הספק התפוצץ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הספק התפוצץ?

Avi Levin

Recommended Posts

יש לאחותי מחשב ישן שמשום מה ההארד-דיסק נדפק, אז חיברתי אותו למחשב ה-2 (שניהם IDE) והוא לא רצה לעשות POST בגלל ה-HD של אחותי, אחרי שחיברתי אותו כ-SLAVE.

אוקיי, הדלקתי את המחשב בלי ה-HD, הוא נכנס ל- ואז חיברתי אותו, המחשב זיהה אותו והכל טוב.

אחרי זה, המחשב נכנס ל-Hibernation, וכשניסיתי להדליק אותו, הוא לא עשה POST...עוד פעם התרחיש מהפעם הראשונה. נכנסתי ל-, באתי להכניס את הכונן, והמחשב התכבה בעצמו.

ניסיתי להדליק אותו, אבל הוא לא נדלק. החלטתי לקצר לו את המעגלים לכל מקרה (זה תמיד עובד), הוצאתי את חיבור החשמל מהספק, כיסיתי עם האצבעות את שלושת החיבורים והדלקתי, כנראה שבאותו רגע לא שמתי לב ולחצתי על 120V.

הדלקתי את המחשב ו....בום!

יצא עשן מהספק...FUCK! נו טוב, הוצאתי את הכל מהחשמל וניסיתי עוד פעם, העברתי ל-230V והמחשב נדלק...הפעם הוא עשה כמה בייפים ב-POST, אבל המסך לא נדלק.

ניסיתי שוב, המחשב נדלק, אין ביפים, המסך לא עובד והוא לא עושה POST.

מה אתם אומרים חבר'ה, זה בעיה של הספק? יש סיכוי שהוא לקח איתו עוד חלקים? (כרטיס מסך\לוח אם למשל?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אחרי כשעה שהמחשב היה מכובה, הוא שוב עובד... :screwy:

רק מה, אם אני מנסה לחבר את ה-HD ה-2 למחשב, הוא לא נדלק, ואז אני חייב לקצר אותו (לגעת ב-3 המגעים מאחורה ולהדליק) ולנתק את ה-HD ה-2.

אני בטוח שמשהו התפוצץ\נשרף בספק, אבל למה המחשב ממשיך לעבוד??

כשאני מנסה לחבר את ה-HD למחשב בזמן שהוא עובד, המחשב מתכבה, בפעם אחת הוא עשה קצר חשמלי והיה ניצוץ מהחיבור, אני מודע לכך שאסור לעשות דברים כאלה אבל לא היתה לי ברירה.

ולא, לא קוראים לי רותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עובד ועובד טוב, הקטע שאני לא אוהב שמשהו התפוצץ בספק אחרי שהעברתי ל-110V, ובכל עת הוא יכול להתפוצץ לגמרי.

ניסיתי לחבר רק HD אחד, והוא מסרב להדלק, יכול להיות שקיצרתי אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...