שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל)

Cereal  Killer

Recommended Posts

טוב,

אז בזמן האחרון אהבה ישנה/חדשה פרצה לחיי - פלאפל :)

נזכרתי שאני ממש אוהב פלאפל והתחלתי לפאלפל מחדש (אחרי שנים של היצמדות עיקשת לשווארמה או שיפודי לבבות)

הרי כל אחד מאיתנו מכיר איזשהו פלאפל שהוא פשוט בגדר חובה אם אתה באיזור, תעזרו לי לרכז אותם :P

אצלי זה:

מפגש גולני במרכז של עפולה (למרות שבזמן האחרון ירד טיפה ברמה אבל עדיין אחד הטובים)

מסעדת אלוואקד ביפיע

תעזרו לי להרכיב רשימת זלילה איכותית :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור חובב פלאפל מושבע שאכל בכל הארץ בכל המקומות המפורסמים ופחות פשוט אין על הפלאפל של חיפה.

לטעמי:

מקום ראשון - ארמון (המקור. לא הסניפים).

מקום שני - הזקנים. יש כאלו שמעדיפים את מישל ממול. שניהם כל אחד בתורו זכו לא פעם בפלאפל הטוב במדינה.

מקום שלישי: אוריון (המקור. לא הסניפים).

שלושתם מצויינים. קצת קשה להשוות בין הזקנים לארמון שכן הם מסגנונות שונים לחלוטין אבל אישית אני מעדיף את הסגנון של ארמון. הסגנון של אוריון דומה לשל ארמון אבל אני מעדיף את התיבול של ארמון (למרות שגם אוריון הנאה צרופה).

גולני בעפולה, דבורה מכרכור ושאר ירקות רחוקים מהרמה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אוריון המקורי אני מכיר ואכן אין לי מושג איך לא ציינתי אותו (כנראה כי אני לא מבקר קבוע)

איפה בחיפה נמצאים הארמון והזקנים? (אני מכיר את חפה די טוב - אין בעיה עם כתובת, לא חייב תיאור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אוריון המקורי אני מכיר ואכן אין לי מושג איך לא ציינתי אותו (כנראה כי אני לא מבקר קבוע)

איפה בחיפה נמצאים הארמון והזקנים? (אני מכיר את חפה די טוב - אין בעיה עם כתובת, לא חייב תיאור)

ארמון ממול למה שהיה ארמון (עכשיו בניין מול/משרדים). ברחוב הנביאים 13 שזה קרוב לצומת הרצל לכוון רחוב החלוץ. אני אוכל שם מאז שאני ילד ועדיין אותה משפחה (רק עכשיו הנכדים) אותו פועל ראשי ואותה רמה בדיוק.

הזקנים ומישל בואדי אחד מול השני. אתה נכנס לרחוב הראשי בואדי (איפה שהאיטליזים) אחרי כמה מטר ימינה לרחוב הואדי ואז 100 מטר (הואדי 18).

http://www.ybay1.co.il/profile17.aspx?sHome=falafel&pg=325

יש וויכוח לא קטן בין החיפאים על ארבעתם :). זו כמובן ההעדפה שלי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3218278,00.html

(פלאפל זוהר לדעתי אנמי ליד הארבעה המדוברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לי תיאבון, נראה לי מחר אני אסדר את הגיחה שלי לכרמיאל שתעבור דרך חיפה :P

אפרופו כרמיאל, מישהו מכיר משהו נורמאלי שם באיזור?

האמת שגם לי זה עושה תאבון. כל פעם שאני בחיפה אני מתכנן הכל כדי שיצא לי לעבור באחד מהם (בד"כ ארמון).

בכרמיאל המצב די עגום מבחינת פלאפל למרות כל הכפרים הערבים. מבחינת שווארמה המצב הרבה יותר טוב.השווארמה הכי טובה זה הגליל בתחנת הדלק בצומת ראמה (גם הפלאפל שלהם לא רע). בסכנין יש את באב אל הארה. בעראבה את המפעל העצום שנקרא אל-הלאל (לא מת על השווארמה הודו שלו למרות שהוא מוכר בכמויות של חאזן). לא מזמן יבאו לכרמיאל את פלאפל שלושת הטעמים היאפי (לא מת עליו). האמת שאם FAST FOOD בכרמיאל אז המקום המועדף הוא הסניף החדש של בורקס העגלה (אותם חברה מהקריות, אותה הרמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אלו אני מכיר (חוץ מבורקס העגלה, איפה שמו אותו?)

הנקודה היא שכשבא לך פלאפל, שום דבר אחר לא יעשה את העבודה...

העגלה במתחם החדש מול ביג (ליד שיפודי התקווה המגעילים).

האמת שאם אתה חובב אז גם נצרת צריכה להיות ברשימה שלך. יש שם כמה מקומות משובחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...