עזרה בבחירת הפצת-לינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת הפצת-לינוקס

MonoMan

Recommended Posts

אהלן אנשים... לפני הרבה זמן התקנתי כל מני גרסאות (מנדרעק , רדהט, קלדרה , וג'נטו(שלא היה לי מושג איך להתקין אותה))

מכיוון שאני מתגעגע ללינוקס, ודי נמאס לי מהצרות של אני רוצה להתקין אבל לא יודע איזה דיסטרו לבחור.

אני לא צריך הרבה מהלינוקס: רק KDE3+ והאפשרות להתחבר לאינטרנט,(web,mail,...)

הבחירות שלי הן mandrake 9 או gentoo

(יש מדריך שמסביר איך להשתלט על ההתקנה של ג'נטו?)

ולבעיה: מהיר...

איך אני מתקין חייגן ? (ADSL, מודם , (פעם בכבלים ללא חייגן היו לי חיים קלים)) , תוכלו להפנות אותי למדריך מתאים לסמסונג\PPPoE? (מסתובבים כמה שעיינתי בהם אבל הם לאלקטל \PPTP ...)

עריכה: חייגן http://iwiz.linux-kinneret.org/ :) מישהו התנסה עם החייגן הזה?

מקווה לעזרה :-\

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רק מתחיל אני מציא לך להשאר במנדרייק, אם אתה רוצה להתקין משהו יותר מורכב אז לך על ג'נטו.

ההתקנה לא כול כך מסובכת כמו שהיא נראת, יש באתר www.gentoo.org מדריך מלא ומאוד נוח.

בקשר לחיבור האינטרנט אני לא יודע כי אני לא מכיר את המודם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב באתר של כינרת שהחייגן עובד עם מודם סמסונג, אז זה אמור לעבוד.

אני אישית לא הצלחתי להפעיל את החייגן, אבל ניסיתי רק את הגרסה הקודמת (על מנדרייק עם מודם כבלים של מוטורולה).

אתה יכול בשביל לבדוק אם החייגן עובד עם המודם שלך להוריד את ההפצה של כינרת 0.5, זה LiveCD לא צריך להתקין אותו - הוא רץ ישר מהCD, והחייגן מותקן שם כבר כחלק מההפצה.

מדריכים טובים תמצא ב www.whatsup.co.il וב www. penguin.co.il וכנ"ל פורומים שמיועדים רק ללינוקס, נסה גם וגם בפורום של החייגן של כינרת (אני מנחש שהוא חלק מהפורומים של פרויקט כינרת www.linux-kinneret.org ).

לגבי איזו הפצה להתקין, אם עבדת כבר עם כ"כ הרבה הפצות אתה אמור לדעת שזה רק עניין של טעם - כל אחד יגיד לך משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...