בניית רמקולים ניידים בהשראת parrot party עדכון עמ' 4 31/8 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית רמקולים ניידים בהשראת parrot party עדכון עמ' 4 31/8

ggg456

Recommended Posts

לפי דעתי לא נראה לי שתמצא משהו יותר חזק מרדיו דיסק של רכב (לפי מה שאני יודע אתה יכול לחבר לזה 4 רמקולים כל אחד לפחות 20 וואט)

ביחד יצא לך מגבר של מאה וואט זה חזק מאוד... צריך גם לזכור שעדיין מדובר פה בסוללה ויש לה גם את הגבולות שלה כלומר צריך לחשב גם כמה זמן זה יחזיק לך, כמה זמן לטעון את הסוללה, משקל (ניידות) וכו'...

תן לי עוד פרטים על הרדיו דיסק ואוכל לעזור לך (למשל כמה אמפר הוא צורך , אם אפשר בכלל לחבר לו AUX)\

המגבר שלי חלש בהרבה ממגבר של (כולה שני שההספק בפועל הוא 4 וואט לכל ערוץ) אז לא נראה לי שכדאי לך משהו כזה חלש לסוללה כל כך ענקית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנאדם רצה לבנות מגבר כמו שלי כיוון שהרדיו של הרכב והסוללה הענקית פשוט לא התאימו (ועשו בעיות) תקן אותי אם אני טועה

העצה שלי

קנה לך של מחשב ב-150 שקל באיבורי (או כל מקום אחר)

דוגמת הS220 של לוג'יטק

http://ivory.co.il/product.asp?productid=1689&CatCode=416

לא חשוב איזה רק שיעבדו על שנאי 12V שזה המתח של הסוללה (ככה לא תצטרך להתעסק עם מייצבים למשל אני ראיתי בשנאי של של כריאטיב שהוא עובד על 9V וזה לא מתאים בלי מייצב)

האיכות שלהם לא נופלת מרמקולים רגילים שפה היתרון שיש לך מערכת שלמה בלי להסתבך יותר מידי

ישר לחבר לאמפי3

ובטריה כזאת

http://www.aristock.co.il/products/99308

חייב לפחות 5 אמפר אחרת יגמר לך מהר מידי

כמובן שאתה צריך גם מטען, חייוט וכו'

ויצא לך מערכת פצצה שלא חשבת בכלל שיכול להיות דבר כזה ;)

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון קטן

היה קצת קשה למצוא זמן לעבוד על הפרוייקט אבל הצלחתי לסיים את מעגל הטעינה וכרגע הוא נמצא במצב של השוואה מול הסכמה (לפני שהוא יחובר לחשמל)

תמונות של המעגל+הסברים:

img2412uyn.jpg

שלושת זוגות החוטים מצד ימין הולכים ל:

1.חיבור ספק חיצוני (להטענה)

2.בטריה

3.מתח למגבר

והחוטים בצד שמאל הולכים לדיודה כפולה - COMMON CATHODE שתדלק בצסע ירוק במהלך הטעינה ובגמר הטעינה תהפוך לצבע אדום.

img2406.jpg

הלחמות לא משהו לפי דעתי אבל אני מרוצה מעצמי בכל זאת - בפרוייקט הבא אשתפר.

img2410.jpg

זהו להפעם.

עדכון הבא (כנראה בסוף שבוע) נוכל לראות את כל המערכת השלמה לפני פירוק וצביעה, עובדת.

תשובות לשאלות:

אין לי מושג כמה עלה המגבר בלבד (אני משער שכמה עשרות שקלים בין 60-70 שקל) וגם קח בחשבון את זמן העבודה.

המגבר שנשרף הוחלף וכעת המגבר תקין (נזרף רק רכיב ההגברה שאותו ניתן להחליף ולהלחים חדש על הלוח)

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אוקיי בטח סיימת כבר י"ב.. אבל לא העלת את המשך הפרויקט ועכשיו כשאני עומד לפני אחד כזה, אשמח לדעת מה עלה בגורלו.

ושלא יצעקו עלי שהקפצתי דיון מלפני 8990 שנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...