בעקבות הטבח הנוראי בת"א-משהו שעלה בדעתי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעקבות הטבח הנוראי בת"א-משהו שעלה בדעתי

guycnaan

Recommended Posts

קודם כל אני רוצה לגנות את הפיגוע הזה. בין אם המניעים לאומניים או תיאולוגיים שום דבר לא יגרע מחומרת המעשה.

מה שכן,וחבל לי לדרוך על קצוות עצבים רופפים אבל עדיף לשאול שאלות דווקא בשל להט האירועים.

דבר ראשון פעם ראשונה ששמעתי שיש דבר שנקרא "מועדון נוער לנוער הומו לסבי" כאשר לפי מה שהבנתי בתקשורת מדובר במקום לנערים בין גילאי 14-20 אשר מוצאים מכנה משותף בשל העדפותיהם המיניות.

מה שכן מוזר לי בכל הנושא הוא איך נער בן 14-18 אמור לדעת בדיוק מה ההעדפות המיניות שלו? רובם הרי סביר להניח חסרי ניסיון וצעירים מבולבלים, מי אמר שנער מבולבל כלשהו שמגיע לשם אולי דווקא בשל קשיים אחרים לא מקבל רושם מוטעה לגבי העדפותיו המיניות. נשמע לי מאוד בעייתי הדבר במיוחד שמדובר בקטינים.

דעתכם חשובה הביעו אותה,בבקשה בלי לדרדר את הדיון לדיון שטנה אין פה כוונה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתך אבל אני הייתי כבר מאד בטוח שאני נמשך לנשים בגיל 12-13 אני מניח שזה לא שונה אצלהם רק שלהם קשה יותר להשלים עם זה ולצאת מהארון וזאת לדעתי המטרה של המועדון הזה, לעזור להם לצאת מהארון ולהוות מקום טוב להכיר אנשים שמכירים את ה"בעיה" שלהם ויכולים להזדהות ולעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.אבל אני מניח שיש הרבה ילדים שלא סגורים עם עצמם ובאים למקום כזה כי הם חושבים משהו או כי ילד בבית ספר זרק להם משהו. השאלה היא אם מקום כזה לא נותן להם דחיפה בכיוון משהו שהם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.אבל אני מניח שיש הרבה ילדים שלא סגורים עם עצמם ובאים למקום כזה כי הם חושבים משהו או כי ילד בבית ספר זרק להם משהו. השאלה היא אם מקום כזה לא נותן להם דחיפה בכיוון משהו שהם לא?

אני מסכים אתך לחלוטין, אני בטוח שהרבה מהילדים/נערים שבאים לשם יישארו בקהילה גם אם לא היה יוצא כך לבסוף, זה סוג של שטיפת מוח. (נכון שסה"כ ממניעים חיוביים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כחלק מהפעילות שם, מסתבר, איננו שטיפת מוח על איך להיות הומו, אלא שטיפת מוח על הצורך ללכת לבדוק ולא להחליט, אלא לברר היטב ולא להיות מושפע משטויות שמדברים ילדים בני 15 שבשבילם "הומו" זה סוג של קללה.

האם "ישארו בקהילה" כלומר כאיזו חברות במועדון או חוג חברים, או שהכוונה שיאמצו נטיה מינית שלא היתה קיימת מלכתחילה?

נטיה מינית אינה מתקבעת ונבנית מהשפעה של חברים או משפחה. למרבית, אם לא לכל, הנערים בעלי נטיה מינית הומוסקסואלית אין הורים בעלי נטיה דומה. בביתם לא הושפעו להית כאלו אלה עם השנים הרגישו הרגשות כאלו.

לפותח הדיון: אמנם כבר מזמן אינני נער בגיל הזה, אבל דומני כי נער בן 15 אינו אמור "לדעת" אלא הוא מרגיש, חש תחושות שאינן מתחום הידיעה אלא מתחום הרגש. אני מניח כי עם הזמן הוא מנסה לבנות דפוסי ידיעה וחשיבה שיסבירו לו את הרגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אתך לחלוטין, אני בטוח שהרבה מהילדים/נערים שבאים לשם יישארו בקהילה גם אם לא היה יוצא כך לבסוף, זה סוג של שטיפת מוח. (נכון שסה"כ ממניעים חיוביים.)

אפשר רק לדעת למה ה"בטחון" הזה ששוטפים להם שם את מוח?

יצא משהו למדריכים שם אם הם "ימירו" סטרייטים לכיוון החד מיניות?

אתה יכול להיות בטוח שגם ככה לוקח לנערים/נערות שמגיעים לשם המון זמן לקבל את ההחלטה להגיע למרכז הזה.

המטרה של מרכזים מהסוג הזה בין השאר היא לעזור בבלבול שקיים בגיל הזה.

אף אחד לא מכריח אף אחד אחר לעשות משהו.

המתנדבים שם הם לא בהכרח חד מיניים.

ומי שלא עושה לו את זה לגעת בבן מינו לא ישתכנע פתאום שכן נעים לו.

חוסר הבנה הוא לא סיבה לזריקת האשמות חסרות בסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט יכולה להיות שטיפת מוח בדיוק כמו שיש שטיפת מוח בהרבה תחומים אחרים עקב לחץ חברתי ...

יש גם הומוים שחיים עם בת זוג בגלל לחץ חברתי או כי הם חושבים שזה הדבר הנכון לעשות.

חוץ מזה כנראה שאין כמעט דבר כזה 100% הומו או סטרייט יותר בסיגנון חוגה כשמצד אחד משיכה לנשים ומצד שני לגברים.

