האם זהו המקום לבקש המלצות לדיסק-און-קי ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זהו המקום לבקש המלצות לדיסק-און-קי ?

ItachiSan

Recommended Posts

אני מחפש משהו פשוט. בנפח של לפחות 16 GB. בתקציב של 150-180 ש"ח. וכמובן אמין (אחריות חשוב).

יש לי את ה Data Traveler 16gb ובעיקרון אני מרוצה ממנו (הבאסה היחידה בו שהוא לא מקבל מספיק חשמל מהמפצל במחשב שלי).

יש דגם אחר שכדאי לי לנסות (אולי משהו שפותר את הבעיה שציינתי למעלה)?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תחבר אותו ישירות. למה לקנות DOK חדש רק בגלל זה?

ואם חסר לך יציאות אז תמיד אפשר לקנות bracket מהחיבורים בלוח ליציאות חיצוניות או כרטיס הרחבה.

אני לא קונה DOK חדש רק בגלל זה... קניתי את הדגם שברשותי לדיוידי כדי שאני לא אצטרך להיסחב עם דיסקים, אבל עם הזמן מילאתי אותו בסתם קבצים ועכשיו הוא משמש לגיבוי והעברה של קבצים...

ועכשיו אני צריך DOK לדיוידי ;D

לגבי חיבור הדיסק ישירות למחשב, במחשב שלי יש רק יציאת אחת שפועלת והחיבור של העכבר (P2S) נדפק גם כן, אז אני חייב מפצל... (מהשורה השנייה שכתבת לא הבנתי מילה :nixweiss:).

תודה על התגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה השנייה הצעתי שתקנה משהו כזה: (bracket)

http://www.maplin.co.uk/images/Full/LY53H.jpg

או כזה: (PCI)

http://www.sunsway.com.hk/photo/pci-usb-nec-2.jpg

כמובן שיש לבדוק מה זול יותר בהתאם לדרישה (מספר חיבורים), יש לבדוק אם במקרה דרושים חיבורים אחרים כך שאולי אפשר למצוא הרחבה שמשלבת כמה וכמה סוגי חיבורים. לאחר מכן יש לבדוק אם בלוח האם שלך יש כלל אפשרות להוסיף חיבורים (bracket) ואם לא אז זה מצמצם את האפשרויות לחיבור ב-PCI/PCI-E. (שוב, אם יש פנוי בלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבעיה שציינתי בהודעה הראשונה שלי, הזכרתי אותה כדי לקבל המלצות ל DOK שצורכים פחות חשמל מהדגם שיש לי (אם יש דבר כזה). אין לי עניין בהרחבות ללוח אם/מפצל עם חיבור לחשמל...

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שה-DOK יקבל מספיק מתח מ- Hub זה לא דבר בסיסי, כלומר לא תראה בדף מוצר אישור תקן לכך שהוא עובד בהספק נמוך. גם אם תדע כמה כל DOK צורך אז זה עדיין יהיה בגדר הערכה גסה/ניחוש.

הפיתרונות שהבאנו לבעיה שלך הם הטובים ביותר.

אם בלי קשר לכך אתה צריך עוד DOK ואם אתה מרוצה מה-DOK הנוכחי שלך אז תקנה עוד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...