מחפש עכבר לנוטבוק החדש :) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר לנוטבוק החדש :)

assafy1000

Recommended Posts

לילה טוב

לאחר שרכשתי נוטבוק זה לא מכבר (אסוס 1005HA), אני מעוניין לרכוש עבורו עכבר

להלן הדברים שאני מחפש:

1. תקציב-אני לא רוצה להתפרע. מקסימום 150 ש"ח, אבל אם יש משהו שממש ממש שווה ומתאים לדרישות שלי-אני אסכים לחרוג מעט, אבל לא יותר מדי

2. אלחוטי

3. באשר לטכנולוגיה-ראיתי שיש גם WIRELESS וגם . אשמח לשמוע את ההבדל ומה עדיף, ואני מעדיף את הטכנולוגיה שתהיה פחות בזבזנית מבחינת הבטריה. עם זאת, אני מאמין שאשתמש בעכבר רק כשאני בבית, כך שאני לא חושב שזה צריך להוות שיקול, אבל...נראה

4. העכבר לא צריך להכיל כל מיני פיצ'רים מטורפים. מספיק עכבר פשוט, לא צריך עכבר עם 100 כפתורים

5. עובד טוב על הרבה משטחים

6. כמובן שיהיה קטן (כלומר ייעודי לנוטבוק)

7. באשר לאופטי או -אעדיף את היותר זול, במידה ולייזר לא ייכנס לתקציב

בשורה התחתונה-אני בסה"כ רוצה עכבר פשוט שהוא נוח עבודה עם . לא צריך להתפרע בתקציב, ואם יש עכבר טוב במחיר זול, אפילו אם הוא הרבה פחות מהתקציב שלי-אין לי שום בעיה, אני באמת לא מחפש משהו יוקרתי

תודה מראש, אשמח לשמוע המלצות מכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עצות

1.wireless - יש מתאם usb מה שיכול להפריע לך (בעיקר עם אתה מתנייד עם העכבר), לא הכי נוח ולוקח שקע USB, אבל יש גם ללוגיטק עכבר שראיתי שהמתאם שלו ממש נכנס לUSB ככה שלא מרגישים אותו והוא יכול להשאר במחשב תמיד - עדין USB אחד פחות, ומתוך 3 זה הרבה

BT - אין צורך בדונגל - אבל זה טוחן סוללה בטירוף.

שאר ההבדלים הם לא גדולים

הצעות לעכברים - קצת יותר יקרים אבל אני מאוד אוהב את שניהם

microsoft Mouse - מיוחד יפה ופראקטי - תראה את הסרטונים עליו בyoutube - בערך 250 ש"ח

microsoft explorer mini mouse - הוא חמוד יפה ונראה נוח, והקטע שלו זה שאתה יכול לעבוד איתו על כל משטח כמעט, נגיד על הסדינים במיטה בלי בעיה.

שניהם באים עם פאוץ קטן בשביל לאחסן אותם והם קטנטנים

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה על ההצעות בינתיים :)

ראיתי את העכבר הזה, מה אתם אומרים?

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=shipment&uin=7765

השקע קטן, קראתי עליו כמה ביקורות נחמדות, נראה שגם יש לו כמה אופציות נחמדות (כמו גלגול אופקי), וגם המחיר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...