ניגון HD, משחקים לייט, טיפה פוטושופ, גודל קטן, אחריות 3 שנים+, 6500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניגון HD, משחקים לייט, טיפה פוטושופ, גודל קטן, אחריות 3 שנים+, 6500 ש"ח

assafb

Recommended Posts

אהלן,

מחפש נייד עם אחריות של 3 שנים ומעלה.

גודל קטן של 13.3 ומטה, כמה שיותר קטן יותר טוב, עד 2 קילו - כמובן שכמה שפחות יותר טוב.

כרטיס מסך בינוני מינוס ומעלה, שיאפשר משחקים לא דורשניים, אך בצורה חלקה, צריך גם לתמוך בניגון HD. דוגמא לא מחייבת: 3670.

למטרות פוטושופ: מעבד 2 סביר, 2GB כלול במחיר וקיום אפשרות הרחבה ל-4GB.

יציאת DVI או HDMI

אפשרות הרחבה ל320GB דיסק לפחות.

צורב DVD

המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציפיות שלך בעייתיות. כמעט ולא קיימים מחשבי 13.3" עם כרטיס מסך ברמה של 3670 (שאגב בהחלט לא נחשב בסיסי בניידים). מחשבי 12.1" עם כרטיס מסך נפרד בכלל קשה למצוא, ניתן למצוא מחשבי 13.3" עם כרטיס מסך בסיסי יותר ואנחנו מדברים ברוב המקרים על משקל של כ-2-2.2 ק"ג.

ה-XPS 13 של מספק כרטיס מסך חזק יחסית לגודל בתצורות מסויימות אולם הוא עובר את התקציב שלך בקונפיגורציה כזו ומשקלו קצת גבוה יחסית לקטגוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא ללכת על ה 3360 של HP?

1.8KG, C2D 6400, 4GB, GFORCE 9300GT. כרטיס מספיק טוב בשביל פוטושופ, ואני שיחקתי בתצוגה שלהם גם ב HAWX ו DMC4 ועבד סבבה לחלוטין.

יציאת , נדיר למצוא DVI ב 13.3.

הוא מתומחר בארץ ב 5K, תרחיב אחריות לעוד שנה (מגיע עם שנתיים)ב 300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע המעניין!

אם הייתי מרחיב את התקציב שלי ב1000 ש"ח זה היה עוזר לי בעניין הכרטיס מסך?

אם לא, אז באיזה גודל מינימלי של לפטופ מגיע כרטיס מסך טיפה משודרג יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אינה התקציב אלא גודל המחשב בשילוב רמת כרטיס המסך שאתה דורש. יש אולי דגם אחד של 13.3" שנותן כזה שילוב והוא סובל מלא מעט בעיות חום כתוצאה מכך.

עם הגדלת התקציב, יתכן ותמצא את ה-XPS 13 של דל עם ה-9500m בהישג יד. מדובר בפתרון שיספק את צרכייך בצורה מאוזנת יחסית לדעתי. החסרון העיקרי הוא המחיר המוגזם לאור האיכות, הנוחות והתכונות של המחשב. בנוסף, שים לב שהדגם ידוע כמפיץ חום אנרגטי במיוחד. ה- dv3660 הוא אופציה אפשרית ב-13.3" אך כרטיס המסך בסיסי. מדובר ב-9300m GS.

גם ב-14.1" רוב המחשבים מכילים כרטיסי מסך בסיסיים יותר. ישנם מספר דגמים של שנותנים קצת יותר אבל כבר מדובר כאן על מחשב שמתקרב למשקל של 15.4". לאור העובדה שניידות חשובה לך מאד, אני ממליצה שתתגמש בנושא רמת כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...