מה שכן לפי מיטב ידיעתי מרוב המחקרים עולה כי בגיל הזה כבר אין הרבה "מה לעשות" או שאתה כן או שאתה לא

מכיוון שמלבד הרכיב גנטי ההשפעה הסביבתית על הומוסקסואליות היא בגיל צעיר יותר. (אבל מי יודע)

כחלק מהפעילות שם, מסתבר, איננו שטיפת מוח על איך להיות הומו, אלא שטיפת מוח על הצורך ללכת לבדוק ולא להחליט, אלא לברר היטב ולא להיות מושפע משטויות שמדברים ילדים בני 15 שבשבילם "הומו" זה סוג של קללה.

האם "ישארו בקהילה" כלומר כאיזו חברות במועדון או חוג חברים, או שהכוונה שיאמצו נטיה מינית שלא היתה קיימת מלכתחילה?

נטיה מינית אינה מתקבעת ונבנית מהשפעה של חברים או משפחה. למרבית, אם לא לכל, הנערים בעלי נטיה מינית הומוסקסואלית אין הורים בעלי נטיה דומה. בביתם לא הושפעו להית כאלו אלה עם השנים הרגישו הרגשות כאלו.

לפותח הדיון: אמנם כבר מזמן אינני נער בגיל הזה, אבל דומני כי נער בן 15 אינו אמור "לדעת" אלא הוא מרגיש, חש תחושות שאינן מתחום הידיעה אלא מתחום הרגש. אני מניח כי עם הזמן הוא מנסה לבנות דפוסי ידיעה וחשיבה שיסבירו לו את הרגש.

דווקא בהקשר הזה הבחור צודק, אני לא אומר שהם עושים את זה שם, אבל בגיל הזה מאוד כל כך קל לשטוף לילדים את המוח גם אם לא במתכוון

כל מה שצריך זה אוזן קשבת מישהו שיקבל אותם ויבין אותם (גן עדן למתבגר) מיכן זה כבר מאוד קל להתאים את עצמך למה שאתה רוצה להיות בשביל להיות שייך לחברה ... או כמו שאמרת להיות ילד ב15 מושפע טיפוסי... (עובד מצוין ממש לא רק בהקשר של הומוים, זה גם חלק מהבסיס בשביל להתחיל כת).

ספציפית, אני מעדיף מרכזים לחינוך מיני נורמלי לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אין כוונה לכך, זה ברור שזה מגדיל את הסיכויים שהנערים יהיו הומוסקסואלים, ישנם נערים רבים שאינם "סגורים" לגבי נטייתם המינית, ואני בטוח שזה יעודד אותם לכוון מסוים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו יש פה הרבה הומופובים, אתם באמת חושבים שמישהו שהוא לא הומו יהפוך להומו בשביל להיות חלק מעשירית מהאוכלוסיה במקום להיות חלק מהרוב המוחלט?

ושלא כמו חרדים או כתות למיניהן אין "אוכלוסיה הומו\לסבית" או מקומות מוגדרים בהם הם עובדים\חיים וכל היוצא בזאת, הם חיים בין כולנו ואין להם גם שום סיבה לשנות את ההעדפות המיניות של אף אחד.

וגם אם ישכנעו מישהו\י שהוא\היא אוהב\ת גברים\נשים זה לא שאותו אדם יאהב רק את אותו המין, מותר לאהוב את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה משהוא חדש ,תמיד מגנים ויגנו את הקהילה ההומו-לסבית ,פשוט משום שהיא שונה ,זה היה כך משחר ההיסטוריה .

ובקשר לזה שילדים בניי 15 לא יודעים את הנטייה המינית שלהם ,אני לא חושב ,אני יכול להגיד שכל מי שאני מכיר כבר בגיל 11 (אולי אפילו לפניי,אבל בגיל הזה יש עודי ילדים שפוחדים מ"חיידק בנות" :lol: ) נמשך נואשות לנשים ,אז אני חושב שעד גיל 13 בערך ,בן אדם ממוצע כבר מקבעה את הנטייה שלו,אולי להומואים זה יותר קשה ,אז הם נישארים באי וודאות ,אבל אני חושב שכל אדם עד גיל 15 (לא משנה מה הנטייה שלו) כבר יודעה מה הוא אוהב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פאראנויד, ניצחתי?

אתה נהנה לכתוב הערה חסרת משמעות? לפחות תכתוב משהו כדי לגבות אותה.

וואו יש פה הרבה הומופובים, אתם באמת חושבים שמישהו שהוא לא הומו יהפוך להומו בשביל להיות חלק מעשירית מהאוכלוסיה במקום להיות חלק מהרוב המוחלט?

ושלא כמו חרדים או כתות למיניהן אין "אוכלוסיה הומו\לסבית" או מקומות מוגדרים בהם הם עובדים\חיים וכל היוצא בזאת, הם חיים בין כולנו ואין להם גם שום סיבה לשנות את ההעדפות המיניות של אף אחד.

וגם אם ישכנעו מישהו\י שהוא\היא אוהב\ת גברים\נשים זה לא שאותו אדם יאהב רק את אותו המין, מותר לאהוב את שניהם.

אתה מאוד תמים, אין לך מושג כמה קל להטות רגשות של נער מתבגר ומבולבל, ואם ישכנעו אותו שהדבר שהוא מרגיש זה שהוא נמשך לבני אותו המין, זה גם מה שיהיה, ואל תגיד "אין לאף אחד אינטרס לצרף אותו לקבוצה שלהם", כי זה רק מוכיח כמה שאתה תמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...