות יש בעיית תקעיות וניתוקים לא קטנה כאשר משתמשים בטורנט או באימיול ואני לא מדבר על מכשיר אחד או שנים אלא במלא אנשים באינטרנט שמתלוננים על זה + אנשים במציאות.

אני חייב גם לציין שאני מאד התאכזבתי ממוצרים אלחוטיים של חברת PLANET שהומלצה לי כמאד טובה על ידי איש תקשורת.

הוא טען שהוא עובד עם מוצרים שלהם כבר הרבה זמן ... ממירים אופטי ל ETHERNET סוויטשים נתבים ועוד והם אמינים.

בנתיים בתוך בערך שנתיים נקודת גישה ושני כרטיסי שלהם פשוט הפסיקו לתפקד וזאת לאחר שפעם אחת הם הוחלפו על בדיוק אותה התקלה בתקופת האחריות.

אני בהחלט הייתי נותן צאנס לאדימקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HACK לא יודע מאיפה הבאת את כל ה"מידע" הזה על 3COM ולינקסיס אבל אלו חברות מאוד ותיקות ומאוד אמינות

3COM לבדה היא בין יצרניות התקשורת מחשבים הגדולה בעולם כרטיסי הרשת שלהן מובילות בכל העולם מבחינת האמינות שלהם

לי באופן אישי היה את ה WRT54GL של לינקסיס והוא היה בלי לפאר את שמה יותר מידי, קרוב למושלם

THE BEAST

אני ממליץ על 3COM

באופן אישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נושא הדיון אבל לכל חברה יש מוצרים תקולים....

גם לסיסקו וגם ל3COM זה לא חדש זה פשוט ידע בסיסי באלקטרוניקה...

בכללי אני מדבר על מכשירים שונים שנתקלתי בהם פיזית אני אישית בעבודה...

לא הבאתי לך פה מידע כאורך הגלות אלא בכללי שזה קיים ולא באתי להגיד על חברה זו או אחרת שהם דפוקים כמו שיש כאלה שיגידו.

פשוט להציב את העובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור נשאר לי רק להתמודד עם זה לבד ;)

אני רואה שאין כאן כיוון ספציפי אחד בקשר לכל זה,

אני מקווה שהבחירה שאבצע תהיה הבחירה הטובה שתביא לי את הכיסוי שאני זקוק לו וגם את המהירות הנחוצה בחיבור.

תודה רבה לכל מי שהגיב עד כה!

ובכל מקרה, תגובות נוספות תמיד יתקבלו בברכה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...