בניית מארז מחשב ממארז צבאי ממוגן . - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מארז מחשב ממארז צבאי ממוגן .

alexbmw

Recommended Posts

מה עם ארגזי פעולה (תחמושת, פגזים וכו')? יש מליונים כאלה בצה"ל, ודי קל להשיג.

אם אני לא טועה, יש מישהו בפורום שכבר עשה את זה:

http://hwzone.co.il/gallery/thumbnails-188.html

עם ארגז ממתכת זה יראה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי רוצה מארז מעץ מהגוני עם ריפוד משי מוזהב..

מה שאני מנסה להגיד הוא שיש סיבה שחברות המתעסקות בעניין לוקחות 400 ויותר שקלים על קופסאת אלומיניום..אין מה לעשות,כדי להכין מארז יש מאין צריך ידע,ציוד ומיומנות כדי להפוך ערימת חומרים למארז שבאמת יהיה אפקטיבי ונורמלי..כשאתה רוצה לקחת קופסא אטומה בגודל לא ברור,שלא ברור איפה אפשר בכלל להשיג אחת ולעשות ממנה מארז פונקציונלי,סתם שיהיה,זה לא פשוט..ולדעתי זה קצת לקפוץ מעל הפופיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס לא מבין מה מצא חן בעיניך במארז הזה ....למרות שמצידי 600 ש"ח ומעלה על מארז זה מיותר

אבל מי שמוכן לשים סכום כזה אני מבין לגמרי כל אחד ומה שהוא אוהב ....בקצור תחסוך 1000 ש"ח ותקנה מארז פי אלף יותר טוב מהמארזים

המוזרים האלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חברה ,מה לעשות קטע מוזר שלי :P ,אני אוהב כזה מארז .

הייתי רוצה לדעת עם משהוא יודע על כיוון חיפוש של כאלו ,איפה אני קונה משהוא דומה ?

בקשר לארגזי פעולה ,כן זה רעיון נחמד ,היה גם איזה בחור שעשה מארז ממש קטן מארגז תחמושת ,זה יפה ,אבל אני רוצה גם קצת שימושיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

radioactive :תודה רבה על התגובה הטובה .

אני יבדוק את המוצרים שם ,אתה יכול לתת לי כיוון איזה rack לקחת בשביל להכניס בפנים מחשב סטנדרטי (עם קצת גדול וספק ארוך מהרגיל ) ,אני פשוט לא מבין את הגדלים של הrack ולא יודע מה בדיוק לבדוק.

אגב "מחירים קצת גבוהים" ,עד כמה (תן כיוון מחירים ,אני משער שמעל 1000 שקל ,אבל אני מוכן לשקול ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...