בחירת מארז \ כמה אופציות. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מארז \ כמה אופציות.

CocainHore

Recommended Posts

אהלן חברים, יש יחסית זמן עד שאני קונה מחשב אני פשוט מתלבט לגבי מארז.

כמה דברים שחשובים לי מאוד - שהמארז בכללי יהיה מקורר טוב, לא משהו משוגע פשוט מקורר טוב תחת לחץ ועבודה

ומשחקים כבדים.

דבר שני חשוב לי שלא יהיה לי באלגן בפנים וצפוף, אני גם ככה לא משתמש בהרבה רכיבים התוכנית שלי זה לקנות

iCore 5 או אולי באיזור אוקטובר, מלווה בכרטיס מסך חזק אחד בלבד, הארד דיסק 1, וזהו לא משהו מעבר.

חשבתי על כמה דגמים, אני אשמח לשמוע אנשים שיש להם או היה להם ניסיון אם המארזים האלה, כי ביקורות באינטרנט אפשר

לקרוא עד מחר... עדיף לשמוע מישהו שיש לו או שניסה.

אוקיי כמה שחשבתי עליהם :

Coolermaster Cosmos S

Lian Li A71

Antec 1200

אלה בינתיים עלו לי לראש, חשוב להדגיש שאני לא מתכוון לעשות OC או יותר מידי דברים כאלה, למרות שהמחשב עצמו שאני יקנה

יהיה בעיקר גיימינג ושימוש רגיל מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך כאלה גדולים אם אתה לא הולך לשים בהם קירור מים ?

לא שמעתי על שום מחשב שקרס בגלל שהקירור של אנטק 900 או קולרמאסטר 690 הגבילו אותו (והם עולים חצי ושליש מחיר ממה שהזכרת).

אם אתה סתם מחפש מארז יפה אז סבבה, לך על זה.

את האנטק 1200 אני לא אוהב כי הוא עדיין צפוף באמצע המארז, רק עם הרבה שטח מת למעלה שלדעתי לא יכול להיות מנוצל כמו שצריך אם זה לא לקירור מים.

הקוסמוס מארז מעולה, אבל שוב פעם אוברקיל אם אתה לא באמת צריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך מארזים כאלה גדולים אם אתה לא הולך לשים בהם קירור מים ?

לא שמעתי על שום מחשב שקרס בגלל שהקירור של אנטק 900 או קולרמאסטר 690 הגבילו אותו (והם עולים חצי ושליש מחיר ממה שהזכרת).

אם אתה סתם מחפש מארז יפה אז סבבה, לך על זה.

את האנטק 1200 אני לא אוהב כי הוא עדיין צפוף באמצע המארז, רק עם הרבה שטח מת למעלה שלדעתי לא יכול להיות מנוצל כמו שצריך אם זה לא לקירור מים.

הקוסמוס ספורט מארז מעולה, אבל שוב פעם אוברקיל אם אתה לא באמת צריך את זה.

צודק, מסכים איתך מצד אחד.

אבל מצד שני - אתה יודע למשל רק הולכים וגודלים עם הזמן... למה לא להשקיע על מארז גדול פעם אחת ולתמיד.

אני באמת מעדיף מארז גדול ומרווח מאשר משהו צנוע וקטן יותר - אני לא רואה טעם בלקנות משהו מתחת ל Full Tower .

אם אפשר לחזור לנושא חברים, תודה אשמח לשמוע את דעתכם על המארזים או על אחרים ברמה זו בטווח מחירים זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש וכמו שאני זה מה שאתה מחפש, במיוחד איכות,קירור ושקט.. לך על הCOOLERMASTER SNIPER STORM כמובן הוא TOOL LESS רובו אלומיניום אפשר לשלוט על המהירות של המאווררים ועל התאורה.. ונכנסים שם בגודל מלא! אני הזמנתי אותו הרגע וזה 4 ימי עסקים, אם תרצה אני אוכל לצלם להראות לך וכל זה כשאני אקבל אותו

יש לציין שהוא MIDI TOWER אבל הוא יחסית גדול... הוא מרווח ומאוורר טוב. מה שבא לך

המחיר שלו בסקיי וההכי זול זה 830 ברוב בחנויות 880-890

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי, אם כל הכבוד... אני באמת מעדיך לכיוון ה full tower, כי לא שדרגתי או קניתי חלק אחד אפילו למחשב

משהו כמו 4 שנים, ואני נעול 99 אחוז על הקטע של ה full tower אז אני אשמח אם תגיבו לי גם על המארזים שרשמתי מה דעתכם עליהם

ואם למישהו יש אחד מהם עוד יותר טוב, ואם לא אז אפשר להציע אחרים שהם full ....

