המחשב נתקע/קופא מהכרטיס מסך אך ורק בXP בוויסטה לא נתקע(פרטים בפנים) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע/קופא מהכרטיס מסך אך ורק בXP בוויסטה לא נתקע(פרטים בפנים)

Class889

Recommended Posts

התקנתי בנוסף לוויסטה כי רציתי להפעיל כמה תוכנות ישנות שלא עובדות בוויסטה.

המפרט הוא מה שמופיע בחתימה כולל הOC.

הבעיה היא אך ורק כאשר אני מפעיל משחק שממש אבל ממש לא מזיז לכרטיס מסך שלי, משחק עם גרפיקה עלובה(משחק -MuOnlie) המסך מהבהב לי מידי דקה, זה מאוד רנדומלי זה גם יכול להבהב לי כל 10 שניות גם... וגם לפעמים כל מספר דקות, ומה שקורה שבאחד ההיבהובים הוא פשוט קופא הכל לא מגיב ואם אני מחכה שאולי זה יעבור, למרות שזה אף פעם לא עובר אני מקבל מסך כחול והמחשב עושה ריסט.

ובעוד שכל זה לא קורה כלל בוויסטה, אין היבוהבים אין כלום אני יכול לשחק במשחק שעות.(משמה זה אומר שהכרטיס לא דפוק)

אמרתי אולי זה טמפרטורה... למרות שזה פעול חלק בוויסטה, ולא.... זה לא הטמפ' של הכרטיס,המאוורר שלו ב 100% קבוע, לא עובר את ה47 מעלות.

אז אמרתי לעצמי... אולי זה הדרייברים? ... גם לא.. שיניתי שלושה שהם כולם WHQL ולא עוזר...

אז אמרתי לעצמי אולי הוא לא אוהב את הOC שיש לי.... גם לא... ביטלתי את הOC ועדיין הבעייה נשארת.

ניסיתי לתקן רג'יסטרי, גם לא עוזר...

אני כבר אובד עצות, ואני נורא רוצה להצליח להפעיל את המשחק בXP כי זה מגוחך שVISTA יכול וXP לא.

אני מאמין שזה משהו שדווקא קשור לכך שהמשחק הוא משחק עם גרפיקה פשוטה, משום שעשיתי בדיקה עם 06 לפחות 5 לופים אם לא יותר ולא הייתה שום בעיה ,ובנוסף לכך בבדיקה של הכרטיס הגיע לטמפ' של 58 מעלות במקסימום(ללא OC). ככה שזה לא טמפ' וודאי.

אמרתי אולי יש קשר למעבד... אז הרצתי PRIME והכל בסדר למשך שעתיים. גם SMALL וגם BLEND.

אני לא מתכוון להריץ עוד שום תוכנות כי בוודאות אני רואה שזה הכרטיס מסך, משום שיש לי את ההיבהובים.

אני לא יודע.... אך אני מאמין שיש איזשהו FIX שיוכל לעזור לי... כי הכרטיס חזק וכנראה שהוא לא אוהב להפעיל משחקים שכאלה-או שהתחלתי לדבר שטויות ואתם אלה שתעזרו לי :P

ורק בבקשה תחסכו ממני את התגובה... אז תשחק בוויסטה ואת התוכנות שלך תריץ בXP... זה לא פיתרון בשבילי, תודה.

עריכה:

ואני גם עם מזגן בחדר... אז זה לא שהחיישנים דפוקים או משהו כזה ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש משהו ברקע שמפריע? למשל תוכנות מסרים ברקע יכולות לגרום לתופעה של הבהוב מסך ברקע. כבה הכל ותדליק את המשחק.

מה גם, ב-XP משתמשים ב- 9 ואילו בויסטה בגרסה 10 אז הכרטיס מסך מתנהג קצת שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שכאשר מופעל משחק עם גרפיקה ממש פשוטה הוא רץ עם 10 בוויסטה?

כן רצו כמה תוכנות מסרים... אני אנסה בלי ואחזור עם עידכונים. ואז זאת כן הבעיה אז איך אני פותר זאת?

מכבה את התוכנות מסרים לפני שאתה נכנס למשחק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קרה, אך אתמול בלילה אני ניקתי את המחשב עם CCleaner ועכשיו אני כבר שעה, ולא היה היבוב אחד... אפילו שאני עם תוכנת מסרים...

לא יודע... צריך אבל לבדוק את זה עוד זמן, כי זה תמיד נראה שהסתדרה הבעיה ואז שאתה שמח וטוב לב אתה מקבל את זה בפנים... אז צפו לעידכונים :D

מכבה את התוכנות מסרים לפני שאתה נכנס למשחק :smile1:

אך אני רוצה לדבר תוך כדי שאני במשחק... חחח אז לא נראה לי שזה הפיתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...