אני מבין שהאנטק מצוין, אבל אני לא מתכוון לרכוש mid ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, COOLERMASTER HAF 932 ו- 1200 יהיו ממש מצויינים. האיכות בניה של האנטק יותר טובה וגם יש לו שליטה על כל המאווררים שזה ממש טענוג אבל אין לו חור מאחורי המעבד להתקנת קירורים מיוחדים על המעבד (בניגיד ל-CM שכן יש לו).

כמובן שה-Coolermaster Cosmos S וה-LIAN LI הם בזבוז כסף משבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, COOLERMASTER HAF 932 ו- 1200 יהיו ממש מצויינים. האיכות בניה של האנטק יותר טובה וגם יש לו שליטה על כל המאווררים שזה ממש טענוג אבל אין לו חור מאחורי המעבד להתקנת קירורים מיוחדים על המעבד (בניגיד ל-CM שכן יש לו).

כמובן שה-Coolermaster Cosmos S וה-LIAN LI הם בזבוז כסף משבע...

יש לי מישהו שאני מכיר שמביא ביבוא לא רשמי, אישי או איך שניתן להגדיר את זה... את הקוסמוס אני יכול לקנות ב 850.

את Lian Li אני יכול לקנות ב 900, ככה שכסף פה לא ממש פונקציה האנטק יעלה לי אותו מחיר מינוס פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנטק 1200 וב900 גרסא שניה אין צורך לפתוח את המארז כי הם בחוץ.

מהירותם של שלושת המאווררים הקדמיים נשלטים ע"י וסטים (כלומר ככל שאתה מסובב יותר, המהירות גבוהה יותר), והאחוריים+עליון נשלטים ע"י סויצ'ים שנמצאים מאחורי המארז (LOW/MED/HI+ אפשרות כיבוי לדים של מאוורר עליון).

יש בסטיקי סקירה קצרה שהכנתי לפני שנה בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כמה ביקורות על ה coolermaster sniper storm והוא נראה מצוין לפי כל ביקורת והמחיר סביר.

שאלה לי אליכם - אם אני מוסיף בצד שני מאווררים של 120 או אחד של 200 כי לפי הביקורות זה יהיה הרבה הרבה יותר מקורר

במיוחד עבור הכרטיס מסך, נגיד שאני מוסיף - אני עדיין יוכל לשים כמו Mugen II או בגודלו למעבד ?

ועוד שאלה קטנה - מה ההבדל בין ה storm sniper ל storm scout ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנטק אין בקרת שליטה.. לכל מאוורר יש מפסק שאיתו אפשר לשלוט על המהירות ב3 מצבים.. אבל אתה חייב לפתוח את המארז בשביל לעשות את זה

לא אתה לא.... אל תבלבל את השכל לפני שבדקת.

זונת-קוקאין (פאק! אתה מפגר שנתת שם כזה....), לדעתי ה- 1200 יותר טוב מה-COSMOS S... לגבי ה-LIAN LI, תן לי דקה לקבל עליו מידע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא.... אל תבלבל את השכל לפני שבדקת.

זונת-קוקאין (פאק! אתה מפגר שנתת שם כזה....), לדעתי ה- 1200 יותר טוב מה-COSMOS S... לגבי ה-LIAN LI, תן לי דקה לקבל עליו מידע....

האמת שזה ממש לא זונת קוקאין, זה משהו אחר אבל כל הקטע שזה דומה לזה אז זה נשמע ככה אכן מסכים איתך מפגר אני שאני משתמש בניק הזה

9 